Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Türkiye Kupasında rakibimiz Kırıkkale
Spor 16.10.2020 - 15:09:27

Düzcespor’un Ziraat Türkiye Kupası 2. Turunda rakibi Kırıkkale Büyük Anadoluspor oldu. 

Kırıkkale Başpınar Stadında 21 Ekim günü saat 13.30’da başlayacak maçta, Düzcespor’un hedefi tur atlamak. Bugün saat 13.00’te Siirt İl Özel İdarespor ile oynayacağı lig maçında da 3 puan hedefleyen takımımız, 3 gün aradan sonra Ziraat Türkiye Kupası maçına çıkacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur eşleşmeleri ve maç programı şöyle:

20 Ekim Salı:

13.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin Stadı)

14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar Stadı)

19.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk Stadı).

21 Ekim Çarşamba:

13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent Stadı)

13.30 1954 Kelkit Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kelkit İlçe Stadı)

13.30 Muğlaspor-Kızılcabölükspor (Muğla Atatürk Stadı)

13.30 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş Stadı)

13.30 Esenler Erokspor-Arnavutköy Belediyespor (Vefa Stadı)

13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Düzcespor (Başpınar Stadı)

13.30 Ofspor-Yomraspor (Stadı henüz açıklanmadı)

13.30 Cizrespor-Siirt İl Özel İdaresi (Stadı henüz açıklanmadı)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Kozanspor (Nevşehir Gazi Stadı)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Yalovaspor (Sultanbeyli Gölet Stadı)

13.30 Tekirdağspor-Silivrispor (Namık Kemal Stadı)

13.30 Isparta 32-Alanya Kestelspor (Isparta Atatürk Stadı)

14.30 68 Aksaray Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Dağılgan Stadı)

19.00 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe Stadı)

22 Ekim Perşembe:

13.00 Ağrı 1970-52 Orduspor (Vali Lüftü Yiğenoğlu Stadı)

13.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Osmaniyespor (Faruk Çelik Stadı)

13.30 Belediye Derincespor-Çankaya FK (Belediye Derincespor Stadı)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-1877 Alemdağspor (Tepecik Şenol Güneş Stadı)

14.30 Erbaaspor-Yozgatspor 1959 (Erbaa İlçe Stadı)

19.00 Bucaspor 1928-Somaspor (Yeni Buca Stadı)

(Haber: Harun Can Şerbetçi)

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8