Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Önemli bir gün
Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, ikinci dönem için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Kalabalık bir topluluk eşliğinde AK Parti Düzce İl Teşkilatı binasına gelen Başkan Bayram, başvuru dosyasını İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu’na teslim etti.
Siyaset 2013.11.01 - 17:12:55

 

 

İl Başkanı Kaşıkoğlu, Bizim için bugün çok önemli bir gün. Partinin kuruluşundan bu yana her noktasında emeği olan ve çeşitli görevlerde bulunduktan sonra 2009 yerel seçimlerinde aday adayı olmak suretiyle Düzce Belediye Başkanlığı noktasında Genel Başkanımız ile Genel Merkez tarafından teveccüh gösterilmesi neticesinde 2009’dan bu yana Düzce’ye geceli gündüzlü hizmet etmeye çalışan, bu anlamda çok ciddi katkılar sunan, Düzce’nin yaşanabilir bir şehir olması noktasında gerçekten büyük emek harcayan, Düzce’nin daha yaşanabilir bir kent olması noktasında hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Belediye Başkanımız İsmail Bayram 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerde, Düzce’de insanların yüzde 70’ine yakınının gönül verdiği AK Partimizden aday adaylığı müracaatı için il teşkilatımıza geldi. Bu günün bizim çok özel bir gün olduğunu ifade etmek isterim. Şu anda kendisinin dışında 8 aday adayı arkadaşımız müracaatlarını yaptılar. Bu sene bereketli bir sene. 2009’dakinden biraz daha fazla müracaat söz konusu. Tabi ki AK Parti kendisini ispatladıkça Türkiye sınırlarını aşan başarılara ve projelere imza attıkça, talep de artıyor. AK belediyecilik artık kendi rüştünü ispatlamıştır. Mevcut başkanımız da ve diğer aday adaylarımız da Düzce’yi bu ak belediyecilikten mahrum etmemek adına ilk önce AK Parti’nin kendi içinde bir yarış olacak. AK Parti’nin kendi içinde yaşadığı bu yarışın sonunda ortaya çıkacak sonuç, hepimizin emin olacağı bir sonuç ortaya çıkacaktır. Ben sayın başkanımıza bu yolda başarılar diliyorum. Allah mahcup etmesin, yolu açık olsun.

Diğer aday adaylarıyla birlikte kardeşlik hukuku içinde, AK Parti davasını ön planda tutmak suretiyle ben değil, biz unsurunu öncelemek suretiyle ben inanıyorum ki Düzce Belediye Başkan aday adaylarından hangisi gelirse gelsin İsmail Bayram’ın ismi geldiğinde diğer aday adayları, İsmail Bayram dışında başka bir isim geldiğinde sayın başkanımız 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan seçimlerin sandık sonuçları kesinleşene kadar AK Parti’nin başarısı için ter akıtacağına olan inancımı ifade etmek istiyorum. Beklentimiz de bu yöndedir.

Her zaman söylediğim gibi AK Parti’nin kendisinin dışında Düzce’de bir rakibi yoktur. Biz birlik beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz müddetçe, centilmence sürecek bu tatlı rekabet bittiğinde herkes AK Parti’nin başarısı için bir hedef etrafında toplandığında ben AK Parti’nin bir rakibi olabileceğini düşünmüyorum. Diğer partiler 1 aday ile yarışırken, biz 9 aday adayı ile birlikte 9 belediye başkan adayımız varmışçasına yarıştığımızda plakamızı yakalayacak, Düzce’de 11’de 11’i alacak, il genel meclisinde de 21’de 21 yapacak tarihe not düşecek bir başarıya imza atacağımıza inanıyorum. Ekibimiz kaliteli, partimiz kaliteli, liderimiz kaliteli, başkanlarımız kaliteli. Allah hepsinin yolunu açık etsin, hayırlı uğurlu olsun.

 

İsmail Bayram, Bayram, “Hizmet kalitemizi daha yükselterek, daha etkin, daha verimli bir şekilde Düzce’de başlattığımız yatırım ve kalkınma hamlelerini sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

2009 yılında Düzce Belediye Başkanlığı görevine başlarken, halkımızın güvenine layık olmak için gece-gündüz, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağıma söz vermiştim. Adaletli, dürüst, şeffaf olacağımızı da hizmet anlayışımızın temel ilkesi olarak ortaya koymuştuk. Bugün geldiğimiz noktada gururluyuz.

Çıktığımız yolda Düzce’yi herkes için gurur kaynağı olacak bir şehre dönüştürmeyi hedefledik. İnsan odaklı hizmet üretme anlayışıyla durmadan Düzce için çalıştık. Modern bir kentin inşasını, yapılanmasını planladık. Ortak yaşamın standartlarını yükselterek, şehrin en az 50 yılına hitap edecek geleceğin Düzce’sinin çalışmalarını ortaya koyduk. Bunun için de Düzce’de altyapıdan ulaşıma, çevreden kültür hizmetlerine kadar birçok alanda önemli işlere ve ilklere imza attık. Şehrimizin 49 mahallesinde birçok hizmetleri hayata geçirdik. Belediyeciliğin temel görevlerinin yanı sıra, sosyal belediyeciliği önemseyerek hizmetlerimizi gerçekleştirdik.

Düzce için planlı, daha yaşanabilir bir kentleşme, modern bir gelecek hayal ederek çalıştık ve hayallerimizi gerçekleştirdik.

Tüm bunları yaparken en büyük destekçimiz, bize güvenen, her zaman yanımızda olan halkımız oldu. Yine çıktığımız hizmet yolunda çağdaş yönetim anlayışı içinde, meclis üyelerimiz, mesai arkadaşlarım, sivil toplum kuruluşlarımız, muhtarlarımız, diğer kurum ve kuruluşlarımız, bir başka deyişle şehrin tüm kurumları arasında hizmette birlik ilkesiyle, el-ele, gönül-gönüle çalıştık. Çünkü geleceğin Düzce’sine birlikte yürüyoruz.

Şimdi yeni bir hizmet döneminin daha başındayız. Biz bu yola devam ediyoruz. Her geçen gün daha güçlenerek ve büyüyerek geleceğin Düzce’sini hazırlıyoruz.

Hizmet anlayışımızdan, ilkelerimizden, adaletli, dürüst, şeffaf çizgimizden hiç ayrılmadan, hizmet kalitemizi daha yükselterek, daha etkin, daha verimli bir şekilde Düzce’de başlattığımız yatırım ve kalkınma hamlelerini sürdürmeyi hedefliyoruz.

Hedefimiz şimdi daha büyük. Daha yapacak çok işimiz var. Daha söyleyecek çok sözümüz var. Yolumuzdan ayrılmadan yola devam için, Düzce Belediye Başkanlığına sizlerin desteğiyle yeniden adayım. Allah yar ve yardımcımız olsun. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Sayın başkanım efendisiniz ama beceriksizsin KAŞIKOĞLININ kuklası millet vekillerin emrinde gidiyorsun... işte 1+1 ler belediyene bile iş yaptıramıyorsun tapular imam iskan yazık be başkan siyaset sizden ama özürlüler adam yerine konmuyor tekerlekli sandelyeyle reklam olmaz... odun kömür alamadık ev sahibi çık diyor vicdan başkanım vicdan
HASAN - 06.11.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,53

,İSMAİL BEYE VEKİLLİK HEMDE ÇOK YAKIŞIR ÇÜNKİ KAREKTERİ SAPMAZ,ŞOV YAPMAZ,YALANI OLMAZ,İSMAİL BEY VEKİLLER ÜSTÜ,DEĞERLİ BİR KARDEŞİMİZDİR,AMA KADER İŞTE,ALLAH YARDIMCISI OLSUN BU ALİCENGİZ OYUNLARININ DÖNME DOLAP GİBİ DÖNDÜĞÜ,DÜZCEDE DÜRÜSTLER,GERİLERDE,KALIR,ŞAM ŞEYTANLARI MEYDANLARDA HAVA ATAR,
GERÇEK Çİİİİ - 06.11.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,58

iSMAİL BEY; ÇOK ÇALIŞTIN YORULDUN BİRAZ DİNLENSEN İYİ OLUR. ÖNÜMÜZDE GENEL SEÇİMLERDE SENİ MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖRMEK İSTİYORUZ.
ÖZGÜR - 02.11.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,69

Başkanım seçildikten sonra arkadaşlarınızı unuttunuz. Şimdide onlar seni unuttular. Keşke ara sıra hal, hatır sorsaydınız.
cumhur - 01.11.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,03

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8