Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Yeni sağlık tesisleri törenle açıldı
Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, "Başımıza bir iş, rahatsızlık gelirse devletimiz tüm imkanlarıyla tüm gücüyle Sağlık Bakanlığı olarak milletimizin yanında." dedi.
Sağlık 23.11.2019 - 14:58:07

Sağlık alanında yapılan yatırımların toplu açılış töreni için Düzce'ye gelen Eldemir, Vali Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti.

Eldemir, valilik şeref defterini imzalamasının ardından ildeki sağlık yatırımlarıyla ilgili bilgi almak amacıyla düzenlenen brifinge katıldı.

Toplantının ardından, yapımı tamamlanan Kalıcı Konutlar Sağlıklı Hayat Merkezi ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği binasında düzenlenen açılış töreninde konuşan Eldemir, Sağlık Bakanlığı olarak yapmış oldukları tesisleri, millete hizmet noktasında teslimatını yapmış olacaklarını söyledi.

Eldemir, Türkiye'nin 21.yüzyılın başından itibaren Sağlıkta Dönüşüm Projesi adı altında çok büyük mesafeler katettiğini belirterek, "Ülkemiz her alanda gelişirken, değişirken sağlık alanında yaptıklarımız tüm dünyada pek çok ülkenin dikkatini çekti. Hem de aziz milletimizin iftiharını, aziz milletimizin teveccühünü kazandı. Bugün itibarıyla Türkiye'nin birçok noktasında birinci basamak sağlıktan başlayıp ikinci basamak dediğimiz hastaneler, aile hekimlerinden başlayıp hastanelere, hastanelerimizden eğitim araştırma hastanelerimize, eğitim araştırma hastanelerimizden şehir hastanelerimize birçok noktada milletimize hizmet etmeye gayret ediyoruz." diye konuştu.

Düzce'de 5 noktada hizmete başlayacak tesisleri hizmete açacaklarını aktaran Eldemir, bunları, millet sağlık alanında bir ihtiyaç hissettiği zaman hemen en yakın noktaya gelsin, devletin bu hizmetinden istifade etsin diye yaptıklarını bildirdi.

Hiçbir vatandaşın hasta olmasını istemediklerini dile getiren Eldemir, şunları kaydetti:

"Başımıza bir iş, rahatsızlık gelirse devletimiz tüm imkanlarıyla tüm gücüyle Sağlık Bakanlığı olarak milletimizin yanında. Ambulansıyla, helikopteriyle, uçak ambulansıyla, gemi ambulansıyla vesaire hepsiyle bir dara düşerse ister evinde olsun, ister misafirlikte olsun, isterse dünyanın neresinde olursa olsun... Bilsin ki ülkesi, Sağlık Bakanlığı, devleti milletinin yanında. Çokça konuştuğumuz, gerçekten dünyanın da en iyi sağlık hizmetini verebilme adına reformlar gerçekleştirdiğimiz sağlık alanı, dünyanın neresinde olursa olsun, bir Türk'ün, bir vatandaşın başına bir şey gelse hemen uçağımızı gönderip alıp getirtebiliyoruz. Bundan büyük bir mutluluk olabilir mi?"

Halil Eldemir, Düzce'de ilerleyen zamanlarda yapacakları işler olduğunu da sözlerine ekledi.

Törende, Vali Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz da birer konuşma yaptı.

İl Müftüsü Hüseyin Can tarafından yapılan dua sonrası hizmete giren 4 tesisin açılış kurdelesi kesildi.

Eldemir, daha sonra tesisi gezerek yetkililerden bilgi aldı.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Akp halki sinir hastasi etti, tabiki saglik kuruluslarina ihtiyac var. Akp vatandaslari hasta ediyor birde hasta ettikleri insanlardan para kazaniyorlar. Kaybeden biziz yani normal vatandaslar, sürekli kazananlar hep akp! Batsin bu dünya!
önce vatan - 24.11.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,05

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8