Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Efteni Gölü’ne proje " Haberine...
Proje yalanları bunlar yav be arkadaş efteni gölü bataklığı asırlardır orada duruyor şimdiye kadar neden yapmadınız da şimdi Halk Oylamasına bir hafta kala proje diyorsunuz? BOŞ bunlar BOŞ FASA FİSO İŞLER
GÖLYAKA murat - 8.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,67

Akp yaptigi cöp tesisleri ile ün kazandi. Cennetteki cöplük ismi altinda Trabzon Camburnu cöplügü Avrupa da film olarak gösterildi. Cennet gibi bir yöre olan Camburnu`na akp cöp tesisi yaptigi icin filmin ismini cennettteki cöpkük olarak koymus fimin rejisörü. Evet akp cöp tesisleri konusuna cok ünlüdür. Gercekten cennetteki cöplük filmini bulup izlemenizi tavsiye ederim. Yine cennet gibi bir yöre olan Giresun Cavuslu beldesine akp cöp tesisi kuruyor. Cavuslu cöplügü henüz filme konu olmadi. Cöplük acilirsa tahminim pek yakinda o da Avrupa da filmlere konu olur cünkü halkin icme suyunu tetehdit ediyor cavuslu cöplügü. Akp`nin cöp konusundaki sicilini ögrenmek istiyorsaniz Trabzon Camburnu ve Giresun Cavuslu halkina sorunuz.
Ayten Alev Cinpinar - 8.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,88

  " Türkiye’deki Suriye’liler " Yazısına...
Güzel tespit az bile yazmışsınız. Mazlumların başımızın üstünde yeri var ama at gibi sokaklarda dolaşan gençleri kendi vatanlarına dönüp adam gibi topraklarını savunsunlar yoksa orada kalsınlar buralarda yeteri kadar bombeleş tip var ithaline gerek yok.
Murat Acar - 7.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,51

  " Hedef 235 bin tonun üzerinde fındık ihracatı " Haberine...
ARKADAŞ BİZ SENİN KAÇ BİN TON FİNDUK ALACAĞINA BAKMIYORUZ LAGA LUGA YAPİYORSUN FİNDUĞUN KİLOSONU KAÇA ALACAKSIN SEN ONDAN HABER VER? ABİDİK GUBİDİK İŞLER BUNLAR! İstersen bir milyon ton finduk al: önemli olan kilo fiyatuna ne verecesun? ALDATMAYA ve KANDIRMAYA yönelik fasa fiso işler bunlar ( A-K )
Düzköylü İSMAİL - 7.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,98

  " Gündüz pazaryerini gezdi, akşam gençlerle buluştu " Haberine...
eğer inanıyorsanız yazzıklar olsun! kaç defa aldatıldınız ve kandırıldınız daha anlamadıysanız biz ne yapalım ki? hayırlara vesile olsun inşaallah!!
fındıkçı İsmail Düzköy - 7.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,73

  " CHP İL BAŞKANI TOZAN'DAN KELEŞ'E CEVAP " Haberine...
ZEKARİYA BEY : macun tüpten çıktı veya tünele girdiler, artık geriye dönüş olmaz, kader ne ise o yaşanacaktır. Anayasa düzenlemesinin ciddi bir tuzak olduğunu anladılar ama TBMM den geçti, CHP Anayasa Mahkemesine götürür, biz de AYM üyelerine söyleriz; iptal ederler ve böylece bir taş ile bir kaç kuş vurmuş olacağız diyorlaradı. CHP Anayasa mahkemesine götürmedi Halk Oylamasına 10 gün kala SAVAŞ VAR- Suriye ye gireriz iptal ettiririz diye düşündüler olmadı. ABD- Trump size ne gerek var ben kendi işimi kendim yaparım deyiverdi. YANİ SAYIN BAŞKAN: DİYALEKTİK TARİHİ ENTROPİ ÇALIŞIYOR: KADER TAFSİRAT YAŞANACAKTIR. KAÇIŞ YOKTUR! BU FİLMİN SONU ÇOK TRAJEDİK BİTECEKTİR. ALLAH DERMAN VERSİN!!!
mustafa kemal öz - 7.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,91

  " CHP’Lİ TANAL’DAN BAKAN’A HECİNLER CEVABI " Haberine...
Hecinler olmazsa Kardüz, samandere, vs her yer olabilir ama bir yer mutlaka olcak çünkü insanoğlu tükettikçe çöplerde olacak. Sizler varsa bir çözüm öneriniz yetkililere onun yapılmasını sağlayın. Siyasiler birbirlerini eleştireceğinize her konuda bir ortak yolla hareket etmeye bakın, yoksa böyle giderseniz iktidar siz olun veya başkası olsun ne değişecek, siz olsanız her şey güllük gülistanlıkmı olacak. yyine aynı şeyler yada benzer şekilde birbirinizi suçlayacaksınız. Elbirliğiyle bu memleketi ecnebinin oyncağı yapacağınıza elbirliğiyle dünyada dedğini yaptıran bir ülke olmamız için birlikte karar vermeye çalışın. Avrupa, Rusya, Amerika, İsrail ve diğer ecnebiler Türkiye ve Müslüman adını yok etmenin peşinde ve hepiniz buna çanak tutmuş olmuyormusunuz.
gerçekten ülkem için çaba harcayın - 7.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,18

  " TARİHİNE SAHİP ÇIK " Yazısına...
dediğiniz gibi sahip çıkma zamanı yoksa değerlerimizi kaybedeceğiz
vatandaş - 7.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,43

  " SAHA’DAKİ MÜŞAHEDELERİN VE KARŞILAŞTIĞIM SORULAR " Yazısına...
Sayın Vekilim, Değişiklik Paketini sizin köşenizden öğrendim. Teşekkür ederim. Değişiklik paketini , saha ile yaptığınız açıklamalar da müthiş olmuş. Yüreğinize sağlık.
Mustafa - 6.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,57

  " TARİHİNE SAHİP ÇIK " Yazısına...
çok duyarlı bir yazı tebrik ederim bence tarihimize önce yakınımızdan yani Düzceden başlamak gerekir sahip çıkmaya.. bölgemizde en büyük müzeye sahibiz lakin düzceye sorsak 100 kişiden 2 kişi zor gitmiştir konuralp müzesine, kırk basamaklara ve diğer ilçelerde bulunan inanç değeri taşıyan tarihi yerlere.. çok acı bir istatistik bu maalesef oysa tarihimizi bilmek geleceğimize ışık taşır üniversiteler ve diğer tüm okullardaki öğrencilere yerel yöneticiler ve belediyeler tarafından ulaşım araçları sağlanmalı ve bu değerler gezdirilmeli
eğitmen - 6.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,96

  " SAYIN VALİMİZDEN BEKLENTİMİZ " Yazısına...
ınşallah vali bey gündeme alır
yılmaz usta - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,78

  " BÖYLE GENÇLİĞİ BEN NE YAPAYIM? " Yazısına...
çok doğru tespit
soylu pompa - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,45

  " KESKİN: ÜLKEYİ MİLLETİMİZ YÖNETECEK " Haberine...
ülkeyi millet yönetecek diyenler.siz ne yapacaksınız.koyunmu güdeceksiniz,ülkeyi millet yönetirken
ibo gemici - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,07

  " MELEN SU PARK DÜZCE’NİN AKCİĞERİ OLACAK " Haberine...
başkan bi dünya.Su sondaıj yapılıyor orda, zemin etüdü diyor.Kesin ruhsatsız yapılıyordur.kesin yapılan binalarında zemin etüdü yoktur.ruhsata esas çalışmaları bile başlamamıştır.Millete gelince arslan kendine gelince kuzu.seni gidi seni....
Mühendis - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,60

  " FEVAİ ARSLAN ÇİLİMLİ'DE DESTEK İSTEDİ " Haberine...
ÇİLİMLİ Mİ? GALİBA FEVAİ SİZ AKP İLÇE BİNASINA MI GİTTİNİZ? İŞLERİ OLAN ÇIKAR BEKLENTİSİ OLANLAR MI BUNU DEDİ? GÜLDÜRMEYİN KARDEŞİM DÜZCENİN ÇİLİMLİNİN HANGİ İŞİN ÇÖZDÜNÜZ DE SİZİ DESTEKLEYECEKLER? YABANCI EMPERYALİST DEVLETLER SİZİ ŞİMDİYE KADAR DESTEKLEDİ ÜLKEYİ ONLARA PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ DE ONDAN: AMA ŞİMDİ ARTIK SİZİ DESTEKLEMEMİYORLAR! GEÇTİ BOR'UN PAZARI SÜR EŞŞEĞİNİ NİĞDE'YE DİYORLAR!
ÇİLİMLİDEN COŞKUN RESTORANT - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,89

Merhaba degerli okurlar, Bakan sayin mr. Özlü sürekli Düzce dolaylarinda miting yapiyor yada ayni yerlerde halka hitap ediyor. Bu sayin bakan sadece Düzce`nin bakanimi?. Bu sayin Bakan mesela neden Artvin`e, Adana`ya, Izmir`e, Batman`a gidip orda miting yapmiyor??. Sayin Bakan bu soruma cevap veriniz lütfen!. Sayin bakan etrafinizda hic eski dostlarinizi göremiyoruz?, acaba insan bakan olunca eski dostlarini unutuyormu?, sayin bakan siz darbe girisimi gecesi nerdeydiniz?
Hüsnü Ferit Özcobanaslan - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,41

  " AÇIK KAPI ÇÖZÜMÜN PARÇASI OLUYOR " Haberine...
bu yöntemle bugüne kadar hangi sorunlar öğrenilerek çözüm getirildi?
vatandaş - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,10

  " BAKAN ÖZLÜ AKÇAKOCA’DA MİTİNG YAPTI " Haberine...
İNANIYORUZ ÇÖZÜLECEK FINDIK İŞİ FINDIKLADI CİHAN BİR ARAYA GELSE ÇÖZEMEZ ÇÜNKÜ YURT DIŞINA SATILDILAR FINDIK FINDIKLIYOR DÜZCELİ DE UMUTLA BEKLİYOR HER YIL BÖYLE KONUŞUYORLAR FINDIK SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ HADİ BUYURUN ÇÖZÜN!
KONURALP KORHAN MİLLİ - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,35

  " YOLLAR ASFALTA HAZIRLANIYOR " Haberine...
KISA BİR GÖZ BOYAMA OPERASYONU BAŞLADI MİLLET DE YUTUYOR ZOKAYI DÜZCEMİZİN YOLLARINDAKİ BOZUKLUKLAR HİÇ BİTMİYOR NEDEN? EKİPLER ÇALIŞIYOR BOZUYOR YENİDEN YAPIYORLAR
KAMİL HİÇGÖRMEZ - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,58

  " BAKAN ÖZLÜ DÜZCE BASINI İLE BULUŞTU " Haberine...
inanilir gibi degil, degerli okurlar sayin bakanin söylediklerine bakiniz!!!! Sayin Bakan demiski elektrikli otomobillerin bataryasi cep telefonu kadar olacak demis. Bakanin söyledigini lütfen okuyun. Gözlerime inanamadim. Ben avrupa tahsilli bir yüksek mühendisim. Elektrikli otomobilin bataryasi kesinlikle cep telefonu bataryasi gibi olmaz. Dolayisiyla bakanin bu konuda söyledigi dogru degil. ben bilimi, ilimi ilimin ve bilimin besigi olan ülkede Almanya da ögrendim. Degerli okurlar maalesef isi isin ehline vermiyorlar bizim ülkmemizde. Nokta.
Yük. Müh. külyutmaz - 4.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,84

Merhaba degerli okurlar, AKP Türkiye`yi 2002 den beri yönetiyor. Türkiye`de olup biten olumlu ve olumsuz bütün olaylardan AKP sorumludur. Dolayisiyla darbe girisimindende akp sorumludur. Akp zamaninda önlem alsaydi (Askeri sura, atamalar vs..) darbe girisimi olmazdi. Nokta. Bütün sorumlular adalet önünde hesap vermeli!. Nokta. Gariban halkimin ödedigi vergi paralarindan vatan haini fetocular (hemen hemen her meslekten fetocular) senelerce aylik ödemisler, yaziklar olsun.
Yük. Müh. külyutmaz - 4.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,93

  " BAKAN ÖZLÜ AKÇAKOCA’DA MİTİNG YAPTI " Haberine...
söz vermeyin kardeşim,İCRAAT yapın icraat.fındık bugün,9-9,50.tl. boşlafalara karnımız tok. FİSKOBİRLİK, i mhvettiniz. üreticiyi tüccarın tefecinin kucağına oturttunuz.
ibogemici - 4.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,00

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8