Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.9.2018
Düzce Postası Android Uygulaması
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " “BEN ADALETTEN BÜYÜK DEĞİLİM!” " Yazısına...
Hocam belki abartılı bir söylem kullanacağım ama dünyadaki ülkeler içerisinde, devletiyle milleti arasında -milli değerler ölçüsünde- bir ve beraberliği temin eden, bu çerçevede hareketli ve canlı olan nadir ülkelerden birisiyiz, belki de ilk sıradayız. Aslında “tekiz” diyeceğim de iddialı olmak doğru değil.
Halil Öğretmen - 2.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%62,50

  " “BEN ADALETTEN BÜYÜK DEĞİLİM!” " Yazısına...
Afrin’de TSK ve ÖSO’nun zaferini çekemeyenler; “Kürtler katlediliyor” argümanına sarıldılar. CHP ve ona destek verenler ise Afrin’in bir bataklık olduğunu, girilmemesi gerektiğini deklare ettiler ama Erdoğan, başta ABD olmak üzere içerdeki destekçilerine de rest çekerek Afrin’de harekatı başlattı. 58 gün süren operasyonun ardından Afrin ele geçirildi ve harekat başarı ile tamamlandı. Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi “Türkiye’nin Afrin operasyonundan ve Afrin şehir merkezine girmesinden rahatsız olanlar, bölgemizdeki insanlık dışı görüntüler karşısında derin bir sessizliğe gömülmüşlerdir. Mesela Doğu Guta’da, binlerce sivil ağır silahlarla katledilirken, bunlar hiç rahatsız olmadılar. İdlib’de bir okulun öğrencilerinin savaş uçaklarıyla katledilmesinden bunlar hiç endişe duymadılar. Bölücü teröristlerin ailelerinin ellerinden zorla kopardığı binlerce çocuktan rahatsız olmadılar.”
Kaan Dusseldorf - 2.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " “BEN ADALETTEN BÜYÜK DEĞİLİM!” " Yazısına...
Hocam zeytindalı harekatıyla Afin'e iyi ki girdik. İyi ki orayı temizledik. Kim ne derse desin, adını ne koyarsa koysun; Afrin’de TSK ve ÖSO ile birlikte PKK/PYD/YPG VE DEAŞ’ı sınırlarımızdan temizlemenin mücadelesini verdi bu millet yaklaşık 2 buçuk aydır. Çok şükür Afrin’de Müslüman Türk’ün bayrağı dalgalanmaya başladı. Bunların içerisinde Kürt teröristler olabileceği gibi, paralı yabancı terör grupları da olabilir. Bu operasyon ne Suriyelilere karşı ne Kürtlere ne de Arap ya da diğer etnik gruplara yönelik yapılmadı. Peki, neden Afrin’in durumu Türkiye’yi tehdit ediyordu? Çünkü sınır şehirlerimiz tehdit altındaydı. Hatay’ı, Kilis’i, Diyarbakır’ı kaybedebilirdik, eğer Afrin’e girmemiş olsaydık.
Raşit Ahıskalı - 2.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " “BEN ADALETTEN BÜYÜK DEĞİLİM!” " Yazısına...
Batılı ülkeler bilmeli ki Türkiye 3.5 milyondan fazla sığınmacı ile dünyada en çok mülteci barındıran ülke konumundadır. Çünkü Türkiye topraklarını mazlumlara açarken, "bu bir vicdan meseledir" ilkesinden hareket ediyor. Biz Müslüman Türkler 7 yıldır ekmeğimizi Suriyeli kardeşlerimizle paylaşıyoruz. Sınırlarımızda asla toprak genişletmek gibi bir amacımız olmadı. Suriye’nin kuzeyini yani güneyimizi tamamen terörden arındırdıktan sonra inşallah mülteci kardeşlerimizi buralara iskan edeceğiz.
Hakikat peşindeki adam - 2.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%60,00

  " “BEN ADALETTEN BÜYÜK DEĞİLİM!” " Yazısına...
Hocam biz neden bu kadar ısrar ediyoruz AB hususunda anlamış değilim. Bu kadar hevesli olmayalım bence. AB bizi parçalamak üzere kurulu bir sistem.
RASUL ÇAVDAR - 2.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " RESMİ GAZETE'DE DE YAYINLANDI " Haberine...
HIC INANDIRICI DEGIL! CEVREYI KORUMAK ISTIYORSANIZ SÜREKLI KÜKÜRTLÜ KÖMÜRÜ NEDEN PIYASAYA SÜRÜYORSUNUZ?????
kaliteli mühendis - 1.4.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " DÜZCE TSO'DA KOMİTE SEÇİMLERİ YAKLAŞTI " Haberine...
evet yusuf arkadaşımı ve yönetime saygı duyuyorum tebrik ediyorum dilekleri diledikleri gibi olur başarılar orhan acar yeyenimizede candan tam destek
ferdi baba - 31.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,39

  " NE ŞİŞ YANAR, NE DE KEBAP... " Yazısına...
Gündeme getirdiğiniz sorunların çözümü için esnafın hatta halkın vilayetin ,belediyenin önüne topluca gidip şikayetlerini dile getirmeleri, protesto etmeleri gerekiyor. Ama bu dediğim şeyler Düzce de olmaz,onlar kaderin razı .
osman - 30.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,63

  " İYİ Mİ? " Yazısına...
yeni bir soluk katabilirlerse başarılı olabilme ihtimalleri var
yabancı - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,00

  " İYİ Mİ? " Yazısına...
Sayın Maradit tespitleriniz çok yerinde ne istediğini bilmeyen başkan ve ekibi herhalde 1,6 yı 16 zannediyor.Seçimden sonra öncekiler gibi kaybolur giderler
murat - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,85

  " TORBA DOLUSU MÜJDE " Haberine...
Aman ne müjdeler ne müjdeler! İnsanlar vergi yüklerinin altında eziliyor. Maaşından daha eline geçmeden vergi kesiliyor, vergisi verilmiş maaşı biriktirip araba almaya kalktığın zaman ötv+kdv adı altında dünyanın hiç bir yerinde olmayan ve arabanın fiyatını ikiye katlayan vergi alınıyor, Bitti mi ? bitmedi.. sen misin araba sahibi olan, her altı ayda bir gidip yine vergi vermek zorundasın. Bitti mi? Bitmeez.. Bütün bunları verdikten sonra arabayla gezeyim dersen doldurduğun her 100 liralık yakıt için 50 lira daha devlete vergi veriyorsun. Bu sadece otomobilde değil diğer satın aldığımız her şey için böyle. Kullandığımız cep telefonunun fiyatının yarısı vergi. Evine elektrik su faturası geliyor, 100 liralık faturanın 35-40 lirası vergi. Vergi vergi vergi.. Devletin eli sürekli vatandaşın cebinde. Şimdi biri çıkıp dese ki 'Tamam vergi veriyorsun da hizmet olarak dönüyor, yol yapılıyor, köprü yapılıyor , sağlık hizmeti alıyorsun vs' O iş maalesef öyle değil. Senin vergilerinle yapılan yol ve köprüleri kullanırken yine para ödüyorsun. Devletin bütün hastanelerinde muayene ücretli. Orada almıyorlar ama eczaneye gidip ilaç aldığında alıyorlar çatır çatır. Dünyanın hiç bir yerinde olmayan inanılmaz bir vergi yükü var vatandaşın sırtında. Bugün bir ev veya araba alabilmek için bir dolu kredi borcuna girip önümüzdeki 8-10 yılınızı bankalara ipotek etmek zorundasınız. Onu da nispeten iyi bir geliriniz varsa yapabilirsiniz. Yoksa tek maaşlı bir aile ancak karnını doyurur zar zor. Ama ne desek boş. Ekonomi çökmüş vaziyette. Topluma anlatabilecekleri somut hiç bir başarı olmadığı için sürekli milliyetçilik pompalıyorlar. Ver diriliş Ertuğrul'u ver payitaht abdulhamit'i vatandaş gaza gelsin. Gaza gelsin ki sormasın sorgulamasın.
İnsan - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%65,63

  " NEŞE DEMİRCİOĞLU VEFAT ETTİ " Haberine...
Allah rahmet etsin ailesine yakinlarina Allah sabir versin nurlar icinde uyu Nesecim
Muesser akengin - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,28

  " ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E HEP AYNÎ RUH, AYNI İMAN, AYNI HEYECAN " Yazısına...
Geçmiş Regaib kandiliniz mübarek olsun hocam
Hasan Yeterli - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,56

  " ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E HEP AYNÎ RUH, AYNI İMAN, AYNI HEYECAN " Yazısına...
GÜN DOĞMUŞ GÜN BATMIŞ EBED BİZİMDİR..... Muhterem hocam çok güzel yazmışsınız katılıyorum. Tarihe götürdünüz bizi yine. evet, Türkiye Afrin’de terörle mücadele etmedi. Bir terör örgütüne karşı mücadele vermedi. Karşımızda olan PKK/PYD değildi. Artık bu gerçeği bilelim. Artık “terörle mücadele” diye bir kavram olmadığını bilelim. Artık bunların bir savaş olduğunu, birçok devleti içeren bir büyük hesaplaşma olduğunu bilelim. Afrin’de bize karşı savaşan bir terör örgütü değil Amerikan askeri gücüydü. İngiliz aklıydı. İsrail saldırganlığıydı. Bazı Arap ülkelerinin aptallığıydı. Naıl ki 18 Mart'da Çanakkale'de Batı dünyasını yendik, 18 Mart 2018'de de Afrin'de ABD'yi yendik. Sıra diğer terör bölgelerinde
Ruşen Alioğlu - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%43,75

  " ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E HEP AYNÎ RUH, AYNI İMAN, AYNI HEYECAN " Yazısına...
Önümüzdeki süreç, Türkiye’nin bu pozisyonunu pekiştiren bir konjonktür üretecek. Bir yandan ABD’ye, “çık git buradan” kuvvetinde konuşabilmeyi getiren politikalar bir yandan Rusya’nın Batı karşısında daraltılması, seçimlere de bu hava içinde gidilmesini sağlayacaktır. Yani Türkiye giderek güçleniyor. Rusya zaten şu an bizim tarafta. Amerika karşısında daha güçlüyüz. Afrin bunun en güzel kanıtı.
Hakikat peşindeki adam - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,00

  " ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E HEP AYNÎ RUH, AYNI İMAN, AYNI HEYECAN " Yazısına...
Hocam ben de bu yaşımda askerlik yapmış olmama rağmen gittim Yenimahalle Akserlik Şubesi'nde dilekçe ile Afrin'e yazıldım. Dilekçe verdim ve gitmek istediğimi, Afrin'de savaşmak istediğimi belirttim. Askerimizin botunu temizlesem bile bu benim için büyük bir onurdur. Bu toprakları vatan edenler ve evlatları bilir ki, Türkiye ne kaybettiyse milli olamamaktan, cesur olamamaktan, yerli ve milli düşüncede ittifak edememekten kaybetmiştir. Birlik olmamız lazım, yaş, cinsiyet, fikir ayrılığı ve s. farketmez. Hepimiz bir olarak sizin de belirtmiş olduğunuz gibi ÇANAKKAE olmamız lazım. İşte o zaman ÇOK GÜÇLÜ oluruz.
Öğrenciniz - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,94

  " ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E HEP AYNÎ RUH, AYNI İMAN, AYNI HEYECAN " Yazısına...
“Sen ki, son ehl-i salîbin kırarak savletini Şarkın en sevgili sultanı Salâhaddin’i, Kılıç Arslan gibi iclâline ettin hayran… Sen ki, İslam’ı kuşatmış, boğuyorken hüsran, O demir çemberi göğsünde kırıp parçaladın; Sen ki, ruhunla beraber gezer ecramı adın, Sen ki, a’sara gömülsen taşacaksın… Heyhat, Sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihât… (Merhum İstiklal Marşı şairimiz Mehmet Akif Ersoy)
RASUL ÇAVDAR - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,94

  " ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E HEP AYNÎ RUH, AYNI İMAN, AYNI HEYECAN " Yazısına...
Hocam şunu diyeyim ki PKK ve PYD’nin, bunlarla birlikte hareket eden Hristiyan milisler ve bunlara destek veren ABD’nin planları boşa çıktı. TSK'yı engelleyemediler ve deşifre oldular. Konu NATO içinde krize sebep oldu. Nato güya bizim içinde bulunduğumuz kurum ama bize tam zıt. Şu Nato'dan ne zaman çıkacağız? Darbe planları da Nato ve ABD bilgisi dahilinde, daha doğrusu bizim topraklarda (Adana-İncirlik Hava Üssü) yapılmadı mı??????
Halis Alioğlu - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E HEP AYNÎ RUH, AYNI İMAN, AYNI HEYECAN " Yazısına...
"İnna meal usri yusren, inne meal usri yusra" ayetinde dendiği gibi muhakkak ki her sıkıntıdan sonra bir hayır, her zorluktan sonra bir kolaylık vardır.
Gamze İleri - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,25

  " ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E HEP AYNÎ RUH, AYNI İMAN, AYNI HEYECAN " Yazısına...
Saygıdeğer hocam yüreğinize sağlık, yine bizi tarihin serüvenine götürdünüz. Şunu söyleyeyim uzun yıllar İslam dünyasının hakimiyetinde kalan Batı dünyası, Osmanlı’yı parçaladıktan sonra Sykes Picot dediğimiz İngiltere ve Fransa’nın 100 yıl önce yapmış oldukları, fakat uygulayamadıkları Osmanlı’nın kökünü kurutacak şekilde yok etme planları tutmamıştır. Şu anda uygulamak istedikleri 2. Sykes Picot hadisesi yine püskürtülmüş, belki de daha büyük bir hayra evrilmiştir.
Raşit Ahıskalı - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%61,54

  " PAKMAYA’DAN ÖDÜLLÜ YARIŞMA " Haberine...
1.olan çocuk tableti 2. kaptırdığı için üzülmesin...
Ali - 29.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,43

  " BAŞVURU TARİHLERİ AÇIKLANDI " Haberine...
O olmamak bu olmamak bu tarım bakanlığı kime verecek bu desteği çok merak ediyorum yalan dolan kandırın insanları sürekli bakalım nereye kadar
Düzce 81 - 28.3.2018

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%58,33

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Künye
İletişim
Yukarı
Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2016 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Bize Ulaşın Düzce Postası Kurumsal