Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.2.2019
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İÇİMİZDEN BİRİ: Aslı Ulcay Tuğan
Aslı Ulcay Tuğan, Düzce Postası' nın 2231’inci portre konuğu oldu.
Ulusal 2014.01.28 - 09:20:19

 

Kalıcı Konutlar Çamlıevler Mahallesi muhtar adayı Aslı Ulcay Tuğan, 01.02.1960’da doğdu. Hamidiye İlköğretim Okulu’nda ve Düzce Ticaret Meslek Lisesi’nde eğitim gördü.  Ali Tuğan ile 1982 yılında evlendi. Alp ve Asu’nun annesi. Çamlıevler / Kalıcı Konutlar’da oturuyor.

 

Aslı hanımın kökeni Gürcistan’dan geliyor. Ailesinin lakabı Koşyanoğlu. En sık Meral Biçer, Hülya Akıncı ve Sevda Batur ile görüşüyor.  Kan grubu 0 RH Pozitif. Kullandığı parfüm For Away. En son Uçurtma Avcısı kitabını okudu. Sevdiği spor tenis. Hürriyet gazetesinin köşe yazılarını ve Düzce Postası’nı okuyor. Hayalindeki meslek mağazacılık yapmak. Doğal güzelliği olan, dostlarıyla yiyip içebileceği bir tatil ise istediği tatil türü.  Rock müzik dinliyor. Boş zamanlarını sosyal faaliyetlerle değerlendiriyor. Yaptığı spor türü yürüyüş.  Halk Tv ve Ulusal Tv kanallarını seyrediyor. Merhamet ve Vicdan takip ettiği diziler arasında. Küresel ısınmayı çok önemsiyor. Bazı ukala, şımarık ve cahil ve çıkar için siyaset peşinde koşanlar görmek istemediği insan tiplemeleri. Van, Diyarbakır ve Düzce yaylaları, Urfa (Karagöl) ve Gürcistan gezmek istediği yerler arasında. Son 5 yılda tamamen iflas ettiğini söylüyor. En son dostlarının hastalığına ağladı. Her zaman güler yüzlü, pozitif olan Aslı hanımın en büyük çılgınlığı muhtar adayı olmak.

 

Aslı Ulcay Tuğan, Düzce ve çevresiyle ilgili görüş ve düşüncelerini, karşılaştığı sorunları ve şehir yaşamından beklentilerini şöyle anlattı:

Bence Düzce’nin en önemli sorunları Kalıcı Konutlar’a ulaşım, hava kirliliği, hala deprem enkazlarından kurtulamamış olmak, hala merkezde bir şeylerin başlamamış olması, Asar deresiyle ilgili bir çalışma yapılmamış olması ve merkezdeki güzelliklerin değerlendirilememesi.

***

Düzce Belediye Başkanının yerinde olsaydım yapmak isteyeceğim ilk şey kaldırımlardan başlamak olurdu.

***

Düzce’de beni en çok rahatsız eden şeyler,  hava kirliliği, kötü yapılaşma, kent görüntüsünün olmayışı, bir kültür merkezinin olmayışı ve gençlerin faydalanacağı bir spor kompleksi olmaması.

***

Neden bilmiyorum ama Düzce’yi çok seviyorum.

***

Trafik sorunu hallolmuş, sağlık hizmetleri tam, eğitim seviyesi yüksek, çay boyuna oturup çayımı içebileceğim bir Düzce isterim.

***

Yetkililer arasından milletvekillerini ve belediye başkanını halkın arasına karışıp halkın dertlerini sorunlarını dinlerken görmek isterim.

***

Düzce’de yaşayanlara en fazla, insanlarının iktidardaki partinin tarafında gözüküp nemalanma isteği zarar veriyor.

***

Düzce toplumunda çevre bilinci olduğuna inanmıyorum.

***

Şehirde hava kirliliğinin insan yaşamını tehdit eder derecede olduğuna inanıyorum.

***

Düzce’de spor diye bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Canım arkadaşım emeklerin boşa çıkmasın ,inanıyorum ki gülen yüzünle,geniş yüreğinle sen bunun üstesinden gelirsin yolun açık oyun çok olsun başarılar diliyorum.Hayırlı uğurlu olsun öptüm.
GÜLGÜN KASABAL I İZMİT BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI - 28.01.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,40

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
    
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive