Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Metin KÖSEER

Gökhan Kapoğlu: Şimdi birlik olma zamanı

1.12.2020 - 09:27:53

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu; “Düzce’de birlik ve beraberlik içinde olmanın tam zamanı” dedi.

Kapoğlu; “Düzcespor benim özel takımım değil. Düzcespor Düzce’nin takımıdır. Düzcespor’u bir yerlere getirmek için mücadele veriyoruz. Düzcespor’un 1 lira borcu yoktur. Bütün borçlar temizlenmiştir. Maç başı ödemeleri, aylıkları, primleri, maaşları günü gününe ödeniyor.  Futbolcu kardeşlerimiz Düzcespor forması giymekten mutlular. Bu futbolcular gün gelecek Düzcespor’u Düzce’yi her yerde övecekler. Düzce’den memnun olduklarını ifade edecekler” dedi.

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu; “Haftalık giderlerimiz 125 bin liradır. Gelirimiz var mı? Bağış var mı? Destek var mı? Bu hafta 2 maç birden yapacağız 1 maç 125 bin, 2 maç olunca 250 bin lira yapar. Giden hocamız ve ekibiyle 400 bin liraya anlaşmıştık. Baktık gidişat iyi değil, hocam son 3 maçtan 3 galibiyet bekliyorum dedim. Son İstanbul deplasmanında berabere kalmıştık. Hoca sevinçle yanıma gelerek beraberliğe seviniyor. Benim hedefim büyüktü, ben galibiyet beklerken beraberliğe sevinemezdim. 3 puan alacağımız maçtan 1 puanla ayrıldık.

Ardından kendi sahamızda oynadığımız maçta da berabere kalınca hoca kendisi istifa etmek zorunda kaldı. Çünkü bizim hedefimiz vardı. 600 bin liraya Kemal hoca ile anlaştık. Kaliteli bir hoca olduğunu biliyoruz. Bunu zamanla göreceğiz. Bir kulübün hedefi varsa hocası da meşhur olmalıdır. Biz bunu yaptık. Yönetimdeki arkadaşlarımızla beraber canla başla çalışıyoruz” diyerek konuşmalarına şöyle devam etti:

“Düzcespor kulübü şeffaftır. Hesaplar, defterler meydandadır. İsteyen istediği zaman gelip bakar ve inceler. Düzcespor tesisleri herkese açıktır. Biz önce kardeşliği, arkadaşlığı, dostluğu ve güveni sağlamamız gerekir. Biz de milliyetçilik yoktur. Milliyetçilik yapan kim varsa karşısında beni bulur. Düzcespor yönetiminde Laz da var, Türk de var. Hepimiz kardeşiz. Biz bu milliyetçilik olayını ortadan kaldırdık. Düzcespor sevgisini herkese aşılamaya sevdirmeye çalışıyoruz.

Düzcespor’a bizler kadar herkesin sahip çıkmasını, destek vermesini istiyoruz. Plan ve projelere açığız. Verilecek olan fikirlere açığız. Düzcespor adına ne yapılacaksa biz varız. Düzcespor tesisleri tüm Düzceliler’e açıktır.

Tertemiz bir kulübüz var. Futbolcular, hocamız, yönetimimiz, kulüp çalışanları olarak bir hava yakaladık. Biz önce bunu sağladık. Bizim birlik ve beraberliğimize Düzceliler ve Düzcespor sevenleri de ortak olsun diyoruz.

Ben bugün olurum yarın olmam. Ama Düzcespor her zaman olacak. Maddi olarak bir şeyler yaparsın, harcarsın ama manevi olarak ilgi görmek herkesin hakkıdır. Yönetimdeki arkadaşlarımızla beraber gece gündüz mesai yapıyoruz. Düzcespor’un bir yerlere gelmesi lazım. Geçen sezon hakkımızı yediler. Masa başında Düzcespor’u bitirdiler. Play-Off maçlarına kalamadık. 11 maçtır yenilmezlik unvanımız vardı. Çok güzel bir hava yakaladık ama 6.cı sıradayız diye Play-Off’a almadılar. Play-Off’a kalan takımları biliyoruz.

Bundan sonra Düzcespor’un hakkını kimseye yedirmeyiz. Düzcespor adını kullanıp kimse bir iş yapamaz. Bizim istediğimiz şehir olarak kenetlenelim. Bu takımı şampiyon yapalım. Kime iş düşüyorsa, kime görev düşüyorsa hep beraber bir bütünlük içinde Düzcespor’u hedefine ulaştıralım’’ dedi.

Kapoğlu; Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye ilgilerinden dolayı teşekkür ederek; “Düzcespor’un şirketleşmesi konusunda çalışıyor. Sayın Özlü’de elinden geleni yapıyor. Bir araya geldiğimiz zaman daha güzel şeyler oluyor. Başkan Özlü’nün  Düzcespor’a ilgi göstermesi bizi daha çok motive ediyor. Şirketleşmede bulunan herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Düzcespor’a kalıcı ve gelir getirici yatırımlar yapılması için birlik içinde olmamız gerekiyor. İnşallah bunu da kısa zamanda sağlarız” dedi.

Gazetemiz muhabiri ve yazarı Harun Can Şerbetçi ile beraber Düzcespor’un Şıralık’taki tesislerine gittik. Burada bizi sıcakkanlı ve misafirperver şekilde karşıladılar. Başkan Kapoğlu başta olmak üzere yöneticilerden Çetin Sarıahmetoğlu,  Murat Baki Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek koyu bir sohbette bulunduk.

Düzcespor Başkanı ve yönetimine bu sıcakkanlı davranışlarından dolayı teşekkür ederken, desteklerimizin bundan sonra da devam edeceğini bildiririz.

Esenkalın…

 
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8