Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
Merhaba degerli okurlar!___________ Cok yoruldum, akp beni cok yordu. Güzel bir yaz tatili yapmak istiyorum. Tatilden sonra yine yorum yazarim. Beni izlemeye devam edin. Cünkü ben Atatürkcü ve Kemalist biriyim, biz ülkenin garantsisiyiz, demokrasinin sigortasiyiz. Hosca Kalin. Sahte külyutmazlara itibar etmeyin!!!!!!!!!!!!!!!!! Ben Orjinal külyutmaz`im. Orjinal külyutmaz Avrupa`daki Kemalist külyutmaz`dir. Anlasilan yazdigim yorumlar cok faydali olmus. fetocular haric, akp liler haric herkese selamlarimi sunarim.
Avrupa`dan külyutmaz - 16.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,36

Alo, Alo Ey Ahali! Sizin bu malum Bakan Harward Üniversitesinde okumamis orda sadece kursa gitmis, parasi olan her akademiker orda kursa gidebilir. Bu sizin malum bakan önceden savunma sanayinde önemli bir pozisyoda calismis ama bir Türk Füze Kalkani gelistirememis. Ülkemizi elin conilerine muhtac etmisler. Gazeteler manset atti "Kalkan Pazarligi" diye. Ben size durumu özetledim ama siz hala gercekleri anlamak istemiyrsaniz buda sizin sorununuz.
Ramazan Özgüvercinli - 16.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,39

  " SIRADAKİ?.. " Yazısına...
düzcede dogru dürüst yatırım yapmayan iktidar düzcede herkes kpss umut bagladı düzcede yatırım gelse kimse işsiz kalmaz herkez refah içinde geçinir gider valinin belediye başkanlarının milletvekillerinin düzce için projeler üretip düzceye katkı saglamaları lazımki düzce gelişsin
ali ihsan çelik - 16.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,28

  " FINDIK HARMANA İNDİ " Haberine...
BAK ARKADAS HAYAL Mİ GORUYORSUN BU YIL SECIM YOK AYRICA CÇ ZAPSU BU SENE UCUZ FINDIK KAPATACAK Kİ LONDRA BORSASINDA COK PARA KAZANABİLSİN. GECEN SENE SECİMDEN DOLAYI OYLE BİR FİYAT VERDİLER. BU YIL 6 TL OLURSA TAKLA ATIVER GITSİN BU ADAMLARA SUREKLİ KENDİNİ KAZIKLATTIN SUC SENİNDİR. ARTIK 2018 YILINA KADAR AVUCUNU YALAYACAKSIN. HER GECEN YIL DAHA YOKSULLASACAKSIN
FINDIK URETMEYEN ALİ - 15.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,40

  " 100 Ünlü Düzceli - FARUK ÖZLÜ : Çilimli'deki ilkokuldan Harvard Üniversitesi'ne - Ünlü Düzceliler araştırma Yazı Dizisi -Düzce Postası " Haberine...
Düzcenin böyle bir bakanı oldu ama hala daha fitne fasat içinde kuyu kazanlar var. Yahu bakana yardımcı olun düzce olarak ondan istifade edin.
Öz düzceli - 15.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,85

  " 100 Ünlü Düzceli - FARUK ÖZLÜ : Çilimli'deki ilkokuldan Harvard Üniversitesi'ne - Ünlü Düzceliler araştırma Yazı Dizisi -Düzce Postası " Haberine...
Türkiye doğru dürüst bir bakan gördü.
ali - 15.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,01

  " ÖZLÜ DÜZCE'DE SERT KONUŞTU " Haberine...
Biz kimin ne oldugunu iyi biliyoruz! Bütün Türk milleti bircok akp lilin fetocularla kol kola omuz omuza beraber olduklari dönemleri (2007-2011) cok iyi biliyor, yemeyin Bizi. Vatanseverlere Ergenekoncu iftiralari atilirken sizlerden GIK cikmiyordu sayin Bakan! Günü ve zamani geldikce halkimi daha iyi aydinlatacagim. Hicbir gücte bunu engelleyemez!! Kim ne derse desin Allah Kemalistleri cok seviyor. Tarih biz Kemalistleri bir kez daha hakli cikardi. Allaha sükürler olsun. Allah kemalistleri korusun. Ülkenin sigortasi, demokrasinin garantisi Kemalistlerdir. Vatan severlik sözle olmuyor, görevini en iyi yapan vatanseverdir. Sizler bir füze kalkani yapamadiniz, ülkemizi coni kalkanina muhtac ettiniz. Kalkan pazarliklari diye medyada basliklar atildi, yalanmi? Eger bu gazete bu yorumu yayinlamazsa, bu yorumu bütün medyalara fakslarim, bunuda kimse engelleyemez!
Mülayim Icmez - 14.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,15

Merhaba Degerli Okurlar______________ Bütün Türk Milleti, siyasetteki paralelcilerin, darbecilerin ve onlarin destekcilerinin kisacasi siyasetteki vatan haini paralelcilerin adalet önüne cikartilmasini bekliyor. Medyada, emniyette, orduda, üniversitelerde,ekonomide, özel sektörde, sanayide, saglik sektöründe, ticarette fetocu varda bir tek siyaset kurumundami yok?, Siyaset kurumundada mutlaka paralelci vardir. Siyaset kurumundaki paralelciler belkide gece rüyalarinda kabus görürlerdir. Artik SIRA SIYASETTEKI paralelcilere gelmeli! onlarda hesap vermeli.
Gazi Torunu külyutmaz - 14.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,52

  " FINDIĞI PAYLAŞAMADILAR: 2 ÖLÜ, 6 YARALI " Haberine...
Biz bu zihniyetle degil muslunan,putperest bile olamayiz.Yazik o mahluku geberinceye kadar Cezaevinde bakacagiz.
Abdulselam yilmaz - 14.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,00

  " ÖZLÜ DÜZCE'DE SERT KONUŞTU " Haberine...
Doğru söylediniz SAyın bakanım Aptallar işlerinden ol ama bazıları halen işine devam ediyor . Bunlar esas Fetocular bunalrı bulma görevi sizlerin sayın bakanım . korunanları bulun yakınlarınızda olabilir.
esnaf - 13.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,48

  " BAŞKAN DEMOKRASİ MİTİNGLERİNİ DEĞERLENDİRDİ " Haberine...
Düzce de dik duran sadece Sayın valimizi VE Rektör hanımı gördüm diğerleri fetocuları giliyor belediye bu kadar mı 1kişi, hastaneler birliği, Ün. Hast. Cezaevleri hepsi bumu yapmayın beyler sayın vali bu işi ancak siz çözersiniz çünki siz ADAM gibi ADAMSINIZ.
AĞA MAH. - 13.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,28

  " YIĞILCA VE DÜZCE’YE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK " Haberine...
Fotoğraf Eskişehir'deki Porsuk Çayı yalnız, o nasıl olacak. Projenin resmi yok mu acaba?
26_81 - 13.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,89

  " DÜZCE'DE 24 ADLİYE ÇALIŞANI ADLİYEYE ÇIKARILDI " Haberine...
CUMHURBAŞKANIMIZ İÇİM. AMA SİZLER BENCE YÜZEYSEL GEÇTİNİZ BAŞKAN. DÜZCE İÇİNDE AK PARTİLİ ÇOK FETOCU VARDI. SENDİKALARDA YÖNETİCİLERDİ. BELEDİYE DOLU. RESMİ KURUMLAR DOLU DÜZCEDE TUTUKLU SAYISI DADECE ÜNİVERSİTEDEKİ SAYI KADAR. BENCE ARAŞTIRIN YOKSA BİZ HAKKIMIZI HELAL ETMEYİZ SİZE BAŞKAN. YOKSA BİRLERİNİ NEDEN KORUMA HİSSİ VAR SİZLERDE BUNU KOMUOYUNA AÇILAMALISINIZ. AÇIKLAMANIZI BEKLİYORUZ BAŞKAN. ÇÜNKÜ ADİL OLUN . HEPSİNİ SOPUNU TEMİZLEYİN SAYI ÇOK ÇOK AZ .
AK PARTİ - 12.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,98

  " AŞEVİNDE İLK ÖĞÜN ÇIKTI " Haberine...
Memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Belediyelerin bir amme kuruluşu olduğunun en güzel örneğidir. Hiç bir ücret alınmaması ihtiyaç sahibi insanlarımıza sahip çıkılması çok güzel.
Ankaralı - 12.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,74

  " DÜZCE POLİSİNDEN 6 İLDE FETÖ OPERASYONU " Haberine...
Merhaba Ahali__ SiYASETTEKi PARALELCiLER; SiYASETTEKi VATAN HAiNi CEMAATCiLER SiYASETTEKi DARBECiLERDE YAKALANSIN VE ADALET ÖNÜNE CIKARTILSIN!
Mamut Özuyumaz - 12.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,38

Merhaba sayin okurlar!, Siyasetteki paralelciler ve paracilarin, 1 dolarcilarin eketleri tutusmustur. Siyasetteki paralelciler belkide ruyalarinda kabus görmektedirler. Onlarda adalet önüne cikacaklar ve hesap verecekler! Siyasetteki paralelciler sizlerde mutlaka hesap vereceksiniz! Türk Adaleti size gereken cezalari mutlaka verecektir!. ALLAHA SÜKÜRLER OLSUNKI TARIH BIZ KEMALISTLERI BIR KEZ DAHA HAKLI CIKARDI. KIM NE DERSE DESIN ALLAH BIZ KEMALISTLERI SEVIYOR. BIZDE ALLAHI SEVIYORUZ. ALLAH HAKLI OLANIN YANINDA OLSUN!; AMIN!
Mülayim Yigit - 11.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,88

  " DÜZCE POLİSİNDEN 6 İLDE FETÖ OPERASYONU " Haberine...
İstirham ediyorum.Kayıtlara geçmesi açısından tüm belediye başkanlarına"fetöyle ilişkileri olup olmadıklarını" sorar mısınız.
ali - 11.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,85

  " Günün Dikkat Çekeni: Ömer Özcan " Haberine...
bence ömer bey düzcenin turizm ve tanıtma derneği başkanı olsun çünkü düzcedeki dernek ve vakıflardan hiçbir icraati yok düzce nin tanıtımı için
düzceli - 11.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,54

  " BAZALT SIRASI MEHMET AKİF CADDESİNDE " Haberine...
BURHANİYE MAHALLESİ BAŞKA İLİN MAHALLESİMİ YA KÖY YOLU ORADAN İYİ NEDEN BAŞKAN BURAYA BAKMIYOR. BERBAT REZİL BİR YOLU VAR LÜTFEN BAŞKAN ALLAHIN AŞKINA İLGİLENN
BURHANİYELİ - 10.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,97

mülayim efendi, hüsnü de sensin külyutmazda kendi yazdığını kendin övüyorsun komik oluyorsan bu okuyucalar kül yutmaz haberin olsun :)
külyutmaz - 8.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,14

  " DÜZCE YAT LİMANI VE MAHMUZLAR PROJESİ İLERLİYOR " Haberine...
Merhaba Ahali, Soru 1. Yat limani Bilim Bakanliginin kapasami yada yetkisi alani icindemi? Soru 2: Siyasetteki cemaatciler, paralelciler, darbeciler ne zaman adalet öne cikartilacak? Soru 3. Benim gibi fakir insanlara yat limani ne fayda saglayacak? Soru 3: Bilim sanayi ve teknoloji bakanligi keske yat limani ile degilde bilimle sanayi ile ve teknoloji ile ugrassa yani calissa daha fazla faydali olmazmi? Soru 4: Yat limani ile Belediye baskani ugrassa daha iyi olmazmi? Soru 5: Ülkemiz darbe girisimi ile ilgili gercekten zorluklar icinde iken. öncelik verilmesi gereken konular devlet düzeninin, devlet kurumlarinin daha iyi daha güzel calismasini saglamak olmali iken, durup dururken yat limani nerden cikti? sayin Bakan nerden cikti bu yat limani? Son sorum yani soru 6: Sayin Bakan yoksa yatinizmi var? yatiniz varsa sayet, olsun gözümüz yok. Allah sizelere yatlar katlar nasip eylesin ne diyelim baska? Ben Avruapa tahsilli bir yüksek mühendisim ben sahsen bir gecekonduda da mutlu oluyorum. Benim maddiyatta gözüm yok. Cünkü ben gercekten sosyal demokrat ve Atatürkcü biriyim. Benim yazdigim bu yorumu okuyan vatandaslarin %99,9 u vallahi bana hak verir. Inanmiyorsaniz vatandaslara sorun. Allah benim gibi yatsiz ve katsiz vatandaslarin yerini mekanini öteki dünyada cennet eylesin! amin.
Mülayim icmez - 6.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,59

  " DARBE TEŞEBBÜSÜNÜN HUKUK TARİHİMİZDEKİ YERİ ve HÜKMÜ " Yazısına...
Hocam, verdiğiniz örnekleri daha da çoğaltmak mümkün olmakla beraber bu örneklerin de bağy konusunda yeterince aydınlatıcı olduğunu görmekteyim. Bağy kavramı bir çeşit iç savaş, devletin yöneticilerine ve halkına karşı saldırı şeklinde değerlendirilmesi de mümkündür. Bunu da 40 yılın sonunda tüm kurumlara çöreklenerek, içeride örgütlenerek yapmışlar. Allah korudu bizi.
Ahıskalı genç - 6.8.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,48

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8