Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
26.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
MÜSİAD DÜZCE ŞUBESİ DOST MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI
Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şubesi Haziran ayı Dost Meclisi toplantısı geniş katılımla yapıldı.
Gündem 2013.06.12 - 16:38:32

 

MÜSİAD Düzce Şubesi Dost Meclisi toplantısı Keyf-i Köfte’de yapıldı. Geniş katlımla yapılan toplantıda konuşan MÜSİAD Düzce Başkanı İsmail Çakmak, Dost Meclisi toplantılarını önemsediklerini ve katılımın yüksek olmasından dolayı çok memnun olduğunu belirterek, “MÜSİAD Düzce Şubesi olarak Düzce Güç Birliği Platformunda yer alıyoruz. Burada Düzce için neler yapabiliriz bunları konuşuyoruz. Bunun haricinde İstanbul’da 22. Genel kuruldu yapıldı kalabalık olarak toplantıya katıldık. Genç MÜSİAD büyük katkıları gerçekleştirdiğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz Rafting etkinliği yaptık. Buna da ailecek katıldık çok güzel oldu. Bu etkinlik için Genç MÜSİAD’a teşekkür ediyorum. 2 Ayda bir yapılan Genel İdare Kuruna katıldık toplantının konuğu Sağlık bakanımız idi. Düzce ile ilgili kendisine bir dosya sunduk. 24-25 Mayıs ta Rize’de gerçekleştirilen toplantıda da Enerji Bakan Yardımcımız katıldı. Enerji bakanına verilmek üzere bir rapor hazırlayıp sunduk. Bunun ardından Batum’a gittik ailecek bir gezi yaptık. Derneğimize çeşitli ziyaretler yapıldı” dedi.

Çakmak, geniş katılımlı bir iftar programı tertip edeceklerini belirterek, “13 Temmuz’da film platosunda geniş katılımlı bir iftar yemeği yapacağız, şimdiden herkes not defterine kaydetsin” diye konuştu.

MÜSİAD’ın bir okul olduğunu işaret eden Çakmak, 350 metrekare yer kiraladıklarını burada seminerler yapacaklarını söyledi.

MÜSİAD Düzce Başkanı İsmail Çakmak’ın konuşmasının ardından İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Kaya tarafından 6331 sayılı yasa ile ilgili bilgiler aktardı.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde görevli İş ve Meslek Danışmanı Ömer Güvendi, İş-Kur hakkında bilgiler verdi.

Toplantıda son olarak derneğe daha önceden üye olmuş ve yeni olmuş Divapan Genel Müdürü Hakan Zengin, Bedri Sütlü, İrfan Çakır, Mithat Koç, Hakan Aktürk, Cihat Çelik ve Kenan Tanrıver’e plaket verildi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8