Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " YILBAŞI NEDİR? " Yazısına...
allal razı olsun daha nice güzel yazılara inşallah
cihan yavuz - 3.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,10

Konu: Ege Adalarimizin isgali ve iktidarin isgali görmemezlikten gelmesi. Ege Adalarini kaptirmislar Yunana yani Yunan isgali altina girmis bircok adamiz. Akp`nin önde gelenleri hic bisey olmamis gibi sorumsuzsuzca hala halkin karsina cikip konusabiliyorlar hatta gülüyorlar. Ey insaf be kardesim!!!!!! insanda biraz sorumluluk olur, insanda biraz utanma duygusu olur. vatan topraklarini düsman isgaline sokmak vatan hainligi degilmi??? Bize okullarda böyle ögrettiler. Bize atalarimiz, dedelerimiz, hocalarimiz vatan hainligi konusunu yanlismi anlatti? hayir bence onlar dogrulari söylediler. Bu akp`li sorumlular askerlik yapmadilarmi?? bunlar askerlik yemini etmedilermi????? Ne hale gelmis ülkemiz???? Birde secmenleri bunlara "Türkiye sizinle gurur duyuyor" diyor. Hayir Türkiye onlarla utaniyor!!!!!
külyutmaz - 3.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,95

  " YILIN KİŞİSİ KİM OLACAK? " Haberine...
yılın kişisi anketi çok iyi niyetlerle başladı, inşaallah sonucuda şeffaf bir şekilde açıklanır, düzce postası ve çalışanlarına başarılar dilerim.
bekir can - 2.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,79

  " CUMHURBAŞKANINDAN 3 KAT TALİMATI " Haberine...
Beçi’ye yapılacak ikiz kuleden ne haber? Yoksa, fındık konusunda alavere-dalaverecilere söylendi ama hiçbirşey yapılmadığı gibi mi olacak?
T. - 2.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,35

  " DİK AİLESİNİN ACI GÜNÜ " Haberine...
SADIK DİK DOSTUMA BAI SAĞ OLSUN DER. RABİM BABSI MERHUMA RAHMETİYYLE MUAMELE EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN RABBİM RABBİM PEYGAMBER EFEDİMİZ S.A.V KOMŞU EYLESİN.AMİN.
FAHRETTİN ŞENGÜR - 2.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,47

  " DİK AİLESİNİN ACI GÜNÜ " Haberine...
ALLAH RAHMET EYLESİN.ALLAH YERİ MEKANINI CENNET EYLESİN.ALLAH AİLESİNE,SEVDİKLERİNE,TANIDIKLARINA,YAKINLARINA SABIR VERSİN
KALABALIK BÜLENT ARSLAN - 2.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,89

  " YILBAŞI NEDİR? " Yazısına...
Bu yazdığına kendin inanıyor musun? İsteyen kutlar istemeyen kutlamaz birader.
Düzceli - 2.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,56

  " İLKELİ OLMANIN, DİKLENMEDEN DİK DURMANIN MEYVALARI! " Yazısına...
Sonda bitirdiğiniz duaya gönülden Amin diyorum hocam. Fakat sayın hocam şunu demeden de edemeyeceğim: Tamam, Sudan'da görkemli karşılama oldu ama aynı Sudan BM Kurulunda ABD-İSRAİL zulmüne karşı maalesef ÇEKİMSER kaldı. Ben onların yönetiminin samimi ve dürüst olduğuna inanmıyorum.
Ruşen Alioğlu - 2.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,63

  " İLKELİ OLMANIN, DİKLENMEDEN DİK DURMANIN MEYVALARI! " Yazısına...
Evet doğru, dünya beşten büyük ama maalesef henüz o beş ülkenin hegemonyası altından çıkabilmiş değil
Raşit Saydam - 2.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%40,26

  " İLKELİ OLMANIN, DİKLENMEDEN DİK DURMANIN MEYVALARI! " Yazısına...
Hocam yine güzel yazmışsıniz elinize gönlünüze saglik.
Hayrettin Çimen - 2.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " ERDOĞAN’A COŞKULU KARŞILAMA " Haberine...
Sehadet mertebesine ulasanlar cogunlukla neden gariban aileler oluyor.Bazi liderlerimizin aslan gibi cocuklari askerliklerrini neden yapmiyorlar bu haksizlik olmuyormu.Bu memleket hepimizin degilmi.
abdulhamit han - 1.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%63,54

  " İYİ PARTİ’DE 3 İLÇE YÖNETİMİ OLUŞTURULDU " Haberine...
AMACIMIZ ● Cumhuriye􀆟n kuruluş felsefesini, değerlerini ve üniter yapıyı korumak ● Çağdaş medeniye􀆟 yakalamak ● Sevgi ve saygı dilini hâkim kılmak ● Parlamenter sistemi yaşatmak ● Denge ve kontrol ilkesi üzerine kurulu kuvvetler ayrılığını kurmak ● Fırsat eşitliği sağlamak ● Mülkiyet hakkını korumak ● İnançlara saygı ve ifade özgürlüğünü sağlamak ● Bağımsız, tarafsız ve adil yargıya kavuşmak ● Yolsuzlukla tam ve etkin mücadele etmek
İyi Parti - 1.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,14

  " ERDOĞAN’A COŞKULU KARŞILAMA " Haberine...
Arkadaşım RTE görüntüye reklama aldanma seni geliyor diye çok masraf ettiler şatafat debdebe ile o toplantıyı yaptılar. Gerçek Düzcede Ak parti çok hızlı bir şekilde inişde eskisi gibi oy oranı %50 nin üzerinde değil, eğer gerçeği öğrenmek istiyorsan ankaradan kendin sağlam bir anket yaptır gerçeği göreceksin düzce burnundan soluyor size gerçeği söylemiyorlar boyalı bir tablo çiziyorlar.
üniversiteli kardeşiniz - 1.1.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,14

  " MİTİNGE OTOBÜSLER KALDIRILACAK " Haberine...
milletimiz ilk secimde yolsuzluk ve rusvette suc ustu yakalanip adaletten kacan bakan ve cocuklarin hesabini soracaktir.Cunku bu fakir milletin parasini calmislardir.Bundan kacanlari bu millet af etmeyecek.
esnaf - 31.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%61,62

  " MİTİNGE OTOBÜSLER KALDIRILACAK " Haberine...
Selamunaleykum arkadaslar.Artik millet tayyip erdoganin saraydaki koltugunu devirip sucustu yakalanan bakan ve cocuklarin hesabinida bu aziz millet soracaktir.
esnaf - 31.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,57

  " ÇOCUKLARDA SAĞLIK BESLENMENİN ÖNEMİ VURGULANDI " Haberine...
Sayın Prof.Elif Öztürk hocaya çok teşekkürler bu konunun farkındalığının artmasında büyük katkısı oldu.kendisini candan kutlarım.
Mine Erbek - 30.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,51

  " Bakan Özlü Düzce’yi sırtında taşıyor, ya diğerleri? " Yazısına...
Merhaba ahali, Istanbul`da bir sanayi atigi cevreye pis kokular yaymis. Sanirim olay Tuzla`da olmus. Dikkatinizi cekerim "sanayi atiklari", peki sizin sanayi Bakaniniz Sn. Mr. Özlü bu konuda neden konusmuyor. Konu sanayi ve sanayi atiklari ise sanayi bakaninin sorumlulugu yokmu bu olayda???? bence sadece cevre bakanligi degil sanayi bakanligi`da sorumludur. Sizin sanayi Bakaniniz Sn. Mr. Özlü Keci adamizin yunan isgaline girmesi konusunda neden tek kelime söylemiyor???? Mr. Özlü sadece Düzce`den sorumlu bakanmi?, Bakanlar ve Bakanlar kurulu Ülkede olup biten olumlu yada olumsuz bütün olaylardan sormludur. Nokta. Aahh Keci Adam ah!!! Eski Türkiye olsaydi kimse adamizi isgal edemezdi. Ben eski Türkiye`mi özledim.
kömürsüz - 29.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%63,27

Ege Adalarini kaptirmislar Yunana yani Yunan isgali altina girmis bircok adamiz. Akp`nin önde gelenleri hic bisey olmamis gibi sorumsuzsuzca hala halkin karsina cikip konusabiliyorlar hatta gülüyorlar. Ey insaf be kardesim!!!!!! insanda biraz sorumluluk olur, insanda biraz utanma duygusu olur. vatan topraklarini düsman isgaline sokmak vatan hainligi degilmi??? Bize okullarda böyle ögrettiler. Bize atalarimiz, dedelerimiz, hocalarimiz vatan hainligi konusunu yanlismi anlatti? hayir bence onlar dogrulari söylediler. Bu akp`li sorumlular askerlik yapmadilarmi?? bunlar askerlik yemini etmedilermi????? Ne hale gelmis ülkemiz???? Birde secmenleri bunlara "Türkiye sizinle gurur duyuyor" diyor. Hayir Türkiye onlarla utaniyor!!!!!
külyutmaz - 29.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%65,67

  " ÇİFTÇİLERE ÇKS KAYDI UYARISI " Haberine...
sayın başkan ÇKS yı yaptırmak için tarım müdürlüğünden aldığımız dosya ile ziraat odasına geliniyor.ancak:benn bu yıl içerisinde zıraat odasına dört defa kendin bizzat iki defada kardeşimi gönderdim ancak burada bulunan görevlilere yaptıkları yanlışı düzelttirmek mümkün olmadı. burada 3veya 4 bayan oturuyor sizden evrakları alıyor bilgisayar çıktısını alıp mühürleyip aidatı almadan evrağı size vermiyor kimsenin aidata itirazı yok.ancak bizzat anlatmama rağmen istediğim değişikliği yaptıramadım. çünkü bu kızlar beni dinlemiyor kafalarına göre takılıyor bu durumdan tarım müdürlüğündeki görevlilerde muzdarip.dahada acıklısı buradaki görevliler sizi dinleyeceklerine kahveyi nasıl içeceklerini konuşuyor.benim bildiğim gelen misafire çay kahve ikram edilir.benim aidatımla maaş alan bana çay bile ikram etmiyor.teklif bile etmiyor. çaydan vaz geçtim.bizleri dinleselerde evraklarımız doğru yapıp biz tekrar tekrar tarım müdürlüğü ile oda arasında mekik dokumasak. odada evrak işlerini yapan bayanlardan başka kimse bulunmadığından bu problemleri anlatacak yetkilide bulunamıyor. lütfen biraz ilgi ve saygı.
h.zengin - 29.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,04

  " Bu Çöpün Altında Siz Kalırsınız! " Haberine...
Bugün Orman Bakanı Son 43 yılın en kurak kışı ama melen çayı sayesinde önümüzdeki 2 yıl içinde Istanbulda su sıkıntısı görmüyoruz dedi. Şimdi sormak isterim Bu kadar önemli bir su kaynağına taş atma mesafesinde çöp toplama tesisi nasıl olabilir? Düzce ki deprem bölgesidir tesisdeki mebran yerinden oynasa Istanbullunun içme suyuna zehir boşalacak. Anladık Düzceli köylüleri kimse kaale almıyor ama Istanbulun içme suyunu zehirlemenin sorumluluğunu kim alacak? ISKI maalesef manipüle edilmiş belediyeler tarafından istenilen tarafa çekilir hale gelmiştir. Orman ve Su işleri Bakanlığı birinci dereceden bu bölgeyi koruma altına almalı ve artık noktayı koymalıdır!
Yusuf - 28.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,04

  " KARAYOLLARI KARAYA OTURDU " Yazısına...
Çok karamsar ve güçlü eleştirmesin bir defacık düzcenin iyi olan yönlerini yazıverde ortalık rahatlasın
- 28.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,76

  " YILBAŞI ÇILGINLIĞI BAŞLADI " Yazısına...
Sanane birader isteyen kutlar isteyen kutlamaz. Bilip, öğrenmeden yorum yapmayın. Yeni yıl kutlamak hiçbir dinde var olan dini bir olay değil. Tarihleri yeni yıla yakın diye Christmas ile karıştırmayın şunu. Christmas hristiyanların kutladığı bir olgu ve bir çoğunda yeni yıldan önceki hafta, bazı ülkelerde de yeni yıldan sonraki hafta kutlanıyor. Yeni yılı kutlamak niye batıyor, kutlamazsın olur biter. SANANE BİRADER?
Düzceli vatandaş - 28.12.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,05

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8