Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AKÇAKOCASPOR SEZONU AÇTI
BAL mücadele edecek Akçakocaspor yeni sezon hazırlıklarına başladı. İç transferi büyük ölçüde çözümleyen yönetim ve teknik kadro saha çalışmalarında dış transferleri değerlendiriyor.
Spor 2013.08.01 - 14:21:13


Akçakoca şehir Stadında sözleşme imzalanan ve imzalanması düşünülen futbolcuların yanı sıra deneme amaçlı gelenlerin katıldığı çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.
Teknik Direktör Ali Murat Erçoban ve Yardımcıları Selahattin Bal ve Mustafa Dursun yönetiminde yapılan çalışmalarda yeni sezon için kurulacak iddialı kadroda yer almak için ter döküyor.
Takımın yeni sezon hazırlıklarını yakından takip eden ve her şeyiyle ilgili yönetici Ziya Denizgez ile Cengiz Denizci yaptıkları açıklamada, Yönetimimiz bu yıldan başlamak üzere takımı gençleştirmeyi, öz kaynaklara ağırlık vermeyi ve ayağı yorgana göre uzatmayı kararlaştırdığını vurguladılar.
Teknik Direktör Ali Murat Erçoban geçen yıl kadroda bulunan yabancıların tamamına yakını ile yollarını ayırdıklarını belirterek “Yerli futbolcularımızın üçü dışında sözleşmeler yapıldı. İnanılmaz yoğunlukta futbolcu öneriliyor ve denemeye gelmek isteniyor. Ağırlıklı olarak gençlere yöneldik. Enerjik ve mücadeleci bir ekip kurma amacındayız. Sezonun istikrarlı ekiplerinden olacağız. Akçakoca’nın desteğini bekliyoruz” dedi.
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Akçakocaspor’un kadrosunda fildişili iki futbolcu yer alacak. Dış transfer çalışmalarını sürdüren Akçakocaspor iki Afrikalı futbolcuyu deneme idmanına çıkardı. İş adamı ve müteahhit Kadir Pandul’un finanse ettiği ve iki yıldır ülkemizde futbol oynadıkları öğrenilen Fildişi’li Mübarek ve Beni idmanın ilgi odağı oldular.
Akçakoca şehir stadına misafir takım tribünü yapıldı. Geçen sezon zemini suni çimle kaplanan, fiziki yapısında gerekli düzenlemeler yapılan ve yıllardır süren sıkıntıların sona erdiği Akçakoca Şehir Stadında eksikler gideriliyor. Saha içi düzenlemelerin devam ettiği statda doğu tarafına misafir takım seyircilerinin alınacağı 200 kişilik bir tribün inşası tamamlandı. Çalışmaların ,Kale arkası düzenlemeleri ve kuzey tarafında bir antrenman sahasının yapılması ile süreceği öğrenildi.
 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8