Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Harun Can ŞERBETÇİ

Düzcespor’a sahip çıkmanın tam zamanı…

30.11.2020 - 10:19:18

Düzcespor’da göreve geldikten sonra bir çok ilklere imza atan Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki yönetimin var gücüyle takımımıza sahip çıkması biz Düzcelileri gururlandırmaya devam ediyor.

 

 

Önceki gün, gazetemizin yazarı, gazeteci Metin Köseer ile Düzcespor’un Şıralık’taki tesislerini ziyaret ettik. Tesis içine girince, takımızın tarihi içinde görmediğimiz bir tablo ile karşılaştık. Çok modern bir bina yapılmış. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Gökhan Kapoğlu yönetimi göreve gelince kurumsallaşmış ve gerçek bir kulüp havasına getirilmiş olduğunu iftiharla gördük. Tesisin iç kısmının girişinde, bir “Şeref Köşesi” oluşturulmuş ve bugüne kadar Düzcespor’da başkanlık yapmış büyüklerimizin fotoğrafları koyularak adları ölümsüzleştirilmiş. Başka bir köşe ise Türk Bayrağı ve Düzcespor flamasıyla süslenmiş ve “Şampiyonluk Kupaları” bulunan bir kürsü oluşturulmuş. Tesisin iç kısmında sporcular için her türlü imkan mevcut hale getirilmiş. Kısacası tesis binası, birçok kulüpte olmayacak bir düzende. Tesis binasının önüne ise gerçek ölçekte enfes bir çim saha kazandırılmış.

 

 

Son yıllarda elde edilmemiş birçok ilklerin gerçekleştiğini ve başarıların yaşandığını, Düzcespor’un geçmişten gelen tüm borçlarının ödendiğini biliyoruz. Düzce’liyi yeniden ayağa kaldıran bu kulübe sahip çıkan Sayın Gökhan Kapoğlu’nun ve yönetiminin bu güne kadar harcamaları kendilerinin yaptığını bir kez daha belirtelim.  Düzcespor’da harcamaların-gelirlerin şeffaf hale geldiğini ve herkesin görebileceği bir sisteme dönüştüğünü bilmekte de fayda var. Bir takımın deplasman maçında 125 bin lira civarında harcama yapıldığını hesap edersek, buna futbolculara, teknik heyete ve diğer personele yapılan ödeme ve maaşları da eklersek ortaya şu tablo çıkıyor. Son yılların en iyi yönetimine ne kadar sahip çıkılıyor? Bu güne kadar verilen sözler yerine getirildi mi?

 

 

Türk futbolunun önemli bir teknik adamı olan Kemal Kılıç’ı takımın başına getiren ve kaliteli bir futbolcu kadrosunu sahaya çıkaran Gökhan Kapoğlu ve yönetimine tam şimdi sahip çıkma zamanı.  Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü Düzcespor’u sahiplense de yine tüm Düzce’nin sahip çıkmasının şart olduğunu ifade etmek isteriz. Özellikle geçen yıl yapılan, kalan maçların oynatılmamasında yaşanan haksızlığa karşı topyekün mücadele edilmediğini düşünürsek, başarının bir başına gelmediği ortaya çıkar.

 

 

Şimdi pandemi döneminde zor şartlar altında, seyircisiz ve geliri giderini hiçbir şekilde karşılamayan bu takıma hep birlikte maddi-manevi desteğin şart olduğunu hatırlatmakla da görevliyiz. Düzcespor’un düzenli gelir getiren bir akarı olmalı. Biz bu yönetimi de kaybedersek vay Düzcespor’un haline. Son yılların en mükemmel yönetimine sahip bu takımdan şampiyonluklar beklemenin yolu, el birliğiyle kırmızı-lacivertli yarım asırlık bu “Koca Çınar” sahip çıkmaktan geçiyor.

Eski günleri yaşatıp, merhum Bakamız Avni Akyol ve Allah sağlık versin Milletvekilimiz Sayın Necmi Hoşver’in hiç ellerini Düzcespor’dan çekmediklerini hatırlatarak, gerekli yerlere mesaj vermekten de kendimi alamadım. Düzcespor, Düzce’nin olmazsa olmazıdır. Düzcespor’a sahip çıkanı Düzce halkı unutmaz. Düzcespor’a kim sahip çıkarsa böyle bir başarılı yönetime destek olursa, sayıları 10 binleri aşan taraftarın kalbinde taht kurar. Başarmak için yönetimin çabası yetmez. Herkes, sahip çıkmalı. Kaynak bulunmalı, desteklerin sürekli olması şart. 

Kısacası; Düzcespor bizim için her şey ise biz de bu takıma sahip çıkan yönetime minnettarız. Bundan sonra bu takıma destek olacak, sahiplenecek herkesi de başımıza taç ederiz.

Tüm Düzcelinin bu tesisleri görmesini tavsiye ederek, esenlikte  kalın diyorum.  
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8