Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
7.12.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Yusuf TAŞHAN

Tanıtım değil, ahbap-dost ziyaret toplantısı

3.10.2019 - 09:05:56

   30 EYLÜL 2019 Günü Düzce Belediyesi’nin yemek kültürü ve Düzce’nin turizimle ilgili tanıtımı düşünüldüğünde konuya vakıf Düzce’ye turist getirecek Düzce’yi  il dışında tanıtacak kimlerin  olduğunu  öğrenirsek memnun oluruz.

   Düzce’nin tanıtımı, gelişimi ve kalkınmasında belediyeler, sanayi ticaret odası olmazsa olmazlardan.

   Ne yazık ki, konuya vakıf kişilerin olmadığını,  bu güzel toplantıların bir adım ileriye gidemeyeceğini sorumlular hala anlayamadı.

   Bu yapılan tanıtım toplantısında sanal olarak kendi kendini ağırlamaktan öteye gitmeyecek ama inşallah gider diye düşünüyorum.

  Şunu samimi olarak Düzce’nin geleceğine bir katkı olsun diye söylüyorum.

  25 Eylül- 29 Eylül 4. Uluslararası Termal Turizm Tanıtma toplantısı bu yıl Balıkesir’de yapıldı.

  60’ın üzerinde yurtdışından 370 kişi, yurt içinde biz tanıtım acentaları ile 500’ün üzerinde yapılan Balıkesir Tanıtım Zirvesi’nin detaylarını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve zirvenin yapıldığı Edremit Belediyesi’nden yapılan tanıtım CD’lerinden program alınmalı.

  Böylece bir programın belediye başkanı, onun yardımcıları ve danışma kurullarınca nasıl yapıldığını görelim de aklımız başımıza gelsin.

  Ben Termal Turizm ve tanıtma üyesi olarak yapılan bu güzel toplantıyı kalıcı hale getirmek için toplantıya Uluslararası Termal Sağlık ve Türkiye’yi tanıtma Başkanı Sayın Emin ÇAKMA Bey’in katılımıyla bu organizasyonun tekrarının yapılması ilimiz için çok önemli olduğunu önerir, bu konuda şahsen yardımcı olacağımı da bildiririm.

  Değerli Düzce’nin sorumluları,

  Düzce hepimizin. Düzce’de olacak gelişmeleri ve olumsuzlukları hep beraber yaşamak dışında bir şansımız yok. Gelin hasetliği, fesatlığı bırakalım.  Fikirlerimizi ortak olarak kullanalım. Bu sorumlulukların bu dünyada da ahirette de bir hesabı var.

  Düzce için varız. Düzce için var olacağız. Hep beraber olursak yeniliklere açık oluruz.

   Kalın sağlıcakla…
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Düzce tanıtım vakfı Başkanı olarak Allah aşkına şu düzcenin tanıtılması için ne yapıyorsunuz. Eğer enerjiniz yoksa bırakın gençler yapsınlar bu işi. Teknoloji ve sosyal medya çağında yaşıyoruz. Artık farkına varın ve kullanın bu nimetleri
Okur - 7.10.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

Düzcede birlik, beraberlik olmadığı sürece bu dedikleriniz olmaz, olamaz. Herkes birbirinin arkasından konuştukça bir halt olmaz.
Has Düzceli - 4.10.2019

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,79

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8