Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
14.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " ORUÇ MEKTEBİ " Yazısına...
Haklısınız hocam, Oruç, yalnız aç ve susuz kalmak değildir. Bir hayvanı veya inanmayan bir kimseyi bir odaya hapsedip aç, susuz bırakmakla oruç tutturulmuş olmaz. Orucun, sabır, şükür, nefs terbiyesi gibi diğer ibadetlerle irtibatı vardır. Onun için hadis-i şerifte "Her şeyin bir kapısı vardır. İbadetlerin kapısıysa oruçtur" buyuruldu.
Raşit Alioğlu - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,55

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Hocam, kim ne derse desin artık bayramların eski büyülü ortamı kayboldu. Ne de olsa modern yaşamın hayatımıza getirdiği birçok kolaylığın yanı sıra kaybettirdiği şeyler de çok fazla oldu. Koşuşturmalı şehir yaşamı nedeniyle toplumsal ve geleneksel değerler giderek yok oluyor. Durum böyle olunca da uzun süreli bayram tatilleri, bazı aileler için bir turizm faaliyeti olmaktan öteye geçmiyor hocam. Tabii çocuklar için de öyle. Oysa çocuklar için bayram şeker demek, harçlık demek, yeni giysiler, aile büyüklerini, akrabaları, komşuları ziyaret etmek demek… Çocukların bayram sevincini doyasıya tatması dileğiyle bol şekerli bayramlar diliyorum.
Azad Dedeyev - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,01

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Celal Hocam küçüklüğümde yaşadığım bayramlar geldi aklıma. Hatırlıyorum da çocukken bayramlar çok heyecanlı olurdu. Evdeki bayram telaşı en az bir hafta önceden başlardı. Bayram alışverişine çıkmak için sabırsızlanılırdı. Pembe, süslü-püslü elbiseler, parlak ayakkabılar alınır ve bayram gelene kadar her gün defalarca giyilirdi.Ve bayram sabahı… Bayramlıklarımız sürekli başucumuzdaydı. Öylece uyuyup hepimiz erkenden kalkar, ailece güzel bir kahvaltı yapardık. Sonra bayramlık elbiselerimizi giyip önce anne babamızın elini öper ilk harçlıklarımızı onlardan alırdık. Sonra hep birlikte aile büyükleri ziyaret edilir, eller öpülürdü. Tabii çantalar da yavaş yavaş bozuk para ve şekerlerle iyice dolmaya başlardı.Ziyaretler bittikten sonra doğruca en yakın oyuncakçıya gidip günlerce hayalini kurduğumuz oyuncak bebeği biriktirdiğimiz harçlıklarla alırdık. Sonra bir kısmını da lunaparkta harcardık. Üstelik herkesin yüzü güler, herkes birbirine güzel dileklerde bulunur, sarılır, öpüşür, ailede dargın olanlar barışırdı. Uzun zamandır görmediğim kuzenlerle buluşur, hiç durmadan oyun oynardık.Düşünüyorum da, hayatımda en çok eğlendiğim anlar bu bayram buluşmalarında yaşanmış… Bu güler yüzlü kalabalık bayramları hep gülümseyerek hatırlıyorum. Şimdi nerde o bayramlar?!!!!.....
Özgecan Aslan - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,47

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Milli ve dini bayramlar; toplumların fertlerinin birbirlerine sevgi ve saygı ile yaklaşma, yardımlaşma, birbirlerinin gönlünü alma ve yakınlaşma, mutluluk ve sevgi huzuru dolu dolu yaşama günlerdir. Ramazan ayı manevi duyguların Allah'a yaklaşma duygularının en yüksek ve insanlık duygularının en yoğun olduğu önemli aylardan birisidir bunu bilmeyen yok. Müslüman olan toplumlar ve insanlar, İslam dini ve Müslümanlık ilkeleri doğrultusunda, Ramazan ayında sağlığı sıhhati yerinde olanlar bir ay kendilerine farz kılınmış oruçlarını tuttular zekat ve fitrelerini vererek görev ve sorumluluklarını yerine getirdiler. Böylece Ramazan Bayramına eriştik ve kutluyoruz. Ama acaba hak ediyor muyuz. Bombalar altında ölen o kadar müslüman kardeşlerimiz var ki. Acaba hak ediyor muyuz bayramı kutlamayı. Allah İslam dünyasını Haçlı dünyasının şerrinden korusun. Amin. Cümleten bayramınız kutlu olsun.
Halil Öğretmen - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,04

Merhaba Degerli Okurlar!___ Konu: Osmangazi köprüsü ve gecis ücreti. Rahmetlik Osmangazi`nin kemiklerini SIZLATMAYA kimsenin hakki yoktur. Osman Gazi bütün vatandaslarini bütün yurttaslarini cok severdi. Rahmetlik Osman Gazi asla vatandasindan köprü gecis vergisi ve ücreti falan almazdi. Rahmetlik Osman Gazi zaten fetih ettigi topraklari bizlere hediye etti bizlere vatan olarak BIRAKTI. Hic kimse Vatandasin cebindeki parayi gecis ücreti ismi altnda alirken birde Osman Gazi`nin ismini suistimal etmesin. Allah bütün gazi ve sehitlerimizin yerini ve mekanini cennet etsin. Amin. Ben Orhan Gazi`yi de cok severim. Orhan Gazi`nin vasiyetlerini bugünkü siyasiler okuyup ögrensinler. Petrol ücretleri normal olsa ülkemizde zaten ekonomik anlamda bircok problem cözülmüs olurdu.
Gazi Torunu külyutmaz - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,78

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Yazınız güzel, yüreğinize sağlık. Hz. Peygamberin "Müminlerin dertleriyle dertlenmeyen bizden değildir" bu düsturuna uymalıyız.Bayram sevincini her günümüze yansıtmalıyız. Her günümüz bayram gibi olsun. Kalplerimiz Kur’an ve iman nuruyla dolsun, gönüllerimiz saadetli, hanelerimiz bereketli, vücutlarımız sıhhatli, BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN!
Raşit Alioğlu - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,35

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Bayramları fırsat bilmemiz ümidiyle, dargınlıklara son vermemiz, kırgınlıkları gidermemiz, birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmemiz, kin, nefret ve şiddet hislerimizi bertaraf etmemiz ümidiyle Ramazan bayramınızı samimi kalbimden tebrik ediyorum hocam. Siz hep söylüyordunuz "Birlikten dirlik doğar" diye işte bunu unutmamalyız. Zira milletimizin yükselmesi, muasır medeniyetler seviyesini yakalayabilmesi birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının güçlenmesine bağlıdır.Yüce milletimizin tarihindeki şanlı zaferlerin, ortaya koyduğu kahramanlık destanlarının, kurduğu medeniyetlerin, dünyaya ışık tutacak şekilde geliştirdiği kültürlerin temelinde, milletçe birlik ve beraberlik içinde olma bilinci vardır. Teşekkürler hocam...
İlahiyat Öğrencisi - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,46

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Saygıdeğer hocam Bayramlar, sevinç, neşe ve kardeşlik duygularının dalga dalga yayıldığı, önemli günlerdir.Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, fakir ve fukaranın yanında olunduğu, müstesna günlerdir.Bayramlar, birlik, beraberlik, dostluk zamanlarıdır.Bayramlar, nefis muhasebesinden, sabır imtihanından başarıyla çıkmanın simgesi olan kıymetli anlardır.Bayramlar, mutlulukların, acı ve kaderlerin paylaşıldığı paylaşma günleridir.Bayramlar, büyüklerin ellerinin öpülüp dualarının alındığı, küçüklerin sevinçlerine ortak olunduğu vakitlerdir. HAYIRLI BAYRAMLAR DİLİYORUM HOCAM.
Kaan-Düsseldorf - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,36

  " ÖZLENEN BAYRAMLARA DOĞRU… " Yazısına...
Hocam selamun aleykum. Yurttışında bulunmam sebebiyle yazılarınızı takip edemedim. Bunu, dönüşte kendim için bilgi eksikliği olarak hissettim. Rabbim oruç mektebinin sadık müdavimlerinden eylesin. Allah Teala tuttuğunuz oruçları, yaptığınız tüm ibadet ve duaları makbul, günahlarımızı da mağfur eylesin. Sizin de bayrmınızı yürekten kutluyor, sevdiklerinizle nice böyle bayramlara ulaşmanızı Yüce Mevla'dan niyaz ediyorum. Takibe devam sayın hocam
Ahıskalı - 10.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,68

  " KOMŞUSUNUN ENGELLİ KIZINA TECAVÜZ İDDİASI " Haberine...
sonucu idam olursa güzel olur ancak öyle biter
can - 9.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,10

Merhaba Degerli okurlar!______ Zübük filmini tekrar tekrar izlemkte fayda vardir. Sayin Aziz Nesin`in yeri ve mekani cennet olsun.
Sefa özdertli - 9.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%41,67

  " BAKAN ÖZLÜ ÇİLİMLİ'DEYDİ " Haberine...
hah hah ha
hah hah ha - 5.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,48

  " BAKAN ÖZLÜ ÇİLİMLİ'DEYDİ " Haberine...
Merhaba Degerli Okurlar, Düzce`deki cöp sorununuzu cözdünüzmü sn. Bakan?, Nasil bir baskanlik sistemi hayal ediyorsunuz?, Coni usulü baskanlik sistemi?, Fransiz usulü Baskanlik sistemi?, kimbilir belkide Kasimpasa usulü baskanlik sistemi?. bunlar benim sorularim. Dilerim tanridan parlementer sistemimiz devam eder.
Mamut Öztilki - 4.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,47

Bayram Mesaji: Hortumcular haric, vatan hainleri haric, din ve adalet istismari yapanlar haric, ihaleye fesat karistiranlar haric, adam kayiranlar haric, devlet isine eleman aliminda adaletsizlik yapanlar haric HERKESIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN.
külyutmaz - 3.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,49

  " CHP’li gençlerden kan bağışı " Haberine...
Ötekileştirmeye bir örnek sizinki. CHP'li vurgusu olmasa kan yerine ulaşmaz mı? Günah mı olur?
Kan bağışçısı - 2.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,22

  " Keleş terminal çalışmalarını yerinde inceledi " Haberine...
niye zahmet ettiniz sayın keleş birdahaki seçime daha zaman vardı!.
ali yazar-veli bozar - 1.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,94

Merhaba degerli okurlar__________ Sn. Mahmut Insanoglu 28.6.2016 tarihinde sizin sayin Bakaniniza bir soru sormus, fakat sizin Bakan cevap vermiyor. Mahmut bey soruyor: sn. Bakan siz kac gün askerlik yaptiniz diyor. Dogrusunu sorarsaniz bende Merak ettim. Sayin Bakan Mamut beyin sorusuna lütfen cevap verin. Mamut beyin sorusunun cevabini bütün Düzce halki ve bütün Türk milleti merak ediyor. Siz halkin sorularina cevap vermezseniz bu halk sizi bir daha secmez.
Sefa Özmagnezyumlu - 30.6.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,56

  " MANGALA DEVAM !.. " Yazısına...
yazınızı cok beyendım sizi teprık ederım fakat duzce böyle düşünmüyor köy terminalı baraha okullar tavuk kümeaları güverci kümedlerı hava kırlılıgı hala cöp sorununu alletmeyen dereler lagım karışıyor cevre yoları acılmayan otaban baglantı olmayan türızımde nal toplaya bunlar önemlı degıl fındıkta avanta destek peşin düz ovaya yok bayıra var ormanları yakıp fındık dıkene var ne dıyeyim
düzce - 30.6.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,83

  " Turizm destinasyon proje eğitimi başlayacak " Haberine...
Siz bu işin daha eğitimine başlarken o arada eldeki tüm yapılar elden gidecek varyemezler
Nail - 29.6.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,50

  " Atatürk Hava Limanı'nda terör saldırısına tepki yağıyor. " Haberine...
Yazıklar olsun! Nasıl oluyor da rahatça en önemli , korunması gereken yerlerden biri olan Havaalanına elini kolunu sallayarak girebiliyorlar. Nerde alanın kapısındaki devlet? Nerde güvenlik? Böyle önemli yerleri yönetmekten niye acizsiniz? Neden bu işleri işin ehline vermiyorsunuz.? Neden bir süre sonra denetimde gevşetiyorsunuz? Bu olayların sorumluluğunu başımızdakiler taşıyor ama hiç oralı değiller. her defasında yapılan şu. Üzgünüz,kınıyoruz,Allah rahmet etsin,yapacak bir şey yok. Eğer böyle konuşmaya devam edecekseniz bu millet buna razı değil artık. Ya gidersiniz ya da yaparsınız okadar......
Mehmet - 29.6.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,80

  " Mehmetçiğe bayram telgrafı " Haberine...
Merhaba sayin degerli Okurlar, __________ Sn. Bakana bir sorum var: Sayin Bakan acaba siz cumartesi ve pazargünleri haric yani hafta sonu haric kac gün askerlik yaptiniz?, 20 günmü?, 22 günmü? 24 günmü?, Sayin Bakan bu soruyu burda Ziyaretci defterinde cevaparlaniz cok iyi olur. Bu mesaji bu gazete yayinlarsa, Düzce halki Bakani`ni daha iyi tanimis olur. Sayin Düzce halki bu soruyu sayin Bakaniniza sorun lütfen.
Mamut Insanoglu - 28.6.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,33

Merhaba Degerli Okurlar._____ Siyaset bana atilmadigi sürece bende siyasete atilmam. Siyaset bana atilirsa sayet, bende siyasete atilirim. Ben siyasete atilirsam ve secim kazanirsam, sizler icin yatirim yaparim, fabrikalar acarim, milletin parasini car-cur etmem, milletin parasini akp gibi bol miktarda betonlara harcamam. Ben fabrikalarin kralini yaparim cünkü Avrupa tahsilli bir yüksek mühendisim. Ben secilirsem sizlere makarna dagitmam, sizlere balik dagitirim hatta sizlere balik tutmasini ögretirim. Özellikle burda vurgulamak isterim balik yemek cok sagliklidir. Bu nedenle sizlere balik tutmasini ögretirim.
Külyutmaz - 28.6.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,12

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8