Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Ahde vefayı göstereceğiz
Siyaset 13.01.2021 - 13:07:52

Kongre öncesi yeni yönetim kurulu listesi hazırlıklarını sürdüren AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “Gençlerimizin ve kadınlarımızın daha çok temsil edildiği, ahde vefayı göreceğimiz bir yönetim anlayışını yansıtmaya çalışacağız” dedi.

Keskin, 19 Ocak Salı günü yapılacak AK Parti Düzce 7. Olağan İl Kongresi süreciyle ilgili bilgi verdi. Parti binasında bir basın açıklaması düzenleyen Keskin, AK Parti 7. olağan kongrelerinin bilindiği üzere Ekim 2019 yılında delege seçimleri ile başladığını ve sırası ile belde ve ilçe kongrelerinin tamamlandığını belirtti.

“İL BAŞKANLIĞINA DEVAM EDECEĞİZ”

Düzce İl Kongresi’ni de 19 Ocak Salı günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantı yoluyla katılımları ile pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştireceklerini kaydeden keskin, “81 il de olduğu gibi, Sayın Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımızın, Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın tensipleri ile kıymetli delegelerimizin oyları ile AK Parti Düzce İl Başkanlığına devam edeceğiz” dedi.

 

“BİRÇOK HİZMETİ KAZANDIRDIK”

Göreve geldikleri 2019 Ocak Ayı itibarı ile Düzceli vatandaşları ve teşkilat mensuplarını kucaklayarak zorlu iki yıl geçirdiklerini anlatan Keskin, “Seçimler, sel felaketleri, ardından pandemi sürecinde hep halkımızın yanında olduk. Bu zorlu süreçlerde milletvekillerimiz, belediyelerimiz, il genel meclisimiz, belde, ilçe, il yönetimleri, kadın ve gençlik kollarımız, kısacası tüm teşkilatlarımızla birlikte Düzcemize birçok hizmeti hep birlikte kazandırdık” dedi.

 

“YÖNETİMDE TECRÜBELİ ARKADAŞLARIMIZ OLACAK”

Yeni yönetim listesi ile ilgili ipuçları da veren Keskin, “Kongrelerimiz yeni heyecanların katıldığı, kadrolarımızı genişlettiğimiz süreçler olmuştur. Hazırladığımız il yönetimi listemizde gençlerimizin ve kadınlarımızın daha çok temsil edildiği, tecrübeli arkadaşlarımızın ve AK Parti Düzce Teşkilatlarının hafızası olan, ahde vefayı göreceğimiz bir yönetim anlayışını yansıtmaya çalışacağız” diye konuştu.

 

“TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZA ŞÜKRANLARIMI SUNARIM”

Gurur ve kibirden uzak, gönülleri fethetmeye çalışacaklarının altını çizen Keskin, şöyle konuştu: “Kurulduğu günden beri görev yapan tüm il ve ilçe başkanlarımıza, yönetim ve meclis kadrolarında yer alan teşkilat mensubu arkadaşlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza şükranlarımı sunarım. Ahirete göç etmiş arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diler, hastalarımıza acil şifalar dilerim. Görev yaptığım yönetimdeki kardeşlerime teşekkür ederim.

 

“PARTİMİZİ 2023, 2053, 2071 HEDEFLERİNE TAŞIYACAĞIZ”

Kongre sürecinde seçilen her bir belde, ilçe, ana kademe, kadın ve gençlik kolları başkanlarına, yönetici kardeşlerime başarılar dilerim. İl başkanı olarak teşkilatlarımızdaki her bir arkadaşımla gurur duyuyorum, güveniyorum. Hep birlikte partimizi Düzce’de 2023, 2053, 2071 hedeflerine taşıyacağımızdan eminim. Gurur ve kibirden uzak milletimizle el ele gönülleri fethedeceğiz. Kongremizin partimize, Düzce’mize, vatanımıza, aziz milletimize hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.”

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8