Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Harun Can ŞERBETÇİ

Düzcespor’da son durum nedir?

20.3.2019 - 18:08:21

Düzcespor’da ekonomik kriz devam ederken, bu sıkıntılar hem futbolcuların üstünde etki yapıyor, hem de kamuoyunda sıkça konuşulmaya devam ediyor.

Parasızlık nedeniyle zaman zaman idmana çıkmayan futbolculara, sezon başından bu yana maç başı ücretlerinin ödenmediği, bazı futbolcuların transfer bedelinin tamamını alınmadıkları ifade ediliyor.

Bunun yanı sıra Düzcespor’da hizmet yapan personelin de aylardır doğru dürüst alacaklarının verilmediği konuşulanlar arasında.  Bu arada eski başkanların icra koydurduğu alacakların bitip bitmediği ve icraların kaldırılıp kaldırılmadığı merak konusu. 

Düzcespor yarın için kongre kararı aldı. Ancak bu kongrenin 5 Nisan’da yapılması, yani yerel seçimlerden sonra olması büyük ihtimal. Yani bu demektir ki, yeni yönetim hem ligde puan sıkıntısı olan, hem de milyarlarca lira borçlu bir kulübü elinde bulacak. Tabi ki bu tablo karşısında Düzcespor bir yönetim bulabilecek mi, o da ayrı bir soru işareti.

Düzcespor’da yöneticilik zor iştir. Yük ağırdır. Kamuoyu çok şey konuşur. Bu nedenle açıkça bunları Düzceli’yle paylaşmak en güzel yoldur.

Düzcespor kongresine eskisi gibi ilgi yok. Üyeler geliyor. Birçok taraftar burada açıklananları basından öğreniyor. Şimdi kongre öncesinde aydınlanmak istiyoruz: Düzcespor’un geçen yıldan kalan borçlarını, bu sezonki borçlarını, futbolcuların ve personelin alacaklarını, icraların kalkıp kalkmadığını ve yönetim kurulanda kimlerin alacaklı olduğunu açıklarsanız herkes doğruyu bilse diyoruz.

Ayrıca bu işin yükünü çekenlere şimdiden teşekkür ederim. Yeni gelecek olan yöneticilere başarılar dilerim. 
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8