Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AMELİYAT OLMAK İÇİN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ'Nİ TERCİH ETTİLER
MARDİN’de yaşayan Gülay Akşahin, Tacettin Daylan, Songül Yavuz ve Mahmut Arslanhan plastik cerrahi tedavisi görmek ve ameliyat olmak için Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ni seçtiler.
Sağlık 2013.11.06 - 16:31:29
 

Düzce Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Barış Yiğit ile Mardin’de tanışan hastalar Barış Yiğit’in Düzce Üniversitesi’ne atanması ile birlikte ameliyatı burada olmayı tercih ettiler.

Ameliyattan sonra düşüncelerini belirten hastalar, Dr. Barış Yiğit ile Mardin’de tanıştıklarını, kendisinin Mardin’de mecburi hizmetini yaparken birçok ameliyata girerek, hepsinden başarılı bir şekilde ayrıldığını belirttiler. 

Dr. Barış Yiğit’i yakından takip ettiklerini söyleyen Gülay Akşahin, Tacettin Daylan, Songül Yavuz, Mahmut Arslanhan, “Bizim de plastik cerrahi müdahalesi ihtiyacımız olduğu için hocamızı yakından takip ediyorduk. Hocamızın Düzce Universitesine yardımcı doçent olarak  atandığında kendimiz için üzülmüştük, fakat hocamızın peşini bırakmadık. Hocamızla birlikte Düzce’ye gelerek Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde ameliyat olmayı tercih ettik” ifadelerini kullandılar.

Plastik cerrahi ameliyatını Diyarbakır’da olma ihtimallerinin de olduğunu söyleyen hastalar, “Biz bu ameliyatı Diyarbakır’da olabilirdik. Fakat Barış Hocamıza güvendiğimiz için Mardin’den Düzce’ye onun için geldik” şeklinde konuştular.

Hastaneden ve sunduğu imkânlardan memnuniyetlerini dile getiren hastalar, başta Barış Yiğit olmak üzere tüm hastane çalışanlarına, yardımcı olan herkese teşekkür ettiler.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8