Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Erkan Seçkin, TFF Başkanı ile görüştü
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca düzenlenen ve Türk Sporunun mevcut sorunlarının ve çözüm önerilerinin ele alındığı çalıştayda, bulunan Düzcespor Kulüp Yöneticisi ve Başkan Vekili Erkan Seçkin, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz ile bir araya geldi.
Spor 16.01.2020 - 12:10:29

“Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı”na katılan Erkan Seçkin, burada Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’le görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

TFF Başkanı Nihat Özdemir’e takımın mevcut planlamada izleyeceği yol hakkında bilgi veren Seçkin, Başkan Özdemir’e göreve gelen yeni yönetim hakkında bilgiler verirken kulübün mali açıdan da izleyeceği yol hakkında da bilgiler verdi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Seçkin’e “Düzcespor’un seçilen yeni yönetimine ve başlayan ikinci yarıda Düzcespor’a başarılar diliyorum. Türk sporunda Düzce’nin yerini herkes bilmektedir ve bizler de bilmekteyiz. İnşallah başarılarının devamını canı gönülden ve yürekten diliyorum ve selamlarımı iletiyorum” dedi.

Seçkin ayrıca Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz’le görüşerek fikir alışverişinde bulundu. Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz, Seçkin ile yapmış olduğu istişaresinin ardından “Düzcepsor’umuza candan başarılar diliyorum. Düzce’miz bir tane ve başarılarının devamını ve daim olmasını istiyoruz. Yeni yönetimimize de ve Başkan Vekilimize de canı gönülden başarılar diliyoruz. Bütün Düzce halkına da sevgi ve selamlarımı iletiyorum” dedi.

Seçkin, burada birçok spor adamıyla birlikte Düzcespor adına fikir alışverişinde bulunarak takıma faydalı bilgilerle geri dönecek.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8