Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
16.2.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Resmi İlan 2018.07.23 - 10:40:27

                                                                     T.C.
                                                                 DÜZCE
                                                    4. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

                                     
1- Taşınmazın tapu kaydı, Hali Hazır Durumu:
DÜZCE İLİ, MERKEZ İLÇESİ KÜLTÜR MAH. CİLT NO:42, SAYFA NO: 4107, ADA NO: 2, PARSEL NO: 13’DE KAYITLI, 1.182,80 M2 YÜZÖLÇÜMLÜ, ARSA NİTELİKLİ TAŞINMAZIN, 8/425 ARSA PAYLI, 1.KAT, 9 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM KÜLTÜR MAHALLESİ, 2 ADA, 13 NOLU PARSEL ESKİ İSTANBUL CADDESİ İLE TEKNİKER SOKAĞIN KESİŞMİŞ OLDUĞU KÖŞEDE BULUNMAKTA OLUP, GÜNEY HUDUDU ESKİ İSTANBUL CADDESİNDE, BATI HUDUDU İSE TEKNİKER SOKAĞA CEPHELİDİR. TAŞINMAZ ÜZERİNDE BODRUM, ZEMİN KAT, İKİ NORMAL KAT VE ÇATI KATINDAN OLUŞAN HACI ŞAKİR 2 İSİMLİ BİNA MEVCUTTUR. BORÇLU ADINA KAYITLI 9 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM 1. KATTA OLUP, GİRİŞ KAPISI ÇELİK KAPILI; İKİ ODA, BİR SALON, MUTFAK, BANYO VE TUVALETTEN OLUŞMAKTADIR. ODA TABANLARI LAMİNAT PARKE, KAPILAR AHŞAP KAPLAMA, PENCERELER PVC, TAŞINMAZ ORMAN İŞLETMESİ, SAĞLIK OCAĞI, UZUN MUSTAFA İ.Ö.O. NA YAKIN BİR KONUMDADIR.
Muhammen Bedeli: 110.670,00 TL
Satış Saati               : 11:00 – 11:10 Arası
Satış Şartları          :
1- Birinci açık artırma 18.12.2012 günü yukarıda belirtilen saatler arasında DÜZCE ADLİYESİ MEZAT SALONU adresinde açık artırma suretiyle yapılacaktır. Bu artırmada tahmin edilen değerin %60’ını ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış ve paylaştırma giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Böyle bir bedele alıcı çıkmazsa en çok artıranın taahhüdü saklı kalmak şartıyla 28.12.2012 günü DÜZCE ADLİYESİ MEZAT SALONU adresinde yukarıda belirtilen saatler arasında ikinci artırmaya çıkarılacaktır. Bu artırmada da rüçhanlı alacaklıların alacakları toplamını, satış ve paylaştırma giderlerini geçmesi ve artırma bedelinin malın tahmin edilen kıymetinin %40’ını bulması lazımdır. Böyle bir bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen kıymetin %20’si nispetinde Türk Lirası peşin para veya bu miktar kadar milli bir bankanın teminat mektubunu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir. Alıcı istediğinde 10 günü geçmemek üzere mehil verilebilir. Tapu alım harcı, damga vergisi ile K.D.V. alıcıya aittir. Birikmiş vergiler ve tellâliye ücreti satış bedelinden ödenir.
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgililerin (*) bu taşınmaz üzerindeki haklarını hususiyle faiz ve masrafa dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile on beş gün içinde dairelerimize bildirmeleri lazımdır. Aksi takdirde hakları tapu sicili ile sabit olmadıkça paylaştırmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra İflas Kanunu’nun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İki ihale arasındaki farktan ve %10 faizden alıcı ve kefilleri mesul tutulacak ve hiçbir hükme hacet kalmadan kendilerinden tahsil edilecektir.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.
İş bu ilan tebligat yapılamayan ilgililere tebligat yerine kaim olmak üzere ilan olunur.
(*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dâhildir.
(İİK m. 126)
 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
    
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive