Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " ANKARA NOTLARI " Yazısına...
Kusura bakmasınlar ama sanatçıların Cumhurbaşkanımızla el ele ve bir yerde fotoğraflanması ve askerlerimize moral vermesi anamuhalefeti neden bu kadar rahatsız ediyor anlamadım. Oraya ziyaret gerçekleştiren sanatçılarımızın reklama, yalakalığa ihtiyacı yok ki. Bu zaten çok korkunç ve çirkin bir söylem olur onlar için. Cumhurbaşkanımızın torpiline, lütfuna ihtiyacı olmayan sanatçılar onlar. Zaten onlar neredeyse her gün çuvalla para kazanan sanatçılar. Yani bu fotoğraf anamuhalefeti neden bu kadar rahatsız ediyor anlamış değilim.
Raşit Ahıskalı - 15.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,53

  " ANKARA NOTLARI " Yazısına...
Hocam siz, size geleni geri çevirmediniz şimdiye kadar. Samimiyetimle söylüyorum Yüce Rabbim sizden her iki cihanda razı olsun. Hiçbir zaman banane diyerek gözardı etmediniz. Bunun ecrini Rabbimden kat kat vermesini diliyorum. Ama üzüldüğüm tek nokta var, Ankara'da sizin en az 3 öğrenciniz var Marmara İlahiyat Fakültesi'nden, sizleri ziyaret etmek isterler geldiğiniz zaman burada. Sizinle irtibata geçerek bilgi alalım, şayet hangi günler geleceğinizi bilirsek ziyaretinize gelmek ve dualarınızı almak isteriz. Hem Sayın Cumhurbaşkanımızla veya Başbakanımızla buluşma imkanımız da olabilir sizin sayenizde kimbilir!!! Onun teveccühünü kazanmak ve görüşmek bizim için büyük onur olacaktır. Gelelim sanatçılarımızın Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte sınırdaki buluşmalarına. Hocam eskiden sanatçılarımızla siyasetçilerimizin bir arada bulunmaları vuku bulmamış bir şey olduğu için şimdiki sevgi ve kaynaşma, birliktelik fotoğrafı nedense bazılarını raahatsız ediyor. Onlar alışmışlar sanatçıları devletin karşısında görmeye, meyhanelerde ve eğlence yerlerinde görmeye. Ama devletin reisi ile, devleti yönetenlerle bir arada görünce zorlarına gidiyor. Çünkü hep kendilerinin yanında görmeye alışmışlar ve bu da işlerine gelmiyor.
Ruşen Alioğlu - 15.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,59

  " ANKARA NOTLARI " Yazısına...
Hocam Ankara'ya gelmişsiniz keşke haber verseydiniz sizi ağırlamak isterdik. Saygılar sunar, işinizin kolay olmasını dilerim.
Ruşen Alioğlu - 15.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " DÜZCE’DE TENİSTE BİR İLK " Haberine...
Tebrikler duzcemize
Sportmen - 15.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,55

  " DERDİN KAPLICASI NE ZAMAN HAYATA DÖNECEK? " Haberine...
önce atıl bırakıyorlar, harap ediyorlar virane oldu diye kurtarıyoruz diye veriyorlar birine krediler komisyonlar cukkalar arpalıklar nasıl olsa necip türk milletinden, diğer yorumu okuyunca ben de bir not yazayım dedim. Bu binalar ve kaplıca bu hale gelinceye kadar neden haber olmadı da şimdi?
düzce takip - 14.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%61,38

  " DERDİN KAPLICASI NE ZAMAN HAYATA DÖNECEK? " Haberine...
Verin bir yağmacı talancı arabesk yatırımcı geçinen birisine ve hatta Ziraat Bankasından da bol miktarda karşılıksız kredi verilsin: krediyi alır almaz komisyonlar dağıtıldıktan sonra hemen bir 520 BMW bir villa alsın DERDİN KAPLICALARI KURTULSUN! Haberi okuyunca hemen aklıma bu senaryo geliverdi. Hayırlısı olsun alan memnun veren memnun: bir dua ediver allah teale affeder, canım!
Derdinin gözü kulağı - 14.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%66,67

  " FİSKOBİRLİK'TEN AÇIKLAMA " Haberine...
FİKOBİRLİK DEVLETİN DESTEĞİNİ ÇEKMESİYLE ZOR GÜNLER GEÇİRMİŞTİR AMA HİÇ BİR ÜRETİCİYİ MADUR ETMEMİŞTİR NEDENİ İSE SATİŞ MAZALARIN DAN BİR ŞEKİLDE ÜRETİCİNİN ÖDEMELERİNİ YAPMIŞTIR TÜTCAR BATIĞI ZAMAN NELER OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ AVRUPA VE DÜNYADA KOOPERATİFLERE GÜVEN VAR NEDENİ İSEKOOPERATİFLER VATANDAŞA HİZMET ETMEKTEDİR BİRAZ ARAŞTIRMANIZI ÖNERRİRİM FİSKOBİRLİĞİ SONUNAKADAR DESTEKLEMELİYİZ DÜNYANIN FINDIK İHTİYACI OLAN YÜZDE 95 Nİ TÜRKİYE KARŞILIYOR AMA NEDENSE FINDIK FİYATI 9 TL NEDEN ÇÜNKÜ SADECE İTALYAN ŞİİRKETİ ALIM YAPMAKTA FINDIĞIN ÇOĞUNU VE AVRUPALI BİR ŞİRKETİN BELİRLEMESİ BENİ RAHATSIZ ETMEKTE FİSKOBİRLİKBİR KOOPERATİFTİR BUNUN İÇİN ORTAKLARI BİZ ÜRETİCİLERİZ VE DESTEKLEMELİYİZ FERROLİYE PEŞKEŞ ÇEKTİRMEMELİYİZ
YILMAZ AKÇAKOCA - 13.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,33

  " LİSELERE SINAVLA GİRİŞ KILAVUZUNA EĞİTİM-İŞ'TEN TEPKİ " Haberine...
Sevgili öğretmenim Hüseyin kardeşim,sizi tebrik ederim.Uzun yıllardır verdiğiniz eğitimin güçlenmesi mücadelenizi canı gönülden kutlarım.
ÖĞRENCİ VELİSİ - 13.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%41,54

  " DIŞARIDA ATMACA, DÜZCE’DE SERÇE... " Yazısına...
Ülkede genel olarak moral ve motivasyon kalmamış, bu futbola hatta tüm spor dallarına da yansımış ki dünya kupalarında, avrupa kupalarında eski başarılardan çok uzağız.Ayrıca yurt içi lig maçlarında dahi eski heyecanı güzel futbolu göremediğimizden insanlar futboldan soğumaya başladılar.
rauf - 12.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,52

  " Günün Dikkat Çekeni: Alparslan Yöndem " Haberine...
Tebrikler. Yaşamı boyunca başarıları daim olsun inşâllâh.
Ahmet Destereci - B O L U - 12.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,96

  " DÜZCE BELEDİYESİ TANITIM ATAĞINA GEÇİYOR " Haberine...
daha düzceliler olarak bizler düzceyi tanımıyoruz k!i müzeye gitmeyen, rafting yapmayan, göllere şelalalere yaylalara gitmeyen birçok insan var önce kendimiz yaşadığımız yeri tanımalıyız ki kendimizde şehrimizin güzelliklerini tanıtalım bu güzel yerlere giden bir kişi bir fotoğraf paylaşsa sosyal medyada süper bi tanıtım olur ve her şeyi devletten bekleme mantığından kurtulmuş oluruz bu yüzden belediyeler hafta içi hafta sonu bu yerlere ücretsiz araç kaldırmalı bunu da panolarda bilboardlarda 'düzcemizi tanıyalım ve tanıtalım' sloganıyla etkinlik yapmalı.. şu bir gerçek ki düzceyi dışarda yaşayanlar düzcede yaşayanlardan daha iyi tanıyor biliyor!
ÖNEMLİ - 12.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,11

  " YA KELEŞ DOĞRUYU SÖYLÜYORSA! " Yazısına...
Adama sorarlar: BİRADER SEN ORADA BOSTAN KORKULUĞU OLARAK MI OTURDUN BUNCA SENE diye... YÜCE ALLAHIM SEN BİZE UTANMA DUYGUSUNDAN NASİBİNİ ALMIŞ, YÜZÜ KIZARAN NAMUSLU YÖNETİCİLER NASİP EYLE...
DUA... - 11.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%66,67

  " YA KELEŞ DOĞRUYU SÖYLÜYORSA! " Yazısına...
Sn. Keleş, eğer bu şekilde bir cevap verecek seviyede ise veya olaylara bakış açısı bu ise Belediye Başkanlığına EHİL BİR İNSAN değilmiş zaten. YAZIK VE GEÇMİŞ OLSUN...Bir kurumda -ki ister kamu ister özel sektör- hele hele seçimle belirli bir süre için gelen belediye başkanı, elindeki kıt kamu kaynaklarını rantabl kullanıp, halka maksimum hizmet götürmek zorundadır. Yapılan ihaleden de, yapılan projeden de, yapılan işlerden ve bunların kalitesinden de sorumludur. Elbette bu işlerin hepsini tek başına başkan yapmayacaktır ama kuracağı ekiplerle ve kuracağı düzen ile bu işleri yapacaktır, yaptıracaktır...Sn. Keleş, eğer belediye kasasından bir memur elini atıp para çaldıysa bu durumdan doğrudan sorumlu olmayabilir. Memurun biri bireysel olarak şeytana uymuş ve para çalmış deriz ama yine de gerekli önlemleri almadığı ve doğru adamı seçmediği için eleştiri hakkımızı saklı tutarız. Ancak seçimle geldiği ve tepeden tırnağa tüm ekibini kendi seçtiği bir yerde tüm başarılardan ve başarısızlıklardan ve ihmal ve yolsuzluklardan, israflardan birinci derece sorumludur... Harcanan, israf edilen para Sn. Keleş in babasının parası değildir, kamu kaynağıdır, tüyü bitmemiş yetimin hakkıdır. Para bulurum demiş...Bulunan para borçtur ve faizi ile birlikte ödenecektir. Kendisi imam hatip mezunudur. İslam kaynaklı referanslara bizden daha vakıftır ama biz yine nacizane hatırlatalım : DİCLE KIYISINDA KAYBOLAN KOYUNUN DA SORUMLUSU : Hz. Ali anlatıyor: "Bir gün Ömer'i, binekli olarak ve telaş içinde, hızlı hızlı giderken gördüm; "Ya emire'l-müminin nereye gidiyorsun?" diye sordum. "Devlete ait develerden biri kaçmış, onu aramaya gidiyorum" diye cevap verdi. O zaman ben: "İnan ki, senden sonra bu milleti idare edecek olanlara ağır bir yük bırakıyorsun! Herkes senin yaptığını yapamaz!" dedim. Bunun üzerine şöyle konuştu: "Hz. Muhammed aleyhissalatü vesselamı, hak peygamber olarak gönderen Allah'a yemin ederim ki, Fırat kenarında bir oğlak kaybolsa (yahut bir kurt bir koyunu kapsa) korkarım ki kıyamet gününde onun bile hesabı Ömer'den sorulur!" "Kenar-ı Diclede bir kurt kapsa koyunu, Gelir de adl-i ilâhi Ömer'den sorar onu!"
HAK-HUKUK VE ADALET - 11.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%66,10

  " DÜZCE POSTANESİ İÇİN GELEN YORUMLAR… " Yazısına...
Ptt birçok ilde nüfus yoğunluğuna göre şubeler açıyor.Düzcede de açabilir.Eski bina yerinde dursun merkezi bir konumu var.Nostaljik bir bina.Yıkılmasa iyi olur.
İ.hakkı GÜRBÜZ - 11.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " DÜZCE POSTANESİ İÇİN GELEN YORUMLAR… " Yazısına...
Çok yerinde bir tespit. Hizmet almak isteyen vatandaşlarımız zaten bu duruma karşı değil. Bence yıkılsın ve yerine insanlara daha nezih bir ortamda hizmet edecek bir bina yapılsın.
Sefa DEMİR - 11.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,85

  " DÜZCE POSTANESİ İÇİN GELEN YORUMLAR… " Yazısına...
İstemezükçülere duyurulur. Yine harika bir yazı.
Caner - 11.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,63

  " DÜZCE POSTANESİ İÇİN GELEN YORUMLAR… " Yazısına...
Yazınızın altına imzamı atıyorum...
Ersin hoca - 11.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,65

  " DÜZCE POSTANESİ İÇİN GELEN YORUMLAR… " Yazısına...
Atalarımız boşuna dememişler... Eskiye rağbet olsaydı, bit pazarına nur yağardı!!!
caner - 11.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,78

  " O ZAMAN OTO PARK YAPIN! " Yazısına...
Daha bu günler iyi günler,döviz almış başını gidiyor yakında tek sorunumuz herhalde karnımızı doyurmak olacak.
rauf - 11.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,27

  " YA KELEŞ DOĞRUYU SÖYLÜYORSA! " Yazısına...
Düzcede bu kadar boşa harcanan paralar olmuş bir muhalefet partiside çıkmış yanlış yapıyorsunuz demişmiş yada demiştir bu davasını gündemde tutmuşmu hayır ondan sonra düzcede kim haklı kim haksız birbirine karışıyor atı alan üsküdara götürüyor olan düzcelinin boşa giden paralarıma oluyor düzceyi yönetenler düzceye deger katacak yatırım yapmazsalar boşa giden para çok olur çevre illere bakın bolu karabük bartın sakarya hatta Çorum gibi illerdeki belediye başkanlarımın yaptıkları yatırımlara birde düzceye bakın aradaki farkı göreceksiniz düzce kaybederken çevre iller gelişiyor
Ali İhsan Çelik - 11.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%63,77

  " AK PARTİ NİSAN AYI DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI " Haberine...
duzcede ne yapılmadı mı? Ne yapıldı sen söyle... OSB bağlantı yolu mu vs. vs. neyse sen herhalde çilimli belediye başkanı olacaksın. Baksana o tarafı ihya ediyorsun. Düzce ağzına ve sana yakışmıyor.
kızgın - 10.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,14

  " AK PARTİ NİSAN AYI DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI " Haberine...
Fevai ARSLAN: Katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bizim ölçeğimizdeki hiçbir ilde belediye meclisinin alanlarına giren işler bizim kadar yapılmıyor. Biz ölçeğimizdeki iller arasında ilk üçte yer almaktayız. B hizmetleri KELEŞ yaptıysa ilk sıralarda yer alıyorsa belediye neden KELEŞ'i harcadınız. Güçlü rakip olduğu için mi , ihalelerde istediğinizi mi olmadınız nedir.ı
Hasan - 10.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8