Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
VAKFIN YENİ YÖNETİMİ OLUŞTU
DÜZCE Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nın yeni yönetimi belirlendi. Tek liste ile gerçekleştirilen olağanüstü kongre sonucu Yusuf Taşhan başkanlığa getirildi.
Gündem 2013.11.02 - 16:04:19
 
 
Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı olağanüstü kongresi, vakıf üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde, Yusuf Taşhan’ın sunduğu liste oy birliği ile kabul edildi.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda yapılan olağanüstü kongreye, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır ile vakıf üyeleri katıldı. 
Toplantı gündeminin okunması ile başlayan kongrede, Vakıf Başkanı Veysel Çakar 2013 yılı faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Çakar, vakfın harcamaları, ek bina inşaatı ve kantin hakkında açıklamalarda bulundu. Çakar, “Paralar ve harcamaların tamamı devlet muhasebat yasasına uygun şekilde kayıt altındadır. Bizim 2013 faaliyetlerimiz hastane başhekimi ile mücadele ve borçları ödemekle geçti” dedi. 
Çakar konuşmasının sonunda, “Yönetim kurulu üyelerimizin her biri namuslu şerefli insanlardır. O arkadaşlarımın hiçbiri vakıf yönetimi gelirleri ile bir yudum su içmemiştir. Biri ispat etsin kendimi heykelin önünde vururum” ifadelerini kullandı. 
Konuşmaların ardından eski yönetim ibra edildi. Tek liste ile gerçekleştirilen seçimler sonucu Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nın yeni yönetimi belirlendi. Vakıf yönetiminde şu isimler yer aldı: Yusuf Taşhan, Ali Dilber, Fahri Çakır, Selami Kuru, Şaban Yılmaz, Mücahit Kaplan, Yusuf Ercan, Abdülkadir Karabacak, Mehmet Bakan, Aydın Maradit, Celalettin İçmeli, Şerif Demir.
 
“VAKIF YAŞAMALI” 
Yönetim Kurulu listesini hazırlayan Yusuf Taşhan, Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nın,  Düzce ilinin şehirleşmesi, modern bir kente dönüştürülmesi ve eğitim kalitesini yükselterek Türkiye’ye ve bütün dünyaya tanıtılması, üniversitenin büyük ve modern bir yapıya kavuşması amacıyla kurulduğunu belirtti.
Düzce’de yaşayan her kesimden vatandaşın bu vakfın yaşaması, hizmetler üretmesi, Düzce ismine yakışır işler yapması ve Düzce’ye sahip çıkma anlayışı içinde olması gerektiğini ifade eden Taşhan, “Listeye koyduğumuz isabetli isimlerle, Düzce Valimiz, Belediye Başkanlarımız, Rektör, Üniversite Yönetimimiz ve halkımızla birlik ve beraberlik içinde çalışacağımızı ümit ediyoruz. Vakfımızın, ilimize ve milletimize yararlı hizmetler sunacağımızdan endişemiz yoktur” dedi.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8