Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
SİYASİLER “AŞURE ADINA” İHL’DEYDİ
DÜZCEOsman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde her yıl geleneksel hale getirilen aşure programına, siyasiler büyük ilgi gösterdi.
Gündem 2013.11.19 - 15:32:47

Aşure programında Vali Ali İhsan Su’nun eşi Zeliha Su da hazır bulundu. Okul Müdürü Varol Tayhan, bir gelenek haline gelen aşure programına olan ilginin her yıl artarak sürmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, katılanlara teşekkür etti.

Muharrem ayı sebebiyle düzenlenen aşure dağıtım etkinlikleri Düzcelilerin kaynaşmasını sağlarken, siyasilerinde bir araya gelmesine vesile oluyor.

Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen aşure dağıtım etkinliğinde yine siyasiler bir aradaydı. Siyasilerin İmam-Hatip lisesindeki aşure etkinliğine diğer programlara nazaran daha fazla ilgi gösterilmesi dikkat çekti.

Etkinliğe; Düzce Milletvekilleri İbrahim Korkmaz ve Fevai Arslan, Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram ve Kaynaşlı Belediye Başkanı İsmail Korkmaz da katıldı.

Düzce Valisi Ali İhsan Su’nun eşi Zeliha Su’nun da hazır bulunduğu programda Adalet Komisyonu Başkanı Faruk Şener de katıldı. Çok sayıda seçkin davetli ve bürokratın hazır bulunduğu programda tasavvuf musikisi ziyafetinin ardından aşure ikram edildi.

Etkinlikte açılış konuşmasını Okul Müdürü Varol Tayhan gerçekleştirdi. Tayhan konuşmasında muharrem ayının tüm İslam alemine hayırlı olmasını dilerken ilerleyen yıllarda da etkinliklerini devam ettireceklerini belirtti.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı da Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Selim Metin yaptı.

Muharrem ayının tarihçesine ilişkin ve nasıl yaygınlaştığı ile ilgili konuşmayı Osman Kuyumcu Anadolu İmam-Hatip lisesi 10-C sınıfı örencisi Şeyma Aksoy gerçekleştirdi.

Tasavvuf müziği korosunun da renk kattığı etkinliğin ardından dualar okunarak pilav ve aşure dağıtımı gerçekleştirildi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8