Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE'DE GÜREŞ HEYECANI SONA ERDİ
11-13 Yaş Minikler Türkiye Güreş Eleme Müsabakaları, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirildi. Dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.
Spor 2013.05.27 - 15:00:10Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Spor Salonunda, 11-13 Yaş Minikler Türkiye Güreş Eleme Müsabakalarına 21 ilden 356 sporcu katıldı. 3 gün boyunca süren 11-13 yaş Türkiye Güreş Eleme Müsabakalarının son günü zorlu ve çekişmeli müsabakalara sahne oldu. Minderde Türkiye Şampiyonasına katılmak isteyen güreşçiler, rakiplerine tuş etmek için son güçlerine kadar güreştiler.
Üçüncü günün sonunda dereceye girenlere ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Güreş İl Temsilcisi Ramazan Topal, Düzce Güreş Antrenörü Ufuk Koçak, Eski Milli Takım Antrenörü Mehmet Turkaya ve güreş antrenörleri verdi.
11-13 Yaş Minikler Türkiye Güreş Eleme Müsabakalarında 26 kiloda, Gürkan Güven birinci, Adem Uçkun ikinci ve Berkay Boydaş, Melih Çelik üçüncü oldu.
29 kiloda; Burak Uzun birinci, Sinan Kaya ikinci, Aydın Sultan ile Ahmet Karakuş üçüncü oldu. 32 kiloda sırayla Cihan Desteci, Alperen Bal, Furkan Cay ve Furkan Top madalya aldı. 35 kiloda Cavit Acar altın, Muharrem Emin gümüş ve Emre Kural ile Soykan Makas bronz madalya sahibi oldu.
38 kiloda Oğuzhan Çavdar birinci, Abdulkadir Saydam ikinci ve üçüncüler Emin Çakırkaya ve Fahri Çiçekçi oldu. 42 kiloda Mustafa Ay, Hamza Altıntaş, Mehmt Erbay ve Emin Ilgaz ilk dört sırayı aldı.
47 kiloda Oktay Tuncay birinci, Muhammet Yıldırım ikinci, Uğur Erdoğan ve Ümit Sasa üçüncü oldular. 53 kiloda Kemal Bircan Altın altın, Hasan Orakçı gümüş, Mücahit Aydın ve Samet Kuş bronz madalya kazandı. 59 kiloda, Emre Ulusoy birinci, Buğra Candır ikinci, Mahir Parmaksız ve Ahmet Ocakçı üçüncü oldu.
66 kiloda Aykut Gençalp, Emirhan İpek, Talhan Sağbilge ve Batuhan Şahin ilk dörde girdi. 75 kiloda Emiröz Kayıkçı birinci, Çağrı Can Bayram ikinci, Furkan Dursun ve Kemal Aslantürk üçüncü oldular.
 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8