Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
GENÇLER BADMİNTON HEYECANI YAŞANDI
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Okul Sporları Federasyonunun ortaklaşa düzenlendiği Genç Kız-Erkek Badminton Müsabakaları Anadolu Öğretmen Lisesi Spor Salonunda gerçekleştirildi.
Spor 2013.03.28 - 17:12:17

 

 

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Okul Sporları Federasyonunun ortaklaşa düzenlendiği Genç Kız-Erkek Badminton Müsabakaları sona erdi.

Gençler Badminton müsabakaları Anadolu Öğretmen Lisesi Spor Salonunda gerçekleştirildi. 7 kız ve 7 erkek takımının katıldığı Gençler Badminton İl Birinciliği turnuvasında toplamda 98 sporcu yarıştı. Anadolu Öğretmen Lisesi Spor Salonunda gençler badminton müsabakaları oldukça çekişmeli geçerken takım halinde yarışan gençler birinci olmak için kıyasıya mücadele etti.

Gençler Badminton Müsabakalarında Erkeklerde Gümüşova Lisesi birinci olurken Gümüşova İMKB Lisesi ikinci ve Düzce Anadolu Lisesi üçüncü oldu.

Kızlarda ise Gümüşova İMKB Lisesi birinci, Gümüşova Lisesi ikinci ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi üçüncü oldu. Genç Kız Erkek Badminton Müsabakalarında ilk 3 dereceyi alan takımlar Düzce’yi Bolu’da yapılacak bölge müsabakalarında temsil edecek.

Genç Kız Erkek Badminton Müsabakalarında dereceye giren sporculara ödüllerini Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran takdim ederken Şiran gençlere yönelik şunları kaydetti:

“Göreve geldiğimiz günden bu yana tek bir şey söylüyorum. Sizlere sahip çıkmalıyız. Bütün tesislerimiz, salonlarımız sizin emrinizde. Sizler bu salonları doldurmalı ve bizleri her zaman daha iyisine zorlamalısınız. Sizleri emeklerinden ve başarılarınızdan dolayı tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.”

(AY)

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8