Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
YILDIZ BASKETBOL FİNALLERİ NEFES KESTİ
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Okul Sporları Federasyonunun düzenlediği Türkiye Yıldızlar Basketbol Finali 18 Temmuz Spor Salonu ve Akçakoca Spor Salonunda yaşandı. Her ki salondaki final müsabakaları nefesleri kesti.
Spor 2013.04.08 - 17:56:22

 

 

Okul Sporları Federasyonu Türkiye Yıldızlar Kız-Erkek Basketbol Final Müsabakaları Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Spor Salonu ve Akçakoca Spor Salonunda gerçekleştirildi. Yıldız Kızlar Akçakoca Spor Salonunda 4 gün boyunca mücadele ederken erkek basketbol takımları ise 18 Temmuz Spor Salonunda birincilik mücadelesi verdi. Her iki salonda da yarı final ve final mücadeleleri nefesleri keserken, sporcuların aileleri de takımlara desteklerini esirgemedi.

Türkiye Yıldızlar Basketbol Final müsabakalarını Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkan Vekili Aydın Çetin, Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran ve çok sayıda seyirci izledi.

Akçakoca Spor Salonunda gerçekleştirilen Kızlar Basketbol Finalinde İstanbul Kadıköy Bahçelievler Mevlana Ortaokulu üçüncü oldu. Şampiyonada ikincilik kupasını Kadıköy İlhami Örnekal Ortaokulu ve Şampiyonluk ipini de Bahçelievler Kumport Ortaokulu göğüsledi. Dereceye giren takımlara kupalarını ve madalyalarını Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkan Vekili Aydın Çetin ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran takdim etti.

Düzce 18 Temmuz Spor Salonundaki final mücadelelerinde ise Borusan Otomotic Ortaokulu üçüncülük kupasını Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’dan alırken ikinci olan Kükürtlü TSO Ortaokulu kupasını Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkan Vekili Aydın Çetin’in elinden aldı. Türkiye Şampiyonu olan Emine Örnek Koleji de ödülünü Vali Adnan Yılmaz’dan aldı. Düzce Valisi Adnan Yılmaz yaptığı konuşmada, Canik Fatih Ortaokulunun Düzce’ye gelirken yaşadığı elim kazadan dolayı üzüntüsünü belirterek, “Sizlerin daha büyük başarılar elde edeceğinize inanıyorum. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Şampiyonlar kupalarını konfetiler eşliğinde alırken, 18 Temmuz Spor Salonunda Halk Oyunları gösterisi de veliler ve izleyiciler tarafından takdir ile karşılandı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8