Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE'DE FINDIK İŞÇİLERİ ARASI FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ
Güneydoğulu gençler, "Bugüne kadar bizi adamdan sayıp böyle organizasyon yapan olmadı."
Spor 2013.08.17 - 14:51:58


Düzce’nin Çilimli ilçesine gelen Güneydoğulu mevsimlik fındık işçileri arasında futbol turnuvası düzenlendi. Düzenlenen turnuvanın şampiyonu Cudispor olurken, turnuvaya katılan gençler "Bu güne kadar bizi adamdan sayıp böyle bir organizasyon yapılmadı" dedi.
Düzce'de Güneydoğulu fındık işçileri futbol turnuvasında buluştu. Çilimli Kaymakamlığı, Çilimli Belediyesi, Hayata Destek Derneği ve Gençlik Hizmetleri Spor il Müdürlüğü destekleri ile yapılan turnuva renkli görüntülere sahne oldu. Mevsimlik fındık işçilerinden oluşan 15-18 yaş arası 6 takımın yarıştığı turnuvada finali Cudispor ile Viranşehirspor oynadı. Taraftar desteğini de arkadaşına alan iki takımın mücadelesi kıyasıya geçti. Turnuvayı Cudispor kazanarak şampiyon oldu. Taraftarlarda “İyi olan kazansın dostluk kazansın” diye tempo tuttular. Turnuvada bazı oyuncuların çıplak ayakla oynaması gözlerden kaçmadı.
Turnuvada şampiyon olan takımın kupasını Çilimli Kaymakamı Volkan Barış Göçmez, ikinci olan takımın kupasını ise Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz verirken gol kralının kupasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran verdi.
Kaymakam Göçmez, “Mevsimlik tarım işçisi olarak gelen ailelerimizin evlatlarının oluşturduğu takımların futbol turnuvası final müsabakasını izledik. Şırnak’tan gelen takımımız birinci oldu. Urfa’dan gelen takımımızda ikinci oldu. Centilmenlik havasında kardeşçe dostça müsabakayı tamamladılar. Bu bizim mevsimlik tarım işçilerine yönelik yaptığımız projenin bir aylağı. Başka illere de örnek olmasını diliyoruz” dedi.
Göçmez, “Bu faaliyetler küçük ve basit görünse de ülkemizin birlik beraberliğine huzuruna çok katkısı olan faaliyetlerdir. Gayet güzel kardeşlik dostluk havası var. Bu gençlerimiz aynı zamanda Çilimlili gençlerle de futbol müsabakası yapıyorlar. Orada da gayet güzel kardeşlik havasında geçiyor” diye konuştu.
İl Müdürü Şiran ise “Çilimli’de mevsimlik işçilerin yaptığı spor organizasyonda 6 takım kıyasıya yarıştığı. Dostlun pekiştiği bir organizasyon oldu. Batıya gelip bu şekilde dostluk adına kardeşlik adına birlikte yaptıkları müsabakaların tüm ülkeye yayılmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.
Müsabakada ter döken gençler ise "Bu günü kadar bizi adamdan sayıp böyle bir organizasyon yapılmadı. Bu anlamda herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok mutluyuz ki artık bizi kale alıp böyle güzel şeyler yapıyorlar” diye konuştular.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8