Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
16.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
VALİ YILMAZ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Kadın Dayanışma Meclisinin Düzce’de Kemoterapi Tedavi Merkezi açılması yönündeki girişimleri sonuç verdi.
Sağlık 2013.02.22 - 16:34:06

Ulviye Dikmen Başkanlığındaki Kadın Dayanışma Meclisi, merkezin Düzce’de açılması için başlattıkları çalışmalar ve girişimlere Vali Adnan Yılmaz’da büyük destek verdi.
Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ulviye Dikmen ve beraberindekiler Kemoterapi Tedavi Merkezinin açılması ile ilgili Vali Adnan Yılmaz’a katkılarından dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Kadın Dayanışma Meclisi, Başkanı Ulviye Dikmen ve Üyeler Canan Çağatay, Melek Çağatay , Ayşegül Aydın, Ahmet Seyok, Mehmet İbrahimoğlu ve Gümüşova Onkoloji ve Kanserle Mücadele Derneği Başkanı Murat Hoşgör Muncurlu Atatürk Devlet Hastanesinde açılması onaylanan Onkoloji Merkezi için Vali Adnan Yılmaz’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Kadın Dayanışma Meclisi Başkanı Ulviye Dikmen, Vali Adnan Yılmaz’ın destekleri sayesinde kanser hastalarının artık Düzce’de Kemoteropi Tedavi Merkezi’nde görebileceklerini söyleyerek “ Düzce’deki kanser hastalarımız yıllardır göremediği hizmeti Sayın Valimiz sayesinde görecekler” dedi . Dikmen, Yılmaz’a teşekkürlerini iletti.
Vali?Adnan Yılmaz, Birlik beraberlik içinde bütün sorunların aşılabileceğine dikkat çekerek “Görevimiz sizlerin derdi için çaba göstermektir” dedi.
Yılmaz şöyle konuştu: “Birlikte sizlerin her türlü derdine derman olmak için gayret ve çaba göstermektir. Allah bizi mahcup etmesin. Sizlerin bütün İlimizin engellerini aşmak hususunda her birimiz üzerimize düşeni yaparsak, emin olun biz büyük bir aileyiz. Birlikte başarırız. Bizim hiçbir sorunumuz yok, sadece sahiplenmeme sorunumuz var. Birlikte beraber olamama sorunumuz var. Onun için diyorum ya biz büyük bir aileyiz. Dertleri biliyoruz, ihtiyaçları biliyoruz, sıkıntıları biliyoruz ama eyleme geçemiyoruz. Bizler sizinle beraber eyleme, aksiyona geçiyoruz. Neye ihtiyacımız varsa adını koyuyoruz. Gerekirse elden yazmakla yetinmiyoruz. Yazdım, bir yıl beklemiyoruz. Yazdım, yetkilisine ulaştırmak üzere. Yüz yüze, göz göze, dertler meseleler iyi anlatılır. Muhatabına gönderiyoruz. Hatta Ankara’da olsa, Başkent’te olsa gönderiyoruz ve hayırlı hizmetlere de vesile oluyor. Birlik beraberlik içinde olursak biz bütün meseleleri aşarız. Aştığımızı da bu güzel insanlarımız görecek. Bana bu güzel armağanı hakketmediğim halde biz yaptıysak birlikte yaptık. Bu bizim zaten görevimiz. Yapmıyorsak o bizim ayıbımız, devlet olarak millet olarak ayıbımız eğer bir derde çözüm olarak birleşmiyorsak, çözüme odaklanmıyorsak, gecemizi gündüzümüze verirsek başarırız.”

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8