Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " 18 Mart Çanakkale Zaferi veya İmamın Teknolojiye Galibiyeti " Yazısına...
Hocam o zamanı gözümüzün önünde tahayyül etsek... Osmanlı ondan önceki 4 yılda zaten savaştan çıkmış. Bir taraftan Birinci Dünya Harbi, ardından Trablusgarp Muharebesi, bir taraftan Balkan savaşları ve sonunda da Çanakkale savaşı. Yani neredeyse öldü, tükendi, bitti zannettikleri bir dönemde Türk Milletinin cihat, şehitlik, gazilik, cihangirlik anlayışını hesaba katmadan gelen düşmanın bu savaşlarda imajı hiç umulmayacak derecede sarsılmıştı. Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi “Tek dişi kalmış canavar" olarak değerlendirdiği Batı Medeniyetinin çöküşü bu savaşla başlamıştır. Şairin: "Ecdadımızın heybeti ma’ruf-ı cihandır Fıtrat değişir sanma bu kan yine o kandır" dediği gibi, şanlı Mehmetçiğin de özünden, cevherinden, mayasından, asaletinden, şecaatinden hiçbir şey kaybetmediği bir kez daha test edilmiştir. Rabbime sonsuz hamd-u senalar olsun.
Ruşen Alioğlu - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,79

  " 18 Mart Çanakkale Zaferi veya İmamın Teknolojiye Galibiyeti " Yazısına...
Hocam, "Yenilmeyiz" diyenlerin YENİLDİĞİ YERdir Çanakkale. Liman Won Sanders isimli bir Alman mareşalı diyor ki: “Bir asker için mutluluk denen bir şey varsa, Türklerle omuz omuza savaşmaktır diyebilirim… Bu insanların kalplerinde sadece ve sadece ulvî bir vatan sevgisi vardı. Ölüme onlar kadar gülümseyerek giden bir millet ferdi daha görmedim...” Ecdadımızla ne kadar övünsek azdır. Rabbim onların cesaretinden bize de nasip eylesin. Yazınızı takdir ediyorum hocam. İnanan millet için zafer yakındır. İnanıyorsak güçlüyüz. İnanmıyorsak, zayıf olmaya mahkumuz.
Ahıskalı Osman - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,68

  " 18 Mart Çanakkale Zaferi veya İmamın Teknolojiye Galibiyeti " Yazısına...
Sayın Vekilim, bu yazınızı iştiyak ile bekliyorduk. Girişi şiirle, sonucu da dua ile bitireniz, yazınızın maneviyatına güç katmıştır. Şanlı tarihi ihya eden ecdadımız 1915 senesinde Çanakkale savaşında 568 bin düşman askerine karşı 315 bin Mehmetçikle vatan müdafaası yaptı. Deniz savaşı, 19 Şubat 1915'te başladı, 18 Mart 1915'te bitti. Tarihimizi yeniden yazan şanlı Mehmetçik, Çanakkale Boğazı'nda Britanya imparatorluğu, Birleşik Krallık, Avustralya, Yeni Zelanda, Britanya Hindistanı ve Fransa olmak üzere altı ayrı ülkenin ordusuna karşı tek ordu ile canını dişine takarak geçit vermedi. Çanakkale Boğazı'nı geçmeye izin vermeyen, düşmanın en namlı gemilerini, filolarını batıran askerlerimizin ruhunu bir daha rahmetle ve saygıyla anıyor, ruhları şâd olsun diyorum. Saygılar.
Raşit Ali - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,74

  " MHP’de 10 aday adayı var! " Haberine...
Düzceli vekil istiyoruz Ankarada boludan ordan burdan gelip aday olunmasın. Düzceyi gerçek düzceliler temsil etsin!!!
dogrucu - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,12

  " 18 Mart Çanakkale Zaferi veya İmamın Teknolojiye Galibiyeti " Yazısına...
Hocam Allah razi olsun.Bizi aldin taa ogunlere goturdun.Gecmislerinize ve butun sehitlerimize rahmet olsun,Allah birdaha o gunleri bu millete gostermesin.Allah bu millete helal sut ile mayasi yogrulmus imanli nesiller nabib etsin.Bu vatani asil kurtaran,evladini kinalayip cepheye gonderen analardir.İste bunun icin cennet analarin ayagi altindadir.Ogretmenlerimizin kulagi cinlasin!Acaba bu gun Galataray'in orta kismindan Canakkaleye giden ve "vatan icin olmeye geldik"diyen yigitler gibi ogrenci uetistireniliyorlarmi?Analar ve ogretmenlerimiz bunu dusunsunler!!!
Tarihin Sesi - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,52

konuralp, ÜSKÜBÜ'nün yada eski adı ile KONSOPA dır. Bitimyalılar döneminden beri yerleşim yöresidir. Karakocanın en yakın askerleri olan Akçakoca ve Konuralp tarafından fethedilmiş ahalisi başka yörelere kaydırılarak türklerin yaygın olaarak iskan edildiği bir türk yurdudur. AKP de İSE LİSTELER HAZIR DEDİK DİYE SORDUN DA 14 NİSAN DA TEKRAR YAZACAĞIM BURALARA. Boş kasnaklar kendi başlarına dönüyorlar. 2002 den beri temayül yoklomalarının altından ne çıkmışsa şimdi de farklı mı çıkacak? PAYLAŞMAK İSTEDİM LİSTELER HAZIR ADAMLAR BURNUNDAN SOLUYOR MALEZYAYA TURİSTİK ZİYARETLER BAŞLAYACAK.
KONURALP TAZEOĞLU - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,87

  " NECMİ HOŞVER (Ünlü Düzceliler) 100 Ünlü Düzceli araştırma yazı dizisi - Aydın Maradit - Düzce Postası 2010 " Haberine...
Rahmetli Avni AKYOL ile birlikte farklı partilerde olmalarına rağmen DÜZCE için birleştiler ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bolu Kampüsüne kurulması planlanan TIP FAKÜLTESİNİ DÜZCE'ye kaydırdılar. Rahmetli İzzet Baysal bu işe feci bozuldu ve ekibine de Siz de Düzcedeki Fakültelere sahip çıkmayın demiş. 2001 yılında intisap ettiğim TEF de 2007 yılına kadar bizzat müşaahade etmiştim. Düzcedeki fakülteler bir üvey evlat gibiydiler. Düzce Fakültelerinin binalarını ve Lojmanlarını öfkelerinden en kötü ve donanımsız yaptırdılar. Eğer Düzce 1999 da iki deprem görmeseydi çok daha öncesinden Üniversitesini başaracaktı. AVNİ AKYOLA ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUZ. NECMİ HOŞVERE DE SAĞLIK SIHHAT DİLEKLERİMİZLE Bol Bol GARALAANA ÇORBASI İÇMESİNİ DİLİYORUZ SAYGILARIMIZI SUNUYORUZ.
Saadettin Süreyya ÖZDEMİR - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,09

  " Üniversitenin ismi değişsin " Haberine...
ORTALIĞI KARIŞTIRMAKTAN BAŞKA İŞİ YOK. YIĞILCAYA AFYONDAN SORUNLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖNDERMEKLE ÇERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERMİŞ OLDU.
YIĞILCALI - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,09

  " Üniversitenin ismi değişsin " Haberine...
KONURALP NEREYE BAĞLI.
DÜZCELİ - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,75

  " İşte parti tabanının seçimi! " Haberine...
duzcenın sorunlarını bılen bırı gelsın ve Allahtan korkan ve helal haramdan korkan gelsın
cıhan kurt - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,10

  " Üniversitenin ismi değişsin " Haberine...
BAŞKA İŞLERLE UĞRAŞIN ANİDİK GUBİDİK İŞLERLE DEĞİL
MİL OKTA - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,32

  " İşte parti tabanının seçimi! " Haberine...
Neden düzce de yaşayan biri olmuyo müsteşar ise işini devam etsin düzce nin derdini bilen vekilgelsin
düzce li asi - 18.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,95

  " Çalışan emekliye destek " Yazısına...
sayın metin bey, emeklilerin hali. 2002 yılından bu yana 3+3 zamlarla kötüleştikçe kötüleşti. o dönemdeki benzin fiyatları, market fiyatları, sigara fiyatları hiç 3+3 uymuyor. -ve haatta vekil maaşlarındaki artış - ama ne zaman ki oy oranlarında bir azalma gördüler şimdi yoksa varsa emekliye deyip ağza bal sürmeye çalışıyorlar. haaa maliye bakanımız bir gr arttırırsak bütçe delip durur diye sürekli uyarıyor daaaa o zaman neden sarayları yaptınız demek geliyor içimizden. yukarıdaki bahsettiğiniz kesinti olayında bir noktayı atlanışsınız gibi geldi bana. %15 lik artış ilk başlayış, sonrasında her yıl 1 puan artıyor. birde yıllarca prim ödeyen 2. işte çalışanlar için sigorta primi yatar ama emekli bundan hiç bir konuda istifade edemez. maaşına bir etkisi olmaz. eski hükümetler %50 vergi indirimi yaparlardı çalışan emekliden. bu hükümet ise emeklinin kazandığından vergi almayı icat etmiş bir hükümettir.
ibrahim öz - 18.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,49

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Sizin en hayırlınız, kadınlara en iyi davrananızdır. O halde ey müminler! Kadınlara iyi davranma hususunda birbirinize tavsiyede bulunun. (Hadis)
Kosovalı Rıdvan - 18.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,94

  " Araştırmada çıkan çarpıcı sonuçlar " Haberine...
Eğer bir kadın erkek beni dövebilir bana hakaret edebilir diyorsa: O KADIN KÖLE'DİR ... O kölenin derhal azat edilmesi için ona yardım etmek gerekir. Kul, Köle demektir ama FATİHA SURESİNİN 4. ve 5. ayetindeki "iyyakenabüdü ve iyyakenastein" nin anlamını bilmeyen ne kadın olabilir ne de müslüman. Daha ne yazayım ki ? 21. yüz yılda bu çağda !
konuralpk korhan - 17.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,78

  " Düzcespor’um benim… " Yazısına...
Sayın Köseer yazınızı okuyunca 40 yıl önce İzmirde oynanan Denizgücü maçını hatırladım.Eski günleri anımsadım.Hakemi geçemedik.O günü unutamam.Nice 1. lig takımlarını yendik.İhsan kardeşimde o günleri hatırlayarak ağlamıştır.İşallah o günlere tekrar kavuşuruz.
İsmail Hakkı Gürbüz - 17.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,71

  " DÜZCE MERKEZ’DE BOZUK YOL KALMAYACAK " Haberine...
kasabaya nezaman sıra gelecek yanlışmı sordum kasabaya sıra gelecekmi sayın başkan
kasabalı - 17.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,11

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Hocam kaleminize, yüreğinize kuvvet. Yazınız yine manidar ve etkili olmuş. Hocam Çanakkale Şehitleri ile ilgili bir yazı da kaleme alır mısınız. Zevkle bekliyoruz. Zira tarihi ve sosyopolitik olaylara hakim olduğunuzu çok iyi biliyoruz.
Bursalı Erkan - 16.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,59

  " 2015 Uluslararası toprak yılı " Haberine...
Tohuma,ilaca,gübreye,benzine ,mazato kısacası girdi olarak kabül edilen tarımsal ihtiyaçlara zam gelir ziraat odaları ve genel başkanları yoktur.Sadece bumu?değil elbet.Çiftcinin domatesi,pamuğu,portakalı,kabağı akla gelebilecek tarım ürünleri para etmediği için toplanmaz yada yollara dökülür bunlardan yine ses yoktur.Ya ne zaman vardır bunlar çiftçi kayıt sisteminden dosya parası almak için hazırda beklerler.Ey benim çiftci kardeşim mesele Ahmet mehmet meselesi değil mesele günü kurtarma meselesidir.sen vallah umurlarında değilsin.Bir gün olsun çitçileri örgütleyip ilaca mazota,gübreye zam geldiği zaman çiftcinin önüne düşüp boykot yaptılarmı koca hayır.Peki üretici mahsülü yok pahasına sataken veya satamazken bonlar nerde yine yoklar öyleyse bunlar neyimin başkanı karar ver.Peki neyapalım politize olmadan yeniden içten örgütlenin mevcut düzeni alaşağı edin.Düzenin ve dümenin adamı değil kendiniz olun gücünüzün farlına varın.Bunların tamamını devirin.Bunlar bunca şey olurken yoksa ne zaman yanınızda olacak.
Uyan Artık - 16.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,71

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Mezunluk sartmi
sultan akbiyik - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,17

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Hocam özellikle yazınızın son paragrafı çok etkileyici, çok vurgulu olmuş. Hakikaten nikah masasına otururken ilk önce Rabbimize, sonra Peygamber Efendimiz (s.a.)'e sonra da kendimize "Kesinlikle kadına, eşimize el kaldırmayacağımıza, onlara şiddet uygulamayacağımıza" şahitler huzurunda söz vermeliyiz. Söylemiş olduğunuz gibi, anne dediğimiz kutsal varlık bizi 9 ay batnında, iki yıl kucağında, ömrünün sonuna kadar da kalbinde taşıyor ve hiçbir sızlanma ve şikayet olmaksızın. Bu ruhta yetiştirirsek insanlarımızı, bu terbiyeyi verirsek anne-baba olarak, o zaman çocuklarımız da bu değerler doğrultusunda yetişir. Bazılarına ise, dediğiniz gibi ne nasihat kâr eder, ne ceza. Onların iflah olması mümkün değil ve en ağır cezayı müstehaktırlar.
Raşit Ali - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,19

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Yaşanan olayların temel kaynağı eğitim ve bilinçlendirme eksikliğidir. Bu yüzden çocuklarımızı pozitif düşünce ve adalet duygusuyla büyütmeliyiz. Burada ebeveyn olarak bizlere çok iş düşmektedir. Özellikle kız çocuklarımızı okutmalı ve cehaletten kurtarmalıyız. Biz kızlarımızı cehaletten kurtardığımız oranda kadınlara yapılan şiddeti ve ayrımcılığı da kaldırabiliriz.
Özgecan Aslan - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,90

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8