Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
17.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
KOSGEB, MARKA ve KGF Tanıtımı
15-21 Ekim Avrupa KOBİ haftası etkinlikleri kapsamında Düzce TSO Toplantı Salonunda KOSGEB- MARKA Destekleri ve Kredi Garanti Fonu tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Gündem 2018.07.16 - 17:13:13

Toplantıya Düzce TSO Başkanı Metin Büyük, Başkan Vekili Bahri Bakan, Meclis Üyesi Hayati Eğilmez, 5. Meslek Komitesi Başkanı Özkan Çakır, KOSGEB Düzce Hizmet Merkezi Müdürü Asım Türkmen, MARKA Düzce Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü İsmail Hakkıoğlu ve KGF Zonguldak Temsilcisi Osman Kıcıman’ın yanı sıra çok sayıda TSO üyesi katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Düzce TSO Başkanı Metin Büyük yaptı. Büyük, bu ve benzeri toplantıların üyelere yayılabilmesi için çalışmalar yaptıklarını, bu toplantı için yaklaşık 1500 üyeye mail atıldığını söyledi. Katılan üyelere teşekkür eden Büyük, MARKA, KOSGEB ve KGF’nin ülkenin kalkınmasında ve KOBİ’lerin gelişmesinde önemli roller aldıklarını da sözlerine ekledi.

Metin Büyük’ün açılış konuşmasının ardından MARKA Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü İsmail Hakkıoğlu, KOSGEB Düzce Hizmet Merkezi Müdürü Asım Türkmen ve KGF Zonguldak Temsilcisi Osman Kıcıman kurumları ve destekleriyle ilgili sunumlarını yaptılar.

KOSGEB Düzce Hizmet Merkezi Müdürü Asım Türkmen; 25 Haziran 2008 tarihinde, Avrupa Birliği Resmi Gazetesi’nde yayımlanarak yürürlüğe giren Avrupa Küçük İşletmeler Yasası kapsamında, ülkemizde KOSGEB’in koordinasyonunda bu yıl dördüncüsünün gerçekleştirildiği Avrupa KOBİ Haftası nedeniyle, işletmelere KOSGEB, MARKA VE KGF yetkililerince destekler hakkında bilgiler vereceklerini söyledi.

Seminerde bir sunum yapan KOSGEB Düzce İl Müdürü Asım Türkmen; hem Avrupa KOBİ Haftasını gündemde tutmak ve hem de KOBİ’lerimizi destekler hakkında bilgilendirmek adına bu etkinliği düzenlediklerini, özellikle bu yılki KOBİ Haftasının sloganı olan “önce küçük olanı düşün”  algısının işlendiğini söyledi. Hafta kapsamında il milli eğitim müdürlüğü ile de organizasyon yaptıklarını ve bu kapsamda öğrencilerin işletmelere getirildiğini ve okullarda seminer düzenlediklerini söyledi. Öğrencilerin iş kurma konusundaki cesaretleri arttırma adına Girişimciliği çok önemsediklerini, yeni işletme kuranlara verdikleri destekleri ve özellikle işletmelerin AR-GE kapsamında projelerinin desteklediklerini, ortaklık kültürünün geliştirmesine yönelik işbirliği-güçbirliği programını uygulamaya aldıklarını söyledi.

Toplantı soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8