Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Ömer SOYER

Polis Teşkilatının 174.Yılı Kutlu Olsun

11.4.2019 - 09:17:39

8-14 Nisan 2019 Polis haftası tüm Emniyet Teşkilatımızın 174’ncü yılı kutlu olsun

10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul’da kurulan Polis Teşkilatının 174 yılı toplum için vaz geçilmez, müstesna bir kuruluştur. Türkiye Cumhuriyeti’nin birliği, huzuru ve güvenliğini, beraberliğini başarmış büyük bir güçlü teşkilattır. Milletimizin huzur ve güvenliği için 24 saat görev başında olan kuruyucu meleklerimizdir. Her türlü zorluğa göğüs geren Emniyet Teşkilatı Türkiye Cumhuriyeti’ini bölücülere karşı koruması, halkımızın can ve mal güvenliği, huzur ve asayişi temin etme görevi yerine getirmektedirler.

Her kesimi insanın polisi kendi vicdandır. Fakat kötü niyetli kişilerin karşısında arslan, vicdanlı insanlarında meleğidir.

İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu üç beş lira kazanmak için gencecik bedenlere uyuşturucu vererek gençliği söndüren uyuşturucu satıcılarının ayağını kırın demiş olması temiz topluma merhem olurken kötülerinde korkulu kabusu olmuştur.

Düzce Emniyet Müdürlüğünde görev yapan başta Emniyet Müdürümüz Hüseyin DENİZ müdürümüzün ve diğer birim şube müdürlerimizin, emniyet personelimizin 174’ncü yılı kutlu olsun. Allah başımızdan eksik etmesin.

Düzce’de asayiş ve huzur sağlamalarında büyük başarılara imza atan, hırsızlara, katillere, vicdansızlara, uyuşturucu baronlarına, kural tanımayan sarhoş sürücü ve gaspçılara, tüm asayiş olaylarına göz açtırmayıp anında müdahalelerle Düzce halkının huzurunu sağlayan, yaşanabilir bir il olmasına emeği geçen tüm emniyet güçlerimize, şahsım ve Düzce halkı adına şükranlarımı sunarken Allah Yar ve yardımcıları olsun.

Görevlerini yerine getiren emniyet mensuplarına özverili, fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkürlerimizi ifade ederken görevleri başında şehit olan Emniyet Teşkilatı mensuplarına Allahtan Rağmet, Gazilerimize Acil şifalar temennisi ile tüm Polis teşkilatımıza Allahtan muaffakiyetlerini dilerim.

Saygılarımla.
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8