Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
13.12.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " ANKARA’DA ZİRVE TOPLANTISI " Haberine...
Bakalim kabinede ne zaman degisiklik olur?
Hüsnü Özuyumaz - 27.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,27

  " TEKRAR MERHABA... " Yazısına...
sayın Köseer maşallah iyi gezmişsin bu pahalılkta bravo
Düzceli - 26.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,34

  " BAŞKANDAN VALİ’YE ZİYARET " Haberine...
Sn. Valimiz HOSGELDINIZ...Ortalama 15 aylik Duzce Valilik Egitim Merkezindeki staj sureniz Ilimize ve Size Hayirli Olsun...Ilk 1 Ay HOSGELDINIZ SURESI...2 KEZ DE YILLIK IZIN SURENIZ ORTALAMA 1 AYDAN ETTI 3 AY GERIYE KALDI 12 AY...BU SURE ICINDE KENDI MAIYETINIZI, MUDURLERINIZI, BUROKRATLARINIZI, DUZCENIN ILCELERININ ISIMLERINI. ILCE KAYMAKAM VE BELEDIYE BASKANLARINI ANCAK TANIRSINIZ...Isiniz zor...
Yol Gecen Hani DUZCE - 26.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,13

  " Eminiz ki Sayın Keleş… " Yazısına...
sayın mradit düzce belediye başkanı keleş bu tecrübesini düzce için kullansa düzce çok modern bir şehir olur örnek bolu belediyesi akpli ama çatır çatır çalışıyor ilin eksikliklerini tesbit edip sayileri devreye sokup boluyu moderen bir şehir görüntüsüne soktu birde düzceye bakalım hala hangi sıkıntıları çekiyor düzce işte aradaki farkı herkes görüyor düzcenin bu saydıgınız kişilerden yardım alıp güzel ekipler kurulup düzcenin gelişmesi için birçok proje yapılabilir sadece düzceye hizmet aşkı kabartılsın yetkililer harekete geçirilsin başarılar
ilyas karayel - 26.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,03

BIRCOK BÜYÜK BAS FETOCU HALA MEDYALARDA VATANSEVER ROLLERI OYNUYOR! BIR COK BÜYÜK BAS FETOCU HALA DESIFRE EDILMEMIS YADA DESIFRE EDILMEK ISTENMEMIS GALIBA! BÜYÜK BAS FETOCULAR BIRGÜN SIZLERDE MUTLAKA ADALET ÖNÜNDE HESAP VERECEKSINIZ!
Eski ama Zeki Türk - 26.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,76

  " KADIN KOLLARINDAN BAKAN’A ZİYARET " Haberine...
SAYIN MR. BAKAN! SAVUNMA SANAYI MÜSTESARLIGINDA CALISTINIZ ZAMANINDA BIR TÜRK FÜZE KALKANI GELISTIREMEDINIZ. AYRICA SIZIN ZAMNINIZDA ALINAN ZIRHLI ARACLARIN DURUMU BELLI, O ZIRHLI ARACLARIN MALZEME SECIMINDE HATA OLDUGUNU DÜSÜNÜYORUM. YANI DAYANIKSIZ! SONUC, MAALESEF BIRCOK SEHIT. YÜCE TÜRK MILLETINE DUYURULUR!
Avrupa Tahsilli bir Yüksek mühendis - 26.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,05

  " ŞULE CİRİTÇİOĞLU MÜDÜR VEKİLİ OLDU " Haberine...
Hala bir cok hemoroid ilaci ve ayrica tarimda kullanilan bir cok tohum YURTDISINDAN geliyor. Ne zaman gelisecek bilim benim ülkemde? ey yüce tanrim!. Ben avrupa tahsilli bir türk yüksek mühendisim bana ülkem olan Türkiye de bütün is kapilarini kapattilar, Atatürkcü ve Kemalist oldugum icin. BILIM EDEBIYATI YAPANLARA DUYURULR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cevdet Özsaglamkök - 26.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,42

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
ALLAH SABIRLAR VERSİN. MEKANI CENNET OLSUN. OEYGAMBERİMİZE KOMŞU EYLESİN HOCAM.
Halil öğretmen - 26.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,85

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
Saygıdeğer hocam üzüntünüz üzüntümüzdür. Rabbim rahmetini esirgemesin eşiniz ve hayat arkadaşınıza. Dua edelim. Makamı cennet olsun. Sabırlar diliyorum.
Halil Hasan - 26.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,55

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
Hocam Allah rahmet eylesin. Duydum şok oldum. Mekanı Cennet olsun inşallah
Diyarbakırlı Hasan - 26.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,30

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
Güya Amerika gücüne güveniyor. Aslında paraya ve güce tapınma, şehvete ve şöhrete köle olma, bütün kutsal değerleri değersizleştirme ve yok sayma, medeniyeti medeniyetsizleştirme Amerika'nın medeniyet adına ortaya koyduğu bir yozlaştırma operasyonudur. Bu operasyonun arkasında da Siyonist liderlerin parmak izleri vardır. Allah Reis'i ve ülkemizi ve de milletimizi korusun.
Hasan Hğseyin Benli - 25.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,62

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
Dünya 5'ten büyüktür evet. Bunun bir örneğini de 15 Temmuz'da Türkiye olarak gösterdik. Dünyayı güya idare ettiğini sanan ülkeler (ABD, İngiltere, Almanya ve s) tarafından Türkiye'yi işgal edilebilir, burnuna halka takılabilir, uysal bir koyun gibi güdülebilir hale getirmek için yapılmak istenen darbe kalkışmasını önce millet, daha sonra da Emniyet ve TSK’deki dirençli askerlerin kahramanlıkları engelledi. Bir ve beraber Türkiye'nin potansiyelini fotoğraflayan 7 Ağustos Yenikapı mitingi de bu kalkışmaya son darbeyi vurdu. Bu milleti kimse yıkamaz, bunu dünya gördü.
Özgecan Arslan - 25.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,49

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
Ağzınıza, dilinize, elinize, gönlünüze ve kaleminize sağlık hocam. Ne güze yazmışsınız. Ben de yıllar önce kaybettim sevdiğimi, ahiret eşimi. Hâlâ unutamıyorum, gözlerim hep onu arıyor. SON NEFESİME DEK UNUTAMAYACAĞIM AYNI SİZİN DEMİŞ OLDUĞUNUZ GİBİ. Ama ne yapalım, hayat devam ediyor, sen ne dersen de, ne düşünürsen ve ne yaparsan yap, hayat devam ediyor. Hep onun hatırâtlarıyla yaşıyoruz. Sizi çok iyi anlıyorum. Mekanı Cennet olsun muhterem eşinizin.
Gönül mahzun - 25.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,26

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
Evet hocam biz de bir nebze olsun sizin acılarınızı dindirmek adına ziyarette bulunduk ve acınızı paylaşmaya çalıştık. Mustafa Uzun hocamızla, oğlunuz Enes ve saygıdeğer kayınpederinizle tanışma fırsatı bulduk. Çayınızı içtik, tavsiye ve önerilerinizi dinledik, not aldık. Çok müstefîd bir ortam oluştu bizim açımızdan. Siz değerli hocalarımızın rıhle-i tedrisatından ayrılmak istemezdik ama mecburen uzun yol geldiğimiz için ve sizin de fazla zamanınızı meşgul etmeden erken ayrılmak zorunda kaldık. İçimde hep şunu demişimdir: Öğrenci, ilim için hırslı olacak, ilmi nerede olursa olsun onu almağa gayret gösterecek, ilim meclislerine iştirak edecek, sizin verdiğiniz ilim emanetine sahip çıkacak, hocalarına-üstâza mülazemeti kendine borç bilip ondan istifade yollarını arayacak ve onun hayır duasını alacak. Bunu başarma yolunda adım atmaya çalıştık, hırs ve isteğimizi belli etmeye çalıştık. Sizlerden dua istedik ve gittik. İhlaslı olabilirsek, böyle ilim ve âdâb meclislerinde iştirak etmeye devam edeceğiz inşallah. Salihlerle dost olmaya gayret etmemiz gerekiyor. İlim meclislerine katılıp zamanı iyi değerlendirerek kendi gençlerimize iyi örnek teşkil etmemiz gerekiyor. Biz AHISKALI EĞİTİMCİLER DERNEĞİ mensuplarının yegane amacı da budur. Projelerimiz ahlaklı ve imanlı Ahıska gençliği yetiştirmek, niyyetimiz ise rızay-ı İlahi'yi kazanmaktır. Bunları başarabilirsek -ki inşallah başarabileceğimize inanıyorum- en büyük pay siz değerli hocalarımızındır. CEHALET TUFANINI ANCAK İYİ HOCA EĞİTİMİNDE YETİŞEN İLİM TALEBESİ DURDURABİLİR.
AHISKALI EĞİTİMCİLER DERNEĞİ - 25.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,47

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
Gerçek bir Anadolu Kadını örneği sergilemiş Kadriye annemiz. Yeri Cennet olsun.
Palandökenli - 25.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,21

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
Koskoca 35 yılınız geçti merhume Kadriye teyzemizle birlikte. Dile kolay ama düşününce çok uzun bir zaman. Fakat en güzeli, bu uzun hayat serüveninde sizin onu hep güzel anılarla anmanız, adeta biz öğrencilerinize de "o bir hakiki anne timsali" demek istemeniz. Gerçekten onun timsalinde kendi annemizi görüyoruz ve annelerimizin kadr-u kıymetini daha da iyi anlamaya başladık saygıdeğer hocam. İnşallah zevcelerimiz de -veya bizler de- hangimiz dünyadan erken ayrılırsak diğerine güzel anılar bırakarak ayrılmış oluruz. Allah mekanını Cennet eylesin. Ruhu şad olsun tüm annelerimizin. Saygılar sunuyorum.
Rüstem Alioğlu - 25.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,47

  " SEN NE DERSEN DE, HAYAT DEVAM EDİYOR!.. " Yazısına...
Hocam ne yapsak da hayat devam ediyor evet. Bundan sonraki bayramları onsuz geçireceksiniz ama en azından evlatlarınız yanında, diğer sevdikleriniz yanında. Bu sizi teselli edebilir. Dua etmekten başka çaremiz yok. Rabbim rahmetiyle muamelede bulunsun.
Raşit Ahıskalı - 25.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " AK PARTİ’DEN VALİ’YE ZİYARET " Haberine...
Hemen hemen hergün bir cok gazetelerde hayirli olsun ziyaretleri, kutlamalar vs.. haberleri cikiyor. Hayirli olsun sayin Bakan ziyaretleri, hayirli olsun sayin vali ziyaretleri, hayirli olsun sayin memur bey ziyaretleri vs.. Uzun yillardir avrupadayim, avrupada böyle ziyaretler hemen hemen yok denecek kadar az. Avrupali zamanlarini calismaya harciyor ziyaretlerle zaman gecirmiyor, sadece telefonda yada bir kartla hayirli olsun diyorlar. Memur beylere duyurulur. Sayin memur Beyler.
Hüsnü Ferit Özcobanaslan - 24.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,37

  " KALDIRIMLAR ELDEN GEÇİRİLİYOR " Haberine...
Bu ne saçmalık , gidin yurt dışına bakın bu şekilde kaldırım yok, asfalt yada beton dökün yazık günah ya.yağmur yağınca aradan çamur sıçrıyor birileri buna üst makamdakilere anlatsın, biz onlara ulaşamıyoruz ulaşanlar lütfen anlatsın.İngiltere kreliçesinin bile bahçesi kırmızı asfalt ya,kaldırım taşı mı kaldı.Etmeyin eylemeyin günah haram halen cahiliyelik dönemindemiyiz.Sanki örgü örer gibi 10-15 adam taş döşüyor.
Ferdi - 24.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,51

  " Eminiz ki Sayın Keleş… " Yazısına...
bizde nerde öyle belediye başkanı? düzceye en azından iki tane dev yatırımcı getirmesi lazım kendisi beceremiyorsa yazınızda ismi geçenleri aracı olarak ikna etmesi lazım ama en büyük benim anlayışıyla kavgayla fitne ve fesat anlayışıyla düzce hep kaybediyor vesselam
murat - 23.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,04

  " Eminiz ki Sayın Keleş… " Yazısına...
HELAL OLSUN, AĞZINIZA, DİLİNİZE, ELİNİZE, KALEMİNİZE SAĞLIK SAYIN MARADİT, NE GÜZEL YAZMIŞSINIZ. SAYIN KELEŞE BENCE GAZETENİN BİZZAT KENDİSİNİ GÖNDERİN DE BU YAZIYI BİR KAÇ KEZ OKUSUN. OKUSUNKİ ELİNDE NE NİMETLER VARMIŞTA GÖREMİYOR MUŞ BİR ANLASIN.
ÇOK GÜZEL YAZMIŞSINIZ - 22.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,30

  " OLİMPİYATLARDA GÖLYAKA’NIN GURURU " Haberine...
HELAL OLSUN, ALLAH BAŞARILARININ DEVAMINI NASİP EYLESİN
ÖRNEK ALINMALI - 22.9.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,01

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8