Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
REKTÖR ÖĞRENCİLERE ŞİKAYET ETTİ!
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, öğrencilere üniversitenin yol sorunu ile ilgili dert yandı.
Gündem 2013.12.15 - 13:31:15
Şerifoğlu, “Yol sorunu artık Düzce’nin bir ayıbı” diyen Şerifoğlu, bu soruna öğrencilerin de eğilmesini istedi. 
 
 
DÜZCE Üniversitesi’nin her dönem öğrencilerin sorunlarının ve isteklerinin doğrudan üniversite yönetimine iletilmesi ve öğrencilerin üniversite yönetimine şeffaf bir biçimde katılımlarının sağlanması amacı ile düzenlediği “Rektörümüz Öğrencilerimiz ile Buluşuyor” konulu toplantı gerçekleştirildi.
DÜ Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Rektör Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Nigar Çakar, Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Prof. Dr. İsmail Ercan, Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş, Öğrenci Konsey Başkanı Sabri Sağlık, fakülte dekanları, yüksekokul sekreterleri, daire başkanları ve öğrenciler katıldı.
 
“DÜZCE’NİN AYIBI”
Öğrencilerin en büyük sorununun yol ve ulaşım olduğunu bildiklerini söyleyen Şerifoğlu, yol sorununun çözümü için ellerinden geleni yaptıklarını, fakat bir türlü sonuca ulaşamadıklarını ifade etti. Yol sorununun üniversitenin değil artık Düzce’nin bir ayıbı olduğunu belirtti. Yol konusunda öğrencilerden de yardım isteyen Şerifoğlu, bu sorunun üzerine öğrencilerin de eğilmesi gerektiğini belirterek, bu sorunun hep birlikte çözülmesi gerektiğini söyledi.
 
“BAHARDA TAM BİR ÜNİVERSİTE OLACAĞIZ”
Kampüs yapılanması hakkında bilgiler veren Rektör Şerifoğlu, önümüzdeki bahar aylarında yolları, yeşil alanları ve alt yapısını tamamlamış bir Düzce Üniversitesi olacaklarını söyledi.  Şerifoğlu, öğrenciler için kampüs içerisinde eğlence alanlarını öğrencilerden gelen istekler doğrultusunda oluşturacaklarını, bunu da yeni yapılacak BESYO binası içerisinde düşündüklerini söyledi.
Ardından üniversite yönetimi öğrencilerden gelen soruları cevapladılar. Öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği etkinliğe, gelen öneri, istek ve şikâyetler değerlendirilerek devam edildi.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Adam gibi adam degil,tam aksine sov yapiyor.Bu iktidarin ona yaptiklarini inkar edecek olursa carpilir.Alti yil icerisinde ogrenci sayisi 20000'e yaklasmis,buna gore kamulastirma fiziki yapilanma emsal universiteleri imrendirecek sekild yapilmis,butun bunlara ragmen siz ogrenciyi karsiniza almis, iktidari,hukumeti ve ilgili birimlerini ogrenciye sikayet ediyorsunuz!.. Ayiptir sayin rektor Ayip.Bir bayan olarak size yakismiyor.Secim oncesi hukumutemizi ve sayin Basbakanimizi zora sokmak icin yoks sizde mi bir gorev ustlendiniz. Belki bunu inkat edeceksiniz ama, davranisiniz bu anlama geliyor haberiniz olsun.Lutfen kendinize yakisani yapin!
Kamu Vicdani - 18.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,73

rektör adam gibi rektör. düzceye ve düzceliye kattığı değer ve katkılarından dolayı kutlarım kendisini. ama gel gör ki siyasiler ve milletvekilleri siyasetten - ideolojiden, adam tutmaktan ve kendi çıkarlarını gözetmekten o kadar küçüldüler ki... kendilerini bile göremiyorlar.
düzceli - 17.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,56

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8