Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Harun Can ŞERBETÇİ

HAYIRLISI OLSUN...

22.5.2018 - 09:27:16

Seçim sathına girdiğimiz şu günlerde, Düzce adayları bir bir ortaya çıktı. En önce MHP, sonra  Vatan Partisi akabinde Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti  milletvekili adaylarını belirleyerek kamuoyuna duyurdu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi yine iki seçim deneyimiyle partisine son yıllarda önemli oy getiren Zafer Teber ile sahaya inecek. Zafer Teber’in birinci sıradan adaylığı bence süpriz olmadı. İstifa eden eski İl Başkanı Zekariya Tozan’ın ikinci sıradan gösterilmesini umuyordum. Süpriz oldu. Belki kendisi ikinci sırayı kabul etmeyince liste dışında kalmış olabilir. Böyle ise sayın Tozan’ın  bu kararı en doğal hakkıdır.

 

İyi Partide ise istifa eden ve parti teşkilatlarının kurulmasında yoğun emek sarf eden Ercan Katırcıoğlu aday gösterilmedi. Belki kendi de kendine verilen yeri beğenmedi ve liste dışı kalmayı tercih etti. Ancak sayın Katırcıoğlu’nun hakının yendiğini düşünüyorum.

 

MHP’de ise Ömer Küçük önce aday adayı oldu. Sonra söylenene göre kendisi adayalıktan çekildi.

 

İktidar Partisi Ak Parti de aday adaylığı bolluğu  var ve  bu gün bu partimizde üç milletvekili adayını açıklamış olacaktır . Bu konuda en zorlanan parti ise Ak Parti olduğu aşikardır.

 

Saadet Partisinin de adayları bu gün ortaya çıkacaktır.

 

Adaylara baktığımızda hepsinin de kendi alanında başaralı  ve değerli kişiler olduğunu görmekteyiz..

 

Bu gün ayrıca  şehrimizde ilk olarak Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adaylarından Muharrem İnce miting yapacaktır.

 

Düzce’de seçim sonucunu şu şartlarda kimse kestiremez. Zira bu seçim çok farklı bir siyasi boyuta ulaştı. Çünkü  İttifaklar sayesinde bazı partiler için baraj problemi ortadan kalkımış durumda.

 

Sonuçta, kimler, hangi parti kazanırsa kazansın Düzce için hayırlı olsun. Düzce’de yapılacak, gidilecek çok yol var, iş ve hizmet var.

 

UYARIMIZ İŞE YARADI DEYİL Mİ?

 

Düzce’de bir başka heyacan daha var. Düzce halkının büyük çoğunluğu  şu anda seçimleri, adayların kim olacağından fazla Düzcespor’un 2’nci Lige çıkmada son viraj olan Perşembe günü Balıkesir ilinde İstanbul temsilcisi Bayrampaşa ile zorlu bir sınava çıkacak olmasıyla meşgul. Maçın favorisi kesinlikle Düzcespor bence. Yüzlerce taraftar onlarca  araçla Balıkesir’e giderek takımına destek verecektir.  Bu da Düzcespor için çok iyi bir avantajdır bence. Bir başka güzellikte,Düzceli  Balıkesir Valisi’nin Ersin Yazıcı’nın olması. Hemşehrimiz Düzcelilere en iyi bir ev sahipliği  yapacaktır kuşkusuz.

 

Seyricisiz oynadığımız ve olmayacak bir ceza ile aldığımız maç sonrası, Düzcelilk ruhunun yerine tuz ruhuna döndüğünü ifade derek, bu önemli günlerde Düzcespor’un sahipsiz kalmaması gerektiğine işaret ettik. ,İhsan Çetin ağabey, ben ve yerel basındaki arkadaşların ikazlarının çok fayda ettiğini düşünüyorum. 

 

Ama halen Futbol Federasyonun  çorap değiştirir gibi kararlar alması ise tepki oluşturmaya devam ediyor.

 

 

Mesala, niye daha yakın bir ilde ve Pazar günün de bu final maçının oynanmadığı kafalarda soru işareti.

 

Sonuç olarak hiç olmazsa,  Düzce’yi yönetenlerin bu maç için harekete geçmesi ve taraftarına ve takıma sahip çıkmaları  çok önemli. Bu nedenle, Düzcespor’a bu zorlu yolda sahipsiz bırakmayan  başta Düzce Valimiz Zülkif Dağlı olmak üzere Belediye Başkanımız Dursun Ay, Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve diğer Düzcespor sevdalılarına Düzce adına teşekkür ederim.

 

Düzcespor’umuza bu zorlu yolda başarılar dileriz. Hayırlısın olsun. Umduğumuz gibi olsun. Düzcespor yıllar sonra 2’nci Lig de yerini alsın.

 

Kısacası, Düzce bizim herşeyimiz. Düzce için her şeyin en hayırlısı olsun...
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive