Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE'DE SESSİZLER BADMİNTON LİGİ OYNANDI
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Spor Salonunda İşitme Engelliler 2013 Badminton Ligi birinci etap müsabakaları yapıldı. Müsabakalara 9 kulüp ve 60 sporcu katıldı.
Spor 2013.02.11 - 18:19:44


İşitme Engelliler Badminton ligi açılışı Düzce’de gerçekleştirildi. Yaklaşık 3 seneden bu yana devam eden İşitme Engelliler Badminton Ligi ilk defa Düzce’de yapıldı. 16-17 Şubat tarihleri arasında 18 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirilen lig müsabakalarına 9 kulüp ve 60 sporcu katıldı. Ligin açılış seremonisine Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran katılırken Şiran yaptığı konuşmada, “ Sporda engelin olmadığını bize gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu tür organizasyonların yapılmasında dolayı ayrıca mutluluk duyuyorum. Sizlere sahip çıkmak zorundayız” ifadelerini kullandı.
Konuşmasının ardından Engelliler Badminton Milli Takım Antrenörü Ertan Özkan, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’a plaket takdim etti.
İşitme Engelliler Badminton Ligi birnci etap müsabakalarını yakından takip eden İşitme Engelliler Badminton Milli Takım Antrenörü Ertan Özkan, “6 etaptan oluşacak ligin sonunda seçmiş olduğumuz sporculardan milli takım oluşturup 27 Nisan'da Slovakya'da yapılacak turnuvaya, 26 Ağustos'ta ise İşitme Engelliler Olimpiyatları'na katılacağız” dedi.
Özkan, Düzce’de yakın ve sıcak bir ilgi ile karşılandıklarının altını çizerek, “ Bize her konuda yardımcı olan ve bu müsabakaların burada oynanmasını sağlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Ömer Faruk Şiran'a çok teşekkür ediyorum. Bu etaplarda seçeceğimiz sporcularla Milli Takımda mücadele edeceğiz” diye konuştu.
Badminton Düzce İl Temsilcisi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörü Barış Kılıçkaya ise, “ Lig Müsabakalarının Düzce’de yapılması bizim açımızdan büyük bir başarıdır. Biz de kendimizi göstererek ilerki yıllarda daha fazla sporcu ile liglere katılacağız. Şu andaki hedefimiz, ligde en iyi dereceyi elde etmek ve mümkün olduğunca çok sporcuyu Milli Takıma kazandırmak olacaktır” ifadelerini kullandı.
İki gün süren müsabakalara Ankara Emek, Çankırı Karatekin-Karabük, Ankara Eryaman, Düzce, Erzincan Belediye, Eskişehir İcad, Eskişehir İşitme Engelliler, Kayseri Yavru Aslanlar ve Kayseri Yunus kulüpleri katılırken müsabakalar sonunda Çankırı Karatekin-Karabük Gençlik Spor Kulubü birinci, Kayseri Yavru Aslanlar Spor Kulubü ikinci Ankara Eryaman Spor Kulubü üçüncü ve Düzce Gençlik Spor Kulubü dördüncü, Eskişehir İcad beşinci, Eskişehir İşitme Engelliler altıncı, Erzincan Belediyesi yedinci, Kayseri Yunus sekizinci ve Ankara Emek dokuzuncu olarak birinci etapları bitirdi.
(AY)

11.02.2013 10:45:59 TSI

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8