Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE'DE AVCIBAŞI KUPASI NEFES KESTİ
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Elmacık Atış Poligonunda 07-09 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Avcıbaşı kupası sona erdi.
Spor 2013.06.10 - 17:52:40


Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Elmacık Atış Poligonunda 07-09 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Avcıbaşı kupasına 87 sporcu katılırken protokol sporcuları yalnız bırakmadı. 07 Haziran Cuma gününden itibaren Sporting, Skeet, Sabit Hedef ve Koşan Domuz kategorilerinde yarışan sporcular, hedefleri vurmak için kıyasıya yarıştı. Avcıbaşı kupasına bu sene Gelen Ayı kategorisi de eklendi.
Avcıbaşı Kupasında Gümüşova Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven, Düzce Milletvekilleri İbrahim Korkmaz, Fevai Arslan, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sefer Mermerci, Baro Başkanı Ali Dilber Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Milli Sporcu Servet Sivrikaya ve Atıcılık ve Avcılık Federasyonu As Başkanı Atilla İshak Tankut sporcuları yalnız bırakmadı. Cuma gününden itibaren her kategoride yarışan sporcular, daha sonra kuzu çevirme ziyafetiyle Avcıbaşı Kupasını sonlandırdı.
Lisanslı Sporcular Genç Bayanlarda Hatice Balkancı birinci, Kerime Dokuzlar ikinci ve Buket Sin üçüncü oldu. Lisanslı Sporcular Büyük Bayanlarda Sevtap Velioğlu birinci, Hikmet Gürbüz ikinci ve Gözde Çetinkaya üçüncü oldu.
Lisanslı Sporcular Sabit Hedef ve Sporting kategorilerinde Büyük Kadınlarda Sevtap Velioğlu ve Genç Bayanlarda Hatice Balkancı altın madalya kazandı.
Düzce Avcıbaşı Kupasında lisanslı sporcular genel klasmanda İstanbul Yakacık Avcılık Atıcılık birinci olurken Karaman Gençlik Spor ikinci ve Ümraniye Avcılık Atıcılık üçüncü oldu. Lisanlı Sporcularda, Cüneyt Karakuş birinci, Akif Arslan ikinci ve Mehmet Topluoğlu üçüncü oldu.
Av teskereli avcılar takım kategorisinde Gürsu Merkez Avcılık Atıcılık birinci, İstanbul Yakacık Avcılık Atıcılık ikinci ve Kdz. Ereğli Avcılık Atıcılık üçüncü oldu. Av Teskereli Sporcular takım kategorisinde Ertuğrul Topçu birinci, Oktay Çivi ikinci ve Tekin Çalağan üçüncü oldu.
Av teskereli Koşan Domuz kategorisinde Mehmet Bozoğlu birinci, Salih Alkaya ikinci ve Oktay Çivi üçüncü oldu. Lisanslı Sporcular Koşan Domuz kategorisinde Cüneyt Karakuş birinci, Aydın Uçar ikinci ve Erol Karakuş üçüncü oldu. Genel Klasmanda Mehmet Bozoğlu birinci, Hilmi Gül ikinci ve Mahmut Uygun üçüncü oldu.
Lisanslı Sporcular Sabit Hedef kategorisinde Özgür Sivrikaya birinci, Cüneyt Karakuş ikinci ve Murat Dayıoğlu üçüncü oldu. Av Teskereli Sporcular Sabit Hedef Salih Alkaya birinci, Coşkun Koç ikinci olurken Oktay Çivi üçüncü oldu.
Av Teskereli Sporting kategorisinde Oktay Çivi birinci, Samettin Boz ikinci ve Mehmet Bozoğlu üçüncü oldu. Lisanslı Sporcular Sporting'de Mehmet Topluoğlu birinci, Ayhan Günal ikinci ve Akif Arslan üçüncü oldu. Av Teskereli Sporcular Gelen Ayı kategorisinde Necati Abdal, Mehmet Bozoğlu, Tekin Çalağan ilk üç sırayı paylaştı.
Şenlik havasında geçen Avcıbaşı kupasında birçok sporcu ve hakem eşsiz doğası bulunan Elmacık köyünde çadırlarda kaldı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8