Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " FEVAİ ARSLAN ÇİLİMLİ'DE DESTEK İSTEDİ " Haberine...
ÇİLİMLİ Mİ? GALİBA FEVAİ SİZ AKP İLÇE BİNASINA MI GİTTİNİZ? İŞLERİ OLAN ÇIKAR BEKLENTİSİ OLANLAR MI BUNU DEDİ? GÜLDÜRMEYİN KARDEŞİM DÜZCENİN ÇİLİMLİNİN HANGİ İŞİN ÇÖZDÜNÜZ DE SİZİ DESTEKLEYECEKLER? YABANCI EMPERYALİST DEVLETLER SİZİ ŞİMDİYE KADAR DESTEKLEDİ ÜLKEYİ ONLARA PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ DE ONDAN: AMA ŞİMDİ ARTIK SİZİ DESTEKLEMEMİYORLAR! GEÇTİ BOR'UN PAZARI SÜR EŞŞEĞİNİ NİĞDE'YE DİYORLAR!
ÇİLİMLİDEN COŞKUN RESTORANT - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,42

Merhaba degerli okurlar, Bakan sayin mr. Özlü sürekli Düzce dolaylarinda miting yapiyor yada ayni yerlerde halka hitap ediyor. Bu sayin bakan sadece Düzce`nin bakanimi?. Bu sayin Bakan mesela neden Artvin`e, Adana`ya, Izmir`e, Batman`a gidip orda miting yapmiyor??. Sayin Bakan bu soruma cevap veriniz lütfen!. Sayin bakan etrafinizda hic eski dostlarinizi göremiyoruz?, acaba insan bakan olunca eski dostlarini unutuyormu?, sayin bakan siz darbe girisimi gecesi nerdeydiniz?
Hüsnü Ferit Özcobanaslan - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,14

  " AÇIK KAPI ÇÖZÜMÜN PARÇASI OLUYOR " Haberine...
bu yöntemle bugüne kadar hangi sorunlar öğrenilerek çözüm getirildi?
vatandaş - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,33

  " BAKAN ÖZLÜ AKÇAKOCA’DA MİTİNG YAPTI " Haberine...
İNANIYORUZ ÇÖZÜLECEK FINDIK İŞİ FINDIKLADI CİHAN BİR ARAYA GELSE ÇÖZEMEZ ÇÜNKÜ YURT DIŞINA SATILDILAR FINDIK FINDIKLIYOR DÜZCELİ DE UMUTLA BEKLİYOR HER YIL BÖYLE KONUŞUYORLAR FINDIK SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ HADİ BUYURUN ÇÖZÜN!
KONURALP KORHAN MİLLİ - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,15

  " YOLLAR ASFALTA HAZIRLANIYOR " Haberine...
KISA BİR GÖZ BOYAMA OPERASYONU BAŞLADI MİLLET DE YUTUYOR ZOKAYI DÜZCEMİZİN YOLLARINDAKİ BOZUKLUKLAR HİÇ BİTMİYOR NEDEN? EKİPLER ÇALIŞIYOR BOZUYOR YENİDEN YAPIYORLAR
KAMİL HİÇGÖRMEZ - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,14

  " BAKAN ÖZLÜ DÜZCE BASINI İLE BULUŞTU " Haberine...
inanilir gibi degil, degerli okurlar sayin bakanin söylediklerine bakiniz!!!! Sayin Bakan demiski elektrikli otomobillerin bataryasi cep telefonu kadar olacak demis. Bakanin söyledigini lütfen okuyun. Gözlerime inanamadim. Ben avrupa tahsilli bir yüksek mühendisim. Elektrikli otomobilin bataryasi kesinlikle cep telefonu bataryasi gibi olmaz. Dolayisiyla bakanin bu konuda söyledigi dogru degil. ben bilimi, ilimi ilimin ve bilimin besigi olan ülkede Almanya da ögrendim. Degerli okurlar maalesef isi isin ehline vermiyorlar bizim ülkmemizde. Nokta.
Yük. Müh. külyutmaz - 4.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,37

Merhaba degerli okurlar, AKP Türkiye`yi 2002 den beri yönetiyor. Türkiye`de olup biten olumlu ve olumsuz bütün olaylardan AKP sorumludur. Dolayisiyla darbe girisimindende akp sorumludur. Akp zamaninda önlem alsaydi (Askeri sura, atamalar vs..) darbe girisimi olmazdi. Nokta. Bütün sorumlular adalet önünde hesap vermeli!. Nokta. Gariban halkimin ödedigi vergi paralarindan vatan haini fetocular (hemen hemen her meslekten fetocular) senelerce aylik ödemisler, yaziklar olsun.
Yük. Müh. külyutmaz - 4.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,14

  " BAKAN ÖZLÜ AKÇAKOCA’DA MİTİNG YAPTI " Haberine...
söz vermeyin kardeşim,İCRAAT yapın icraat.fındık bugün,9-9,50.tl. boşlafalara karnımız tok. FİSKOBİRLİK, i mhvettiniz. üreticiyi tüccarın tefecinin kucağına oturttunuz.
ibogemici - 4.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,56

  " BAKAN ÖZLÜ AKÇAKOCA’DA MİTİNG YAPTI " Haberine...
söz vermeyin kardeşim,İCRAAT yapın icraat.fındık bugün,9-9,50.tl. boşlafalara karnımız tok. FİSKOBİRLİK, i mhvettiniz. üreticiyi tüccarın tefecinin kucağına oturttunuz.
ibogemici - 4.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,00

Merhaba degerli okurlar, Kerkük`te olup bitenleri hepiniz duymussunuzdur. Akp`nin dostu ve müttefiki Barzani Kerkük`e kendi yöresel bayragini asmis. Yunan ege adalarimizi isgal etmis. Peki her firsatta dik durmaktan, yigitlikten, omurgalardan bahseden akp ne yapmis? , Mavi marmara gemisi baskina ugradigi zaman akp ne yaptiya simdi kerkük konusunda ve ege adalarimizin isgali konusunda da ayni seyi yapyior, AKP susmus, akp den GIK cikmiyor. Eger akp den GIK ciktiysa lütfen burda yaziniz nerde ve nasil bir tepki vermis akp?
hüsnü huzurluaslan - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,49

  " İÇİMİZDEN BİRİ Beytullah Şentürk " Haberine...
Içimizden biri Beytullah in kıymetli yorumlarıni ve merak ettigimiz hayatını paylaşdıgınız için gazetenize teşekkür ediyorum.
Duzceli entellektuel - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,94

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Arkadaşlar, anneler; elbetteki çocuk gelişimi mezunu olmak, ilahiyat mezunu olmak, sertifika ve pedogojik eğitim hepsi bu meslek için çok çok önemli şartlar arasında olmalı da zaten ama bence bunların yanında olması gereken en önemli şey öğretmenin çocukları çok çok sevmesi. Sonra merhametli ve vicdanlı olması, hakkı hukuku bilmesi, işini çok severek yapması ve üretken olabilmesi. ayrıca çocuk psikolojisine uygun hareket edebilmesidir. Bence adaylık deneme dönemi bu meslekte çok önemli. Öğretmen bu işi sırf para kazanmak için de yapmamalı. Hem çocuklarımızın hayatı öğrenmeye başladıkları bu yaşlarda Allahı peygamberi, ahlakı, edebi öğrenmeleri çok önemli ve gereklidir. Kuranı kerimi de okuması da bizler için ayrıca rahmettir diye düşünüyorum din eğitimi veren ve vermeyen her iki anaokulunu da deneyimlemiş bir anne olarak..
halime - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,40

  " DÜZCE TRAFİĞİ S.O.S.VERİYOR " Yazısına...
düzcede trafik mastır planı yapılmıştı devreye girmedimi düzce trafik çermekeşi kerkesi bezdiriyor özellikle sabah ve akşam trafigi istanbulu aratmıyor yetkililerin harekete geçmesi lazım metrobüs tranvay hattı yapılıp çözüm üretilmeli
adil kara - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,09

  " HAYIRSEVER İŞ ADAMINDAN AKÇAKOCA'YA İMAM HATİP LİSESİ " Haberine...
aman çok lazımdı ...sanki tıp fakültesi yapılıyor!! bukadar imama ne gerek.. sanki imam eksikliğinden camiler kapatılıyor
düzceli - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,39

  " YENİ SİSTEMDE İLK SEÇİM 3 KASIM 2019’DA " Yazısına...
Taa baştan beri CHP, PKK, Fetö ve şer güçler referandum yapılmasını, yeni anayasa oylamasını istemiyorlardı çünkü CHP'nin zengini devlet beslemeli zengindir, yerleşmişlerdir memleketimin sahillerine, alıştıklarından geri kalmak istemiyorlardır hiçbir zaman. Cumhurbaşkanımızın, bir şekilde gitmesini bekliyorlar, zaten hep beklemektedirler. Halkı iliklerine kadar sömürmek üzere kurulmuş ve "Parlamenter Sistem" dedikleri çarkı yeniden çevirmeye başlayacaklar. Bu millet artık tanıyor ülkesinin vampirlerini.Bu millet artık tanıyor akbabaları, yıllarca sırtına yapışıp iliklerine kadar kanını emen kenelerini. Bu millet artık Fırıldak Kubiler'in ve 1.200.000 TL'lik telefon parasını millete ödeten, ahlak fukarası kişilerin partilerine kendi yönetimini teslim etmeyecektir inşallah. Bekleyelim görelim. Mevlam neylerse hayır eyler. Buradaki "hayır", iyi anlamdadır.
Özgecan Arslan - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,56

  " YENİ SİSTEMDE İLK SEÇİM 3 KASIM 2019’DA " Yazısına...
Referandumda HAYIR oyu çıkarsa AB, ABD, PKK ve FETÖ halay çekip oynayacaklardır. Sırf bu yüzden EVET oyu vermek gerekiyor. Sevinen kim? İslam ve Türkiye düşmanları.
Diyarbakırlı Hasan - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,12

  " YENİ SİSTEMDE İLK SEÇİM 3 KASIM 2019’DA " Yazısına...
Sayın vekilim, 16 Nisan referandumunda millî iradenin tecellisi ve onun kazanması durumunda Sn.Cumhurbaşkanı ve hükümetinin tekrar milletten güvenoyu alması demektir. Biraz korkuyorum ama bakalım nasıl olacak, çünkü bütün kirli ittifak milli iradenin tezahür etmesini engellemek için uğraşmaktadır. Referandumda milli iradenin yansıması sonucu çıkacak sonuç, Türkiye ve bütün İslam coğrafyasında batılıların, yerli uşak ve taşeronlarının başta Türkiye'de ve Ortadoğu'da kaybetmesi anlamına geliyor. Bu yüzden Batının var gücü ile kirli ittifak içinde olması, siyonizmin kazanması için uğraşması, PKK ve FETÖ cephesine destek vermesi, bu cephenin kazanması için aklın, mantığın ve hukukun sınırlarını zorlamaları bize, çıkacak oy sonuçlarının ne kadar önemli olduğunu anlatıyor. Devlet adamlarımızın referandumla ilgili vatandaşlarımıza bilgi vermek için gittikleri Avrupa ülkelerinde zorluk üstüne zorlukla karşılaşmaları, adeta kapıların yüzlerine kapatılması siyonist haçlı cephesinden kaynaklanan ortak bir aklın ve hareketin ürünüdür. Bakın, daha birkaç gün önce Papa, nasıl da kendi avanelerini Türkiye'ye karşı topladı. Kim bilir, hangi Hıristiyan ve Yahudi planlarını açıklamıştır toplantıda. Allah devletimize zeval vermesin.
Palandökenli - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%41,60

  " YENİ SİSTEMDE İLK SEÇİM 3 KASIM 2019’DA " Yazısına...
Saygıdeğer hocam, yazınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Maddeleri tek tek açıklamışsınız, elinize ve gönlünüze sağlık olsun. Batının bugünkü insan hakkı ihlalleri veya demokrasi zâfiyeti gibi gördüğümüz davranışları bir bakıma mezarlıkta ıslık çalan adamın durumuna benziyor. Çünkü Batı, uzun zamandır cilalayıp kabul ettirdiği medenî (!) Batı uygarlık çatısının içten içe, ağır ağır çökmekte olduğunu, medeniyet değerlerinin tamamen çözülmekte olduğunu hissetmektedir. Şimdilik Almanya'da, Hollanda'da, Avusturya'da ortaya çıkan ve demokrasi problemi gibi görülen sorunların Aslı budur.
Hasan Halil - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,96

  " YENİ SİSTEMDE İLK SEÇİM 3 KASIM 2019’DA " Yazısına...
Hocam Regaib kandiliniz mübarek olsun. Rabbim her işimizi rızasına uygun eylesin. Ülkemize, milletimizi huzur ve sekinet, güçlülük ve metanetini artırsın. Hocam Bursa'ya geçerseniz sizi misafir etmekten şeref duyarız. Öğrenciniz Ruşen.
Ruşen Alioğlu - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,58

  " YENİ SİSTEMDE İLK SEÇİM 3 KASIM 2019’DA " Yazısına...
Hocam referandum gezinizde bizi de hatırlasanız! Şöyle Bursa'ya doğru gelseniz, sizi misafir etsek! Sevindirmiş olursunuz, özellikle Ahıskalıları. Açıklamalarınıza ihtiyacımız var.
Raşit Ahıskalı - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,83

  " YENİ SİSTEMDE İLK SEÇİM 3 KASIM 2019’DA " Yazısına...
Hocam 8 haftadır insanları Yeni Anayasa konusunda bilgilendirmeye çalıştınız. Allah sizden razı olsun ancak hâlâ bazı insanlar sanıyorlar ki Yeni Anayasa ile Türkiye'ye despotizm, diktatörlük gelecek. Maalesef böyle düşünen insanlar çok. Allah önlerindeki perdeyi kaldırsın diyelim onlara.
Hamza Kadirli - 3.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,04

  " DÜZCE AK PARTİ'DEN BİSİKLET TURU " Haberine...
güneş batarken insanları gölgeleri uzarmış ve çok güzel yakışıklı görünürmüş
kahraman şahın SS - 2.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,64

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8