Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DOÇ. DR. AYHAN ŞAMANDAR ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Düzce Belediyesi tarafından eğitime destek amacıyla başlatılan, 'Mesleğimi Tanıyorum Projesi' devam ediyor. Düzce’de bulunan tüm liselerde gerçekleştirilecek olan programın Düzce Teknik Endüstri Meslek Lisesi’ndeki bölümünde yapı mimarlığı ve inşaat konuları ele alındı.
Eğitim 2013.04.24 - 16:14:26Düzce Üniversitesi Düzce Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ayhan Şamandar, Düzce Teknik Endüstri Meslek Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.
Düzce Belediyesi’nin bir ay boyunca sürecek olan liselerde ‘Mesleğimi Tanıyorum Projesi' devam ediyor. Lise öğrencilerinin meslek seçimlerinde rehber olması amacıyla başlatılan projesinden biri daha Düzce Teknik Endüstri Meslek Lisesi’nde yapıldı.
Söyleşinin başında bir konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, “Her yıl eğitime destek amacıyla bir proje geliştiriyoruz. Bu yıl da öğrencilerin meslek seçiminde etkili olabilmesi amacıyla çeşitli meslek gruplarından mesleğinde uzman ve popüler kişileri getirerek meslek bilgileri hakkında söyleşi imkanı sunuyoruz” dedi.
Ardından söyleşiye başlayan, Doç. Dr. Ayhan Şamandar mesleğine ilişkin bilgiler verdi. Şamandar, aynı okuldan mezun olduğunu hatırlatarak, “Çok önemli bir okulda ve bölümde okuyorsunuz. Şu anda okuyan herkes bir meslek sahibidir. Buraya kadar geldiniz ama bundan sonra ne kadar yükseleceğiniz sizlerin elinde. Bunun için benim 3K formülüm var. Kafanızdan bilgiyi, kalbinizden sevgiyi eksik etmezseniz karnınız her zaman doyacaktır” dedi.
Sunumun ardından Şamandar öğrencilerden gelen soruları cevaplandırdı. Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, projeye katkısından dolayı Doç. Dr. Ayhan Şamandar’a plaket takdim etti.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Sn Başkanımızı, gençlerle birlikteliğe ve onların geleceğine tuttuğu ışık için verdiği öneme teşekkürler
Hasan SARI - 26.04.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,50

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8