Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
VALİ “ TOPUK’DAKİ TESİSİN KİME NE ZARARI VAR?”
Fenerbahçe Topuk Tesisleriyle ilgili bazı ulusal gazetelerde yer alan olumsuz haberler hakkındaki soru üzerine, Topuk tesislerinin başına bir şey gelmesinin önce Düzce’nin zararına olacağını belirten Vali Adnan Yılmaz, “Biz Fenerbahçe Tesisleri gibi başka yeni spor tesilerinin bölgemize kurulması için heyecanla girişimlerde bulunurken böyle olumsuzluklar yanlış olur” dedi.
Gündem 2013.04.29 - 17:39:34

 

 

Fenerbahçe tesislerinin  ilimiz sınırları içinde olmasından mutluluk duyduklarını söyleyen Yılmaz,  Fenerbahçe sahiplenip, tanıtmasaydı,  bu doğa harikasının Düzce’de olduğunu çok kimsenin bile bilmeyeceğini kaydetti.

Galatasaray, Beşiktaş gibi diğer takımların da Düzce’ye  tesis yapmasını istedikleri vurgulayan ve bizzat kendisinin 14 kulübe yazı yazdığını belirten Yılmaz, Düzcelilerin buna sahip çıkıp olumsuz gelişmelere ise tepki vermesi gerektiğini hatırlattı.

Yılmaz, Topuk Yaylası tesislerinde varsa bir usulsüzlük onu da gidermenin yolları olduğunu ve sorunun kolayca çözülebileceğini ve böyle bir tesisin insanlara  faydalı olacağını ifade etti.

Türkiye’de bir çok tesisin bu sistemle konuk ağırladığını sözlerine ekleyen Yılmaz, bu tür haberlerin Fenerbahçe Tesisileri gibi tesislerin Düzce’de kurulması için hazırlık yapan bürokratları da ürküteceğini sözlerine ekledi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Biz biliyorduk ve önceki doğal halini daha çok seviyorduk, önceden bizimdi şimdi Fenerbahçe kulübünün oldu. Tesisleşmeler olsun birileri yararlansın fakat amacı dışında kullanılmaması gerekir. Amacı dışında kullanılması durumunda da hemen kapatılacak diye yaygara yamanın da gereği yok, cezası neyse öder bir daha da yapmaz.
VATANDAŞ - 30.04.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,22

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8