Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İMZA TOPLADILAR
SALON TAHSİSİ İLE ZOR DURUMA DÜŞEN KULÜPLER ORTADA KALDI İTİRAZ VAR!
Spor 2014.02.05 - 14:40:51

 

Müsabakalarını 18 Temmuz Spor Salonu’nda oynayan Düzce Belediyespor basketbol ve voleybol takımları salonun İl Seçim Kurulu’na tahsis edilmesine itiraz etti.

 

5 Şubat tarihi itibariyle 18 Temmuz Spor Salonu’nun anahtarlarının İl Seçim Kurulu’na verilmesi ve tahsisin gerçekleşmesine tepkiler çığ gibi büyüyor.

İlimiz gençlerinin ve 2. Lig’de zirve mücadelesi veren Düzce Belediyespor voleybol takımı ile 3. Lige yükselme play-off grup maçlarında mücadele eden Düzce Belediyespor Basketbol takımının maçlarını oynadığı 18 Temmuz Spor Salonu’nun İl Seçim Kurulu’na tahsisi nedeniyle, hafta sonu basketbol ve voleybol liginde oynanması gereken maçlar tam bir arap saçına döndü.

Bu durum da yöneticiler ile taraftarların büyük tepkisine neden oldu.

 

İMZA TOPLAYIP, BAŞVURU YAPTILAR

Düzce Belediyespor basketbol ve voleybol yönetimi ile birlikte federasyon temsilcileri bir araya gelerek 18 Temmuz Spor Salonu’nun yeniden spor müsabakalarına tahsis edilmesi için imza toplayıp, alınan karara itirazda bulundular.

Alternatif salonlar olmasına rağmen ilimizde tek olan ve profesyonel ligde mücadele eden temsilcilerimiz salonun ellerinden alınmasına tepkili.

Basketbol Baş Antrenörü Hakan Kocabıyık, “Salonla ilgili yapılan spekülasyonlar yüzünden yenebileceğimiz rakibimizi elimizden kaçırdık” derken, Voleybol Baş Antrenörü Hüseyin Düzceli, “Konu çok ciddi, yanlışlıktan dönülmeli” şeklinde konuştu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8