Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
GELECEĞE DEĞER KATANLARA PLAKET
Düzce Gazi Mustafa Kemal İlkokulu tarafından, "Geleceğimize Değer Katanlar" adı altında okula katkıda bulunanlara plaket verildi. Eğitime katkıda bulunan Divapan Genel Müdürü Hakan Zengin, TOKİ Mehmet Ersoy İlkokulu'nun ardından Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'ndan da eğitime katkı sağladığı için plaket aldı.
Gündem 2013.06.13 - 18:02:01


Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'nun, 'Geleceğimize Değer Katanlar' adı altında okula katkıda bulunan kişi ve kuruluşlara plaket verildi.
Törene katılan Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, “Bu plakete layık olmaktan onur duydum. Ayrıca diğer Değer Katanları da kutluyor, okulumuza da bunun için teşekkür ediyorum” dedi.
Eğitime katkı sağlayan Divapan Genel Müdürü Hakan Zengin, eğitimin önemli olduğunu belirterek, “Çocuklarımızın gençlerimizin eğitimi bizim için önemli. Çünkü geleceğimiz onlar. Divapan olarak sosyal sorumluluk projelerine gücümüz nispetinde destek veriyoruz. Eğitime destek verenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Etkinlikte eğitime katkı sağlayanlara teşekkür plaketi verildi. Ardından öğrencilerin hazırladığı gösteri büyük ilgi ile izlendi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
sayın zengin bu eğitime verdiğiniz destek takdire şayan yalnız gözünden kaçan birilerinin gözünden kaçan bir durum var yalnız!!! oda divapanın etrafa yaydıgı mdf tozuyla karışık zehirli havanız ne olacak?!!! belediye başkanı ve diğer mülki amirler sanki bunu bilmiyormuş gibi 3 maymunu oynuyor ama ALLAH KERİM. bu kadar çevreyi kirletmek ve insanı zehirlemek tabiki yanınıza kalmayacak.
vatandaş - 14.06.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,57

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8