Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Rusya çizilen karizması için böyle çıngar çıkartmazsa diğer nato ülkeleri de Türkiyeyi destekler,tepkisini sert göstermezse,güçsüz olduğunu ispatlar.Rusya Türkiyeyi Batı bloğu gibi karşısına almışsa kendi bilir.Rusyayı Daha haber yapmaya gerek yok Rusya zalim bir ülke olduğunu ispatlamış durumda.Tedbirimizi alır çirkefi bırakırız.Rusya sıkışmışlığı altında havlamak zorunda.ABD ise kendi yorulmuyor ama rusyanın ve iranın yoruyor.Kimse geri adım atamayacağına göre ileri adım atılmadan rusyanın çökmesi gerekiyor.Petrol düştükçe ve suriye de koştukça bir şekilde mevzi kaybedip yorulacaklar.Hangi halkların ayağına bastıysa onlar rusya ya nefretle bakacak ABD'liler de güya kurtarıcı olacak.
DDD - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,96

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Yüce Allah, Kur’an-ı Kerim’de şöyle buyurur: “Onlara, kendisine ayetlerimizi verdiğimiz sonra da onlardan sıyrılıp çıkan ve şeytanın onu peşine takması dolayısıyla azgınlardan olan kimsenin haberini de oku. Biz dileseydik onu onlarla (o ayetlerle) yükseltirdik. Ancak o kendisini yeryüzünde sonsuza kadar kalacak sandı ve arzularına uydu. Onun durumu üstüne varsan da soluyan, kendi haline bıraksan da soluyan bir köpeğin durumuna benzer. Bu kıssayı anlat, olur ki düşünürler.” (A’raf, 7/175-176)
Harun TAN - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,24

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Calal müellim Azerbaycandan sizlere ve möhterem oxuyucularınıza salam gönderirem. Hocam yazınızı oxuyuruq, zövq alırıq, qeydler tuturuq. Önemli meqamlara toxunursunuz. Türkiye dövletini uluslararası arenada sıxışdırmaq isteyir Rusya. Ancaq narahat olmasın Türkiye, onun arxasında her zaman olduğu kimi Azerbaycan var. Qaz anlaşmasında da hemişe olduğu kimi, Azerbaycan ile Türkiyenin elaqeleri, qaz alım satımı daha da möhkemlenecek. Men buna inanıram. Hem eskeri sahede, hem ekonomi sahesinde elaqeler getdikce güclenecek. Hörmetler!
Reşad Xanlarov - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,03

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Yeni kurulan Hükumet sayesinde inşallah bu sıkıntıları da hep birlikte, milletçe aşacağız hocam. Milletimiz, devletimiz müsterih olsun. Zafer her zaman Allah'ın dinine sıkıca tutunanların olmuştur.
Palandökenli Yahya - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,69

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Saygıdeğer hoca, sizin de belirtmiş olduğunuz gibi, gâvur gâvurluğunu her zaman yapmıştır, yapmaya da devam edecektir. Dün Stalin'di, bugün Putin, yarın Andrey ve s. Ancak değişmeyen bir şey olacak: O da, aynen Düzce ve ilçelerinde, Bursa ve ilçelerinde, Rize ve ilçelerinde ve tüm Türkiye'nin belki de bütün il ve ilçelerinde yan yana yaşayan Türk, Kürt, Gürcü, Çerkez, Abhazyalı, Ahıskalı, Azeri, Acaralı, Arnavut, Bolgar, Kosovalı, Bosnalı müslüman halkların hep bir arada yaşamaya devam etmeleri, gerekirse İstiklal Savaşı'nda olduğu gibi omuz omuza savaşmaya seve seve gitmeleri olacaktır. Bizim millet, bizim halk öyle Rus'tan, Moskof'tan, İngilis'ten korkacak millet değildir. Nice İngilizleri, Yunanları denize dökmüş milletiz biz! Bu böyle biline.
İki Millet Tek Devlet - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,81

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Celal hocam, Rusya'nın sınır ihlalinin ardından uçağının düşürülmesinin hemen akabinde hemen hemen her gün devletimize karşı yapılan sert açıklamaları ve aldığı bir dizi yaptırım tedbirleri, devletimizin elindeki kartları da gündeme getirmeli. Zannımca Rusya'ya karşı hayata geçirilmesi muhtemel uygulamaların başında 'boğazı kapatmak' olmalı. Suriye'deki savaşta Esad rejiminin yanında saf tutan Rusya'nın Akdeniz'e askeri destek ulaştırmasını sağlayan ana unsur 'Montrö Boğazlar Sözleşmesi'dir. Ancak Rusya'nın elini rahatlatan aynı sözleşme, Türkiye'ye Rus savaş gemilerini engelleme hakkını da veriyor, bu unutulmamalı. Eğer tehdit varsa, toprak bütünlüğümüze ve Türkmen soydaşlarımıza yönelik sALDIRI varsa, Türkiye Cumhuriyeti'nin 1936 yılında Bulgaristan, Fransa, İngiltere, Avustralya, Yunanistan, Japonya, Romanya, Eski Sovyetler (SSBC) ve Yugoslavya ile imzaladığı Montrö Boğazlar Sözleşmesi, savaş veya savaş tehdidi halinde Türkiye'ye önemli imkanlar sağlıyor. bUNU NEDEN GÜNDEME GETİRMİYORUZ? Barış zamanında belirli kurallara uyulması şartıyla boğazları ticaret gemileri ve savaş gemilerinin geçişinde özgür bırakan Montrö Sözleşmesi'ne göre, 'savaş zamanında Türkiye savaşan ülke ise, savaş gemilerinin boğazlardan geçişi konusunda dilediği gibi davranabiliyor.' Anlaşmaya göre aynı zamanda Türkiye, kendisini pek yakın bir savaş tehdidi karşısında sayarsa da boğazlarda dilediği gibi davranabiliyor. BU KOZU İNŞALLAH ORTAYA SÜRERİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM SAYIN HOCAM.
Halis Alioğlu - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,18

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Saygıdeğer hocam, yazınızda Ahıska'ya da değindiğiniz için, bizim de acılarımızı ve maruz kaldığımız zorlu tarihi köşenizde zikrettiğiniz için tüm Ahıskalılar adına şükranlarımı sunuyorum size. Evet, aynen Türkmen kardeşlerimiz gibi, Ahıskalılar da tarihte çok defa Rus mezalimine maruz kalmışlar, anayurtlarından sürülmüşler, vagonlara, trenlere bindirilerek hiç bilinmeyen soğuk yerlere sürgün edilmişlerdir. İkinci Cihan Harbi'nde Sovyetler Birliği'nin sosyalist lideri Stalin, Ahıska'nın eli silah tutan gençlerini Almanlara karşı savaşa sürerken, geride kalan analarını, babalarını, eşlerini, çocuklarını 1944'te hayvan taşınan yük vagonlarına doldurarak kanlı bir yolculuğa çıkarmıştı. Daha nice böyle kanlı olaylar var ki, yazsam satırlar yetersiz kaLIR. Türk halklarının ortak tarihine ışık tutan yazınızı severek ve takdir ederek okudum. Çok teşekkür ediyorum.
Rüstem Ahıskalı - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,82

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Ya hocam, insan sormadan edemiyor: Rusya nereee, Suriye nere? Var mı aralarında bir makul ilişki? Rusların dini ile, yani Ortodoks Hristiyanlık ile de ya da kısaca Hıristiyanlık ile Suriye’nin halklarının dini mi aynı yoksa? Irkları mı aynı? Kültürleri mi aynı? Birbirlerine sınırları mı var yoksa? Hiçbir ortak bağları olmadığı halde Rusya’nın uçaklarının, ne işi var Suriye’de! İş böyle olunca, tabii sonucunu da düşünmeliler. Kusura bakmasınlar, çok iyi olmuş onlara. Bir daha umarım böyle şeye yeltenmezler.
Raşit Ahıskalı - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,23

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
SU-144 Savaş uçağının Türkiye tarafından düşürülmesiyle Rusya'dan yapılan açıklamalar ihracatı ve turizm gelirlerini tehdit etse de ilk etapta dolara karşı Türk Lirası yüzde 3.71, Rus Rublesi yüzde 2.48 değer kaybetti. İki ülkenin borsaları geriledi. Bakalım nereye kadar gidecek! Rusya ile Türkiye arasında Rus uçağının düşürülmesyile başlayan gerilim iki ülkenin de piyasalarını vurdu. Bir haftada Türk Lirası’ndaki dolara karşı değer kaybı yüzde 3.71 olurken, Rus Rublesi’nde dolara karşı düşüş yüzde 2.48’e ulaştı. İki ülkenin borsası da kayıpta. Borsa İstanbul bir haftada yüzde 6.25 kaybetti, Rus Borsası’nın düşüş yüzde 3.60 oldu. Rus Borsası haftayı yüzde 2.10 düşüşle 856 bin 300 puandan, Borsa İstanbul ise yüzde 0.85 yükselişle 75 bin 638 puandan tamamladı. Ama bunun uzun süreli devam edeceğini sanmıyorum. Kaybeden şimdilik her iki taraf da gözükse de, uzun vadede Rusya olacak.
Economist Turhan - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,38

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Neymiş? Demek ki Rusya dost değilmiş. Artik Rusya'nın ne olduğu da belli oldu. Türkiye ticari ve enerji politikalarını Rusya'sız düşünmek zorunda. Boğazlar Rusya'ya kapatılmalı. İran'a dünya ambargo uygularken Türkiye ilaç ve gıda sevkiyatı yapıyodu. Bak şimdi onlar da Rusya'ya arka çıkıyorlar ve Türkiye'yi arkadan bıçaklıyorlar. Hatta dini liderleri, Rusya'nın Suriye'deki ılımlı muhalifleri ve de mazlum halkları vurmaları ve başarılı olmaları için namazlarda ve demeçlerinde dua ediyorlar. İran'ın ne olduğunu, Rusya'dan farksız olmadığını anlamamız gerek. Tarihte hiçbir zaman İran, müslümana arka çıkmamıştır, hep sırtından vurmuştur, hep düşmanla elbir olmuştır.
Ruşen Alioğlu - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,97

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Ruslar votkayı fazla kaçırdılar galiba. Bizi Osetya ya da Ukrayna sanıyorlar. Kendilerini yenilmez armada görüyorlar ondandır. Yakında gerçeklerle yüzleşirler, yakındır o günler.
Anti-Siyonist - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,42

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Boşuna "Ayıdan post, Moskof gavurundan dost olmaz" diye söylememişler güzel atalarımız.
Misafir - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,00

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Bu olaylardan sonra güya Rusya misillemelerde bulunmuş ve Türkiye ile tüm projeleri durdurma kararı almış. Buna devletimiz çok ağır karşılıklar vermeli. Yeni kaynaklar oluşturup, doğal gaz anlaşmalarını iptal etmeli. Boğazlardan Rusya'ya gidip gelen gemilere engel olmalı. Tüm Rus malları boykot edilmeli.
Diyarbakırlı Hasan - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,02

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
HELAL OLSUN TSK'ye. Helal olsun başta milletimiz, askerimiz ve hükümetimize, çünkü bu köpeklerin karizmasını fena çizdik ve şok oldular, son yıllarda rusya çok agresif ve bölge devletlerinden küçücük dahi olsa bir askeri tepki görmedi hamdolsun bizden gördü savunma tepkimizi.
Düzce aşığı - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,34

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Hocam aynen dediğiniz gibi YAPILACAK BİR ŞEY YOKTU. Onca ikazlara rağmen bir savaş uçağı bir devletin -ki bu devlet TÜRKİYE DEVLETİ- sınırlarını ihlal ediyor ve taciz ediyorsa, onu düşürmekten başka çare kalmamıştır. Şimdi tanıdığım insanlardan da bazıları endişeleniyor ki, bu olay ticari gelişimimize sekte vuracak falan, hiç de sekte vuracağı falan yok. Burada kaybedeni aramak gerekiyorsa, o da Rusya'nın kendisi olacak. Kosova'dan sevgiler!
Kosovalı Begim - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,43

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Bu topraklar Enver Paşa’nın, Kuşçubaşı Eşref’in, Süleyman Askeri'nin, Nuri Kıllıgil'in, Sapancalı Hakkı’nın, İşkodralı Ali Rıza’nın, Yüzbaşı Hacı Emin'in. Öyle kolay mı bu topraklarda kabadayılık yapmak!
Serdengeçti - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,36

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
bir de utanmadan şunu derler: "Uçağımızı düşürdünüz. O zaman Ayasofya’yı Ortodoks alemine verin. Bu mesele de burada kapansın" Rusya farkında değil ama ortada mesele yok. Suç kendilerinde. Ayasofyayı ise anca rüyalarında görürler
Hayri Öğretmen - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,72

  " LİSE PARKINDA SIRA ÇEŞMEYE GELDİ " Haberine...
ben sahsen akp yi destekleyen biriyim ama bu belediye baskani belediye baskanligindan baska her seyi yapiyor Düzce nin köyden farki yok bunun ne isi var endonezya da isi gücü gezmek yazik
Atilla - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,89

  " LİSE PARKINDA SIRA ÇEŞMEYE GELDİ " Haberine...
ben sahsen akp yi destekleyen biriyim ama bu belediye baskani belediye baskanligindan baska her seyi yapiyor Düzce nin köyden farki yok bunun ne isi var endonezya da isi gücü gezmek yazik
Atilla - 28.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,85

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Özür bekleyen Rusya'ya millet olarak cevabımızı Reis-i Cumhurumuz zaten verdi: AYNI ŞEY YİNE OLURSA, YİNE VURULUR.
mendez - 27.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,81

  " ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN! " Yazısına...
Hocam yazınızı yine güzel analiz yaparak derc etmişsiniz. Şöyle Rusya'nın sınır ihlalleriyle ilgili geçmişine göz attım da Rusya'nın sadece Tükiye hava sahasını değil, diğer devletlerin de hava sahasını defalarca ihlal edip dosyasının bayağı kabarık olduğunu tespit ettim. Sıralarsak: 19 Eylül 2014: Rus savaş uçakları Norveç yakınlarındaki NATO hava savunma sınırlarına yaklaştı. Eurofighter tipi iki savaş uçağı Rus jetlerini takip etti. 17-24 Ekim 2014: İsveç kara sularında Rus denizaltısı tespit edildi. 28 Ekim 2014: Baltık Denizi’nin üzerindeki uluslararası hava sahasına 6 Rus askeri uçağının girdiği belirlendi. 29 Ekim 2014: İngiliz hava kuvvetleri iki Rus askeri uçağını havada engelledi. 31 Ekim 2014: İngiliz uçakları İngiltere’ye ait uçuş bilgilerinin toplandığı bir alanda uçan Tupolew Tu-95 tipi Rus savaş uçağına eşlik etti. 28 Şubat 2015: İngiltere, Rusya’nın iki savaş uçağının Manş denizi üzerindeki yolcu uçağına yaklaştığını açıkladı. 28 Şubat 2015: Rus savaş uçakları Fransa’nın kuzeydoğusunda kalan bölgede yolcu uçaklarına yaklaştı. 17 Mart 2015: Kuzey İrlanda’nın karasularında Rus denizaltı görüldüğü açıklandı. 13 Nisan 2015: İskoçya’nın yakınlarındaki uluslararası hava sahasında iki Rus savaş uçağı görüldü. Bu tarihte aynı bölgede NATO askeri tatbikatı vardı. 13 Nisan 2015: Üç İngiliz gemisi Manş denizinden geçen bir Rus askeri gemisine eşlik etti. 12 Mayıs 2015: Finlandiya körfezi üzerinde Rusya’ya ait bir askeri casusluk uçağı tespit edildi. 14 Mayıs 2015: İngiltere’den iki savaş uçağı İskoçya’ya doğru ilerleyen iki Rus jetini engelledi. Rus jetlerinin İngiltere’ye ait hava sahasını ihlal etmediği belirtildi.
Hakim Onan - 27.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,52

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
sertifikanın yanında kpss de gerekli biliyorum.
reyyan - 26.11.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,06

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8