Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ÖĞRENCİLER ORTADA KALDI!
Kuyumcuzade bulvarında eğitim veren Mustafa Kemal İlk ve Ortaokulu’nun öğrencileri, bu yıl da trafik keşmekeşinin ortasında kalarak, kaza tehlikesini yaşamaya başladı.
Eğitim 2013.09.28 - 14:58:49
Geçen dönem de öğrencilerin tehlike yaşamalarının ardından trafik ekiplerince okul giriş ve çıkış saatlerinde tedbir alınmıştı. 
 
ÖĞRENCİLER YOLDA BİR BAŞINA 
 
2013-2014 eğitim ve öğretim döneminin başlamasıyla yine bazı okullarda sorunlar kendini göstermeye başladı.  Bu sorunları yaşayan okullardan biri de Kuyumcuzade Bulvarı’nda eğitim ve öğretim veren Mustafa Kemal ilk ve ortaokulu. 
Bu okulun ilk ve orta bölümündeki yüzlerce öğrenci yine trafik keşmekeşi içinde, kaza geçirme tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor. Okul giriş ve çıkışlarında bulvardan karşıdan karşıya geçmeye çalışan öğrencilerin, her gün kaza geçirme riskini yaşamaları, aileleri de tedirgin ediyor. 
 
SERVİSİ OLMAYAN, AİLESİ OLMAYAN ÖĞRENCİLER TEHLİKEDE 
 
Öğrencilerin bir bölümü okul önünde servise binerken, bir bölümünü ise aileleri okula getirip götürmek zorunda kalıyor. Servisi olmayan veya ailesi tarafından okula getirilip götürülmeyenler ise Kuyumcazade bulvarından tek başına karşıdan karşıya geçmek zorunda kalıyor. 
 
GEÇEN YILKİ ÖNLEM BU YIL NİYE YOK? 
 
Geçen yıl da aynı tehlikeyi yaşayan öğrencilerin durumu gündeme gelince trafik önlemi alınmıştı. Bu yıl da aynı uygulamanın başlaması için yetkililerin önlem alması bekleniyor.  
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8