Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Asuk’un yeni yönetim kurulu belli oldu!
Ak Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk’un yeni yönetim kurulu belli oldu.
Gündem 28.10.2020 - 11:40:18

Yeni yönetim kurulunu Düzce kamuoyuyla paylaşan Asuk, listenin istişare ve genel merkez kararı şekillendirildiği ve toplumun her kesimine hitap etmesi önceliğinin baz alındığını aktardı.

   Yeni yönetim kuruluyla ilgili açıklama yapan Asuk şu ifadelere yer verdi;

   “Değerli Dava Arkadaşlarım,

   Sizlerle birlikte; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, milletimizin refahı ve umudu olan, tek gaye Ebedi Türk devletimizin son Bayrağı Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar dalgalandırmak maksadıyla yola çıkmış bulunuyoruz.

   Türkiye’nin gerek siyasi gerekse ekonomik açıdan zor dönemlerinde istikrarlı bir şekilde başarı göstermiş olan, 2001 yılında kurulan ve 2002 yılında iktidar olan AK Partimiz iktidara geldiği günden bu yana kadınlarımıza aktif ve söz sahibi mekanizmalarda görev vererek layık olduğu değeri icraatle göstermiştir. Gerek bakanlık, Milletvekilliği, Parti Teşkilat Başkanlıkları, Belediye Meclis Üyelikleri, İGM Adaylıklarında kadınları kazanabilecek sıralarda karar alma mekanizmalarına aday göstermiş ve başarıyla sonuçlandırmıştır. Bunun en bariz örneği Düzce'dir.

   Bu bağlamda bir yandan kadınlarımızın hukuki statüsü, eğitim, işgücü ve siyasal katılımlarını toplumdaki yeri ile eşleştirmeyi ön planda tutan yerel yönetimlerimiz, kadınlara yönelik uygulamaları ile AK Partimizin hareket noktası ve ortaya koyduğu değerlerle birebir örtüşmektedir.

   Partimizin yola çıkış amacı 2023’ten 2071 hayallerimize yürürken, 7.Olağan Kongremizle oluşturulacak olan yönetimlerimizde meydana gelen yoğun katılım ve başvurularla halkımızın partimize olan güveni ve teveccühü beklediğimizden son derece fazla olmuş, AK Partimizin bu milletin tek umudu olduğunu bizlere bir kez daha göstermiştir.

   Önceki dönemler, mevcut dönemler ve yeni üyelerimizle gözardı edilmeyecek oranda yüksek katılım bizleri bir kez daha onurlandırmış ve gururlandırmış olmakla birlikte sorumluğumuzun büyüklüğünü bir kez daha hatırlatmıştır.

   Bu yolu açmaya, yola yol olmaya, yolda yoldaş olmaya BENDE VARIM diyerek hem partimizin gerek partimizin gerek şahsımın asli yönetiminde hepinizin var olduğunuzu bilmenizi isterim. Hepinize bu sebebten dolayı ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum.

   Yönetim kurulu üyelerimiz birlikte yaşadığımız süreç doğrultusunda istişare ve genel merkez kararı ile seçilmiş olup toplumun her kesimine hitap etmesi önceliği baz alınmıştır.

   Kıymetli Ak Parti Gönüllüleri Partimiz ve milletimiz adına yapmış olduğumuz her çalışmada eşit şartlarda gerek sahada gerek masada istişare ile yol yürüyeceğimizden şüpheniz olmasın.

   Yola sizler gibi inanmışlarla çıktığım için Allaha şükrediyorum. Beni bu süreçte yalnız bırakmadığınız için, bundan sonraki süreçlerde de benimle ve partimizle birlikte olacağımız için hepinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum.

   Ayrıca, kurulduğu günden bu günümüze kadar davamızda görev almış bütün teşkilat neferlerimize, gençlerimize tüm Ak Parti sevdalılarına teşekkür ediyorum.

   İlk günkü aşkla, İnandığımız yolda hep birlikteyiz. Omuz omuza, bir gönül mesafesinde birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

   Ülkemize, şehrimize, teşkilatımıza hayırlı olsun. Zafer inananların olsun.”

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8