Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Aydın F. MARADİT

DİYOR Kİ !

16.12.2013 - 17:27:47

 

AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu’nun,  başkan adayı Mehmet Keleş aleyhine hazırladığı dosyaların içinde neler var?

 

Kaşıkoğlu, 2009’da muhalefete şöyle yükleniyor:

 

“Keleş hakkındaki dosyaların içinde ne var diye bana sorma! Onları bulamıyorsan, bunun eksikliğini bana yansıtma!  4 Yıl içinde yapılan işlerdeki yolsuzlukları hala göremediysen eğer, sen ne biçim muhalefetsin?”

 

 “Denetim Kurulu’nun resmi raporu var. O rapora göre 2005 yılında Atatürk Bulvarı’nın alt yapısını Belediye’nin Fen İşleri ekibi yapmış. Ama milyonlarca liralık hak ediş özel bir firmaya çıkartılmış. Bunun adı nedir?” diyor Kaşıkoğlu.

 

 “Yine o resmi rapora göre,  “10 bin metre kare asfalt işi yaptı”diye özel bir firmaya 30 milyon lira ödenmiş ancak yapılan asfaltın 7 bin metrekare olduğu tespit edilmiş! ”

 

Metin Kaşıkoğlu durmuyor, “Daha elimde ne dosyalar var ama hazırlıksız geldim” diyor.  Mesela Organize Sanayi Bölgesi’nin iki kapısı için 450 bin lira ödendiğini,  oysa bir başka firmanın bu parayla 4 kapı yapabildiğini kaydediyor.

 

Bu arada, Asar Suyu’na deniz feneri (yanlış duymadınız deniz feneri)   yapılmasına Düzce Belediye Meclisi’nin karşı çıkmasını ama Keleş’in  “Ben dinlemem yaparım”  diye tuturmasını da hatırlatıyor Kaşıkoğlu.

 

Kaşıkoğlu’nun bu suçlamaları, bilindiği gibi kendi belediye başkan adayı hakkında.

 

Videoya kaydedilen Kaşıkoğlu’nun sözleri,   MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz tarafından facebook’ta paylaşıldı.

 

Sonra da iki il başkanı arasında büyük bir ağız dalaşı başladı. Tansiyon iyice yükseldi.

 

Kaşıkoğlu'nun (birzamanlar) Keleş’in eksiklerini bulamamakla suçladığı muhalefet ise, şimdi aynı suçlamayla onu köşeye sıkıştırıyor.

 

Anlaşılan o ki Kaşıkoğlu sözlerinin arkasında değil!

 

Pek yakında da,kötülediği Mehmet Keleş’i övüp halktan oy istemesi gerekecek!

 

O halde artık geriye tek bir açıklama kalıyor ve bütün bunlar gösteriyor ki, Sayın Keleş iftiraya uğradı! 

 

Bir gazetenin foto mizanseninde, Mehmet Keleş yanında oturan Metin Kaşıkoğlu’na  “Şunu bilin, seçim gezilerimde yanımda olmasınız daha iyi olur. Bilmem anlatabildim mi?” diyor.

 

Bilmem anlatabildik mi?

 

...
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
cavuşlar 1+1 ne zaman teslim edilecek sorun ne valimi bir bilen yekili acıklasın yokmu duzçeyle ilgilenen bir yetkili başbakalıga tel çekelim yetkilileri şikayet edelim.....
orhan ataseven - 27.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,42

En önemli projem kentsel dönüşüm diyen Keleş, Camikebirde vatandaşı mağdur etmiyeceğiz derken TOKİ ile sözleşme sonrası muhatabınız TOKİ demedi mi..Düzcede Çok katlı kule dikmeyi düşünen zihniyet Düzce için zulumdür.Ayrıca Nedense bu ay temeli atılacak denen Terminal unutuldu… Çünkü Keleş, Terminali olması gereken bölgeden ( Otoyoldan ) uzaklaştırmak istiyen küçük düşünen rantiyecilerin yoluna girdi... Otoyoldan geçen İstanbuldan, Anadoludan gelen tüm araçların giriş çıkış yapabildiği bir terminal Satılacak veya kiralancak tesisleri ile kendini hemen amorti eder.. Peki uzaklaştırırsanız kim kulanır yalnızca Zonguldak bölgesinden gelen araçlar..
Düzceli.. - 24.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,03

Döneminde yapılan En kötü mimari projeye aday ve Müdürlüklerin sığmadığı Belediye binası kimin eseri.. Polyesterden yapılmış Belediyenin önünden kaldırılan Polyester havuz 200 bin TL eder mi..Ya Organize 1 deki garip güvenlik kapısı, Buyrun bu gün 7 yıl sonra bile Plastik aydınlatmalar tek karpuzlu, 400 tl yi geçmiyor,Ya o anıt parka ne demeli kırık dökük kötü kalite zemin ve hiç çalışmıyan zemin aydınlatmalar..İstanbulda bile çay 500 kuruşken vatandaş kendi mülkünde 1 tl ye çay içmesine sebep Keleş değimli..
Düzceli.. - 24.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,32

Bence mehmet keleş dürüst ve haklı bu dosya nerde ne ozaman görüldü nede şimdi var. ortada sadece kuru bir iftira o kadar hem bize ne yahu versin şimdi cevabını kaşıkoglu Sayın KELEŞ sen yoluna ve hizmetine devam et takılma böyle şeylere hesap vermesi gerekenler versin seninde vermen gerekirse sende bildiklerini söylersin şahsi görüşüm şudur sayın kaşıkoğlu istifa et bırak git bu şartlarda seçimi nasıl yapacaksın yada çık adam gibi adayından özür dile
faruk - 19.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,57

Çavuşlar toki evleri site yöneticisi ile toki evlerinde soğuktan donanlar arsında kavga çıktı. Kavga daha da büyücek gibi .
semra öz çelik - 19.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,89

düzceli kardeşime, ben de zaten öyle dedim yanlış yapanlar hatalarını siyaset mezarlığına gitmek ile öderler. haksız kazancı kim yaparsa yapsın lanet olsun diyebiliyorsan kabülümdür. ben renksiz, yeşil, kırmızı, sarı renkli kim olursa olsun kepçesini kendi cebine doğru dolduruyorsa lanetle anarım.
ibrahim öz - 19.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,58

bu küçük şehiri yönetimiyorlar bunlar nasıl bir insanlar bir görevdesen eniyi şekilde yapacan orası babalarının mekanı deyil millete işlerin görme yerleri kim gelse bir masa kapsa yer işgal etse havasında şimarilıkından kendini beyenmişlikte yanına yaklaşamıyor bu yerleri sekretrlermi yönetiyor hep toplatılar yada ya dişarda hepisi de içerde çay kahve dalga geçiyorlar tabi paralar milletin vergisinden sicak koltuklar rahat bakalım bu nereye kadar gidecek artık patlamak uzereyiz bu kimin başına patlar görecegiz
ahmet cındarlı - 19.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,65

Hüseyin rumuzlu sayın okurumuz; Bakın siz de "Amacınız KELEŞ'e secim kaybettirmek mi yoksa KAŞIKOĞLU'nu koltuğundan etmek mi anlamadım." demişsiniz. Çok doğru. Çünkü bizim her ikisi için de böyle amaçlarımız olmadığından anlamamışsınız. Yazılarımızda bir art niyet ararsanız anlattıklarımıza anlam verememeniz doğal. Biz sadece olan biteni kayda geçmekle gazetecilik görevimizi yapıyor ve bu konudaki yorumumuzu aktarıyoruz. Değerli okurumuz, kimseyle bir alıp vermediğimiz yok. Ama tarafsız da değiliz. Tarafımız doğrulardan yana. Hiç birini ayırmaz, kim doğru işler yapıyorsa onun tarafında oluruz. Kim yanlıştan dönerse de onu destekleriz. Bu bizim yayın ilkemizdir. Saygılarımızla AYDIN MARADİT
AYDIN MARADİT - 18.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,77

Elinize koz geçti KELEŞ'i yıpratmak için temcit pilavı gibi her gün haber yapıyorsunuz.Amacınız KELEŞ'e secim kaybettirmek mi yoksa KAŞIKOĞLU'nu koltuğundan etmek mi anlamadım.Tarafzıs olun lütfen.Yapılanın o gün için KELEŞ'i koltuktan indirmek olduğu açıkça belli oldu.Emin olun bahsedilenler doğru olsaydı Bayram ve KAŞIŞOĞLU bugüne kadar sözde dosyaları mahkemeye taşır ve cezalandırılması için elinden geleni yaparlardı.İnşallah dün KELEŞ e oynadıkları oyunun aynısını bugün kendisine yapıldığını anlamış olan BAYRAM vicdan muhasebesi yapıyordur.
Hüseyin - 18.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,36

1+1 cavuşlar neden tesilim etmiyorlar. Her şeyi bitmiş bir gaz sorunu varmış. Verin oturan oturur size ne gaz sorunundan. Haledin. Siz yapmassanız niye başkan oldun. Duzceliler bu yaptıgınızı unutmuyacak. Artık biraz ilgilen seni seviyoruz en çalışkan Duzcede sensin. Sen de diyerlerine mi uydun. Hadi duzcelilerin işleri ile ilgilen sen sevilen kişisin .
ranmazan günay - 18.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,09

İbrahim Öz beye. Sen eski siyaset babanı sevmeye devam et. O zaman onu tenkit ediyorlardı diye bu günkü Ak Partiden inikam mı alıyorsun. Yanlış yanlıştır kardeşim. Senin siyaset baban da yapsa yanlıştır, Kaşıkoğlu da yapsa yanlıştır. Başka ülkelerdeki olan biteni bırak. Senin kendi ülkende ne olmuyor ona bak.
Düzceli - 17.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,12

bu iş kötü oldu kaşıkoğlu şimdi ne yapacak mileten nasıl oy istiyecek. Çok ayıp günah kaşık oğlu acıklama yapsın yyada duzçeyi terk etsin bu işn içinde zor çıkarlar çok merak ediyoruz açık oturuma çıksınlar onu bunu söyliyenlerle bakalım kim haklı haksız olan duzçey terk etsin .saygılar tüm duzce seven insanlara *****
Sülayman yılmaz - 17.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,11

bunların bu tutumları ve başbakanın eyvallah demesi, akparti nin ve biz akpartililerin güvenini ciddi bir şekilde sarstı. şimdi düşünüyorum, ismail bayramdan daha dürüst ve daha çalışkan bir aday varmı acaba, diye. ama emin deyilim vede göremiyorum. sadece doğup büyüdüğüm şehrin belediyesi anca anca düzceliye hizmet vermeye başlamıştı ki yine alt üst oldu. çoook ama çok üzgünüm. mualefet ne dese sesimizi çıkaramıyoruz. .
memleketli - 17.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

eski bir siyaset babası "dün dündür" demişti. şimdikiler bu sözü her mekanda dillerine pelesenk yapmışlardı. biz böyle değiliz diyerik ahkam kesmişlerdi. şimdi geldik zurnanın zırt dediği yere. başka bir ülkede olsa ya il başkanı ya da belediye başkan adayı görevini bırakırdı. bekleyip görücez düşmez kalkmaz bir ALLAH. siyaset nelere kadirr.........
ibrahim öz - 17.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,27

Evet şimdi doğru olanı, hakikatı kim biliyor? elbette tarafların kendileri. Eğer Kaşıkoğlu odosyaların doğru olduğunu biliyorsa ve doğruysa çıkıp bunlar doğrudur demeli ve Keleş de yine çıkıp birlikte başkanın dediği o dosyalar doğrudur demeli, ama demezler. Allah indinde doğruyu onlar biliyor ama unuttukları şey o doğruyu ALLAHU TEALA DA BİLİYOR. Eğer o dosyalar yoksa ve yoktan var edildiyseler yine açıklamayı yapmak KAŞIKOĞLUNA DÜŞÜYOR. Kaşıkoğlu doğru olan açıklamayı yapmalı, TÜM DÜZCE HALKINDAN VE SİYASETÇİLERİNDEN ÖZÜR DİLEMELİDİR.Şahsi fikrim cede Düzceyi de terketmelidir.
NE YAPACAĞIMIZI ŞAŞIRDIK - 17.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,68

Yok Böyle bişey kardeşim.Kaderin böylesine yazıklar olsun.
İshak AK - 17.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%42,38

Kaşıkoğlu bizi de madara etti evlerimizi vermedi yazıklar olsun 1+1 çavuşlar toki
özürlü - 17.12.2013

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,70

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8