Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ AKÇAKOCA KAMPÜSÜ ÖĞRENCİLERİNDEN BİR PROJE DAHA
“SEN Yoksan 1 Kişi Eksiğiz” sloganıyla yola çıkan Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencileri, kardeş okul ilan ettikleri Akçakoca Uğurlu İlköğretim Okulu öğrencilerine, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yardım götürdüler.
Eğitim 2013.11.29 - 16:30:42
 
Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ile Akçakoca Meslek Yüksekokulu öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilköğretim öğrencilerine; defter, kitap, kalem, silgi, futbol, basketbol ve voleybol topu gibi anaokulundan sekizinci sınıfa kadar olan, ortalama 160 öğrenciye birçok araç-gereç yardımı yaptılar. 
Öğrencilerin öğretmenler günü etkinliğiyle de birleştirilen proje, daha renkli bir hal aldı. Okul öğrencilerinin düzenlediği öğretmenler günü etkinliğinden sonra palyaço eşliğinde, öğrencilere tek tek hediyeleri verildi. Hediyeler verilirken bir yandan da dağıtılan balonlarla daha da neşelenen öğrenciler, güzel bir gün geçirdi.
Akçakoca Kampüsü öğrencileri öğretmenleri de unutmayarak Uğurlu İlköğretim Okulu’nda bulunan 14 öğretmene çiçek verdiler ve öğretmenler günlerini kutladılar.
Öğrenciler; böylesine anlamlı bir projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, daha birçok sosyal sorumluluk projelerine imza atacaklarını ve Uğurlu İlköğretim Okulu’nu kardeş okul ilan ettiklerini söylediler.
Okul Müdürü Mustafa Gök konuşmalarında, bu projeyi gerçekleştiren öğrencilere ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, muhakkak bir daha ziyaret etmelerini ve ortak etkinlikler gerçekleştirmeyi istedi.
Daha sonra Mustafa Gök, projeyi gerçekleştiren öğrencilere teşekkür belgesi ve hediyeler verdi. 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8