Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Doğalgaz kolay gelmeli!
Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, "Yetkililer Düzce’nin konumunu göz önünde bulundurarak doğalgaz kullanımının yaygınlaşması için gerekli kolaylığı sağlamalı" dedi.
Siyaset 1.12.2020 - 18:35:33

Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, TBMM gündemine bu kez şehrimizin kirli havasını taşıdı. Hava kirliliğine neden olan etkenlerin tespit edilerek, gerekenlerin yapılmasını isten Yılmaz, Düzce’de doğalgaz kullanımının yaygınlaştırılması için de kolaylık sağlanması gerektiğini vurguladı.

Yılmaz, şunları söyledi: “Düzce konumu itibarıyla etrafı dağlarla çevrili düz bir ovaya konuşlanmıştır. Düzce’nin bu konumu hava sirkülasyonunu olumsuz etkilemekte ve özellikle kış aylarında hava kirliliğine sebep olmaktadır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Ulusal Hava Kalitesi İzleme verilerine göre Düzce ilimizde hava kalitesi tehlikeli sınırını çoktan aşmış bulunmaktadır. Özellikle belli saatlerde Düzce’de nefes alınamaz bir hava mevcuttur.

Düzceli hemşerilerimizin yetkililerden beklentisi konunun dikkatlice araştırılarak kirliliğe sebep olan etkenlerin bir an önce tespit edilmesi ve gerekenlerin yapılmasıdır.

Yetkililerin Düzce’nin özel konumunu göz önünde bulundurarak doğalgaz kullanımının yaygınlaştırılması için gerekli kolaylıkların sağlaması beklenmektedir.

Bu beklentilerin başında gelenler ise abone ücretlerinin ucuzlatılması ve doğalgaz tesisatının vatandaşlar tarafından döşetebilmesi için uzun vadeli ve sıfır faizli kredi verilmesidir.”

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8