Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Üniversitenin ismi değişsin " Haberine...
BAŞKA İŞLERLE UĞRAŞIN ANİDİK GUBİDİK İŞLERLE DEĞİL
MİL OKTA - 19.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,24

  " İşte parti tabanının seçimi! " Haberine...
Neden düzce de yaşayan biri olmuyo müsteşar ise işini devam etsin düzce nin derdini bilen vekilgelsin
düzce li asi - 18.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,79

  " Çalışan emekliye destek " Yazısına...
sayın metin bey, emeklilerin hali. 2002 yılından bu yana 3+3 zamlarla kötüleştikçe kötüleşti. o dönemdeki benzin fiyatları, market fiyatları, sigara fiyatları hiç 3+3 uymuyor. -ve haatta vekil maaşlarındaki artış - ama ne zaman ki oy oranlarında bir azalma gördüler şimdi yoksa varsa emekliye deyip ağza bal sürmeye çalışıyorlar. haaa maliye bakanımız bir gr arttırırsak bütçe delip durur diye sürekli uyarıyor daaaa o zaman neden sarayları yaptınız demek geliyor içimizden. yukarıdaki bahsettiğiniz kesinti olayında bir noktayı atlanışsınız gibi geldi bana. %15 lik artış ilk başlayış, sonrasında her yıl 1 puan artıyor. birde yıllarca prim ödeyen 2. işte çalışanlar için sigorta primi yatar ama emekli bundan hiç bir konuda istifade edemez. maaşına bir etkisi olmaz. eski hükümetler %50 vergi indirimi yaparlardı çalışan emekliden. bu hükümet ise emeklinin kazandığından vergi almayı icat etmiş bir hükümettir.
ibrahim öz - 18.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,36

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Sizin en hayırlınız, kadınlara en iyi davrananızdır. O halde ey müminler! Kadınlara iyi davranma hususunda birbirinize tavsiyede bulunun. (Hadis)
Kosovalı Rıdvan - 18.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,79

  " Araştırmada çıkan çarpıcı sonuçlar " Haberine...
Eğer bir kadın erkek beni dövebilir bana hakaret edebilir diyorsa: O KADIN KÖLE'DİR ... O kölenin derhal azat edilmesi için ona yardım etmek gerekir. Kul, Köle demektir ama FATİHA SURESİNİN 4. ve 5. ayetindeki "iyyakenabüdü ve iyyakenastein" nin anlamını bilmeyen ne kadın olabilir ne de müslüman. Daha ne yazayım ki ? 21. yüz yılda bu çağda !
konuralpk korhan - 17.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,89

  " Düzcespor’um benim… " Yazısına...
Sayın Köseer yazınızı okuyunca 40 yıl önce İzmirde oynanan Denizgücü maçını hatırladım.Eski günleri anımsadım.Hakemi geçemedik.O günü unutamam.Nice 1. lig takımlarını yendik.İhsan kardeşimde o günleri hatırlayarak ağlamıştır.İşallah o günlere tekrar kavuşuruz.
İsmail Hakkı Gürbüz - 17.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,74

  " DÜZCE MERKEZ’DE BOZUK YOL KALMAYACAK " Haberine...
kasabaya nezaman sıra gelecek yanlışmı sordum kasabaya sıra gelecekmi sayın başkan
kasabalı - 17.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,19

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Hocam kaleminize, yüreğinize kuvvet. Yazınız yine manidar ve etkili olmuş. Hocam Çanakkale Şehitleri ile ilgili bir yazı da kaleme alır mısınız. Zevkle bekliyoruz. Zira tarihi ve sosyopolitik olaylara hakim olduğunuzu çok iyi biliyoruz.
Bursalı Erkan - 16.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,77

  " 2015 Uluslararası toprak yılı " Haberine...
Tohuma,ilaca,gübreye,benzine ,mazato kısacası girdi olarak kabül edilen tarımsal ihtiyaçlara zam gelir ziraat odaları ve genel başkanları yoktur.Sadece bumu?değil elbet.Çiftcinin domatesi,pamuğu,portakalı,kabağı akla gelebilecek tarım ürünleri para etmediği için toplanmaz yada yollara dökülür bunlardan yine ses yoktur.Ya ne zaman vardır bunlar çiftçi kayıt sisteminden dosya parası almak için hazırda beklerler.Ey benim çiftci kardeşim mesele Ahmet mehmet meselesi değil mesele günü kurtarma meselesidir.sen vallah umurlarında değilsin.Bir gün olsun çitçileri örgütleyip ilaca mazota,gübreye zam geldiği zaman çiftcinin önüne düşüp boykot yaptılarmı koca hayır.Peki üretici mahsülü yok pahasına sataken veya satamazken bonlar nerde yine yoklar öyleyse bunlar neyimin başkanı karar ver.Peki neyapalım politize olmadan yeniden içten örgütlenin mevcut düzeni alaşağı edin.Düzenin ve dümenin adamı değil kendiniz olun gücünüzün farlına varın.Bunların tamamını devirin.Bunlar bunca şey olurken yoksa ne zaman yanınızda olacak.
Uyan Artık - 16.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,51

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Mezunluk sartmi
sultan akbiyik - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,12

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Hocam özellikle yazınızın son paragrafı çok etkileyici, çok vurgulu olmuş. Hakikaten nikah masasına otururken ilk önce Rabbimize, sonra Peygamber Efendimiz (s.a.)'e sonra da kendimize "Kesinlikle kadına, eşimize el kaldırmayacağımıza, onlara şiddet uygulamayacağımıza" şahitler huzurunda söz vermeliyiz. Söylemiş olduğunuz gibi, anne dediğimiz kutsal varlık bizi 9 ay batnında, iki yıl kucağında, ömrünün sonuna kadar da kalbinde taşıyor ve hiçbir sızlanma ve şikayet olmaksızın. Bu ruhta yetiştirirsek insanlarımızı, bu terbiyeyi verirsek anne-baba olarak, o zaman çocuklarımız da bu değerler doğrultusunda yetişir. Bazılarına ise, dediğiniz gibi ne nasihat kâr eder, ne ceza. Onların iflah olması mümkün değil ve en ağır cezayı müstehaktırlar.
Raşit Ali - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,05

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Yaşanan olayların temel kaynağı eğitim ve bilinçlendirme eksikliğidir. Bu yüzden çocuklarımızı pozitif düşünce ve adalet duygusuyla büyütmeliyiz. Burada ebeveyn olarak bizlere çok iş düşmektedir. Özellikle kız çocuklarımızı okutmalı ve cehaletten kurtarmalıyız. Biz kızlarımızı cehaletten kurtardığımız oranda kadınlara yapılan şiddeti ve ayrımcılığı da kaldırabiliriz.
Özgecan Aslan - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,98

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Bir kadın olarak, girişim ve desteğinizle lösemili çocuğumun hayata döndürülmesine sonsuz sevinen bir anne olarak yazınızı çok takdir ettim ve büyük mutluluk duydum Celal Erbay Hocam. Yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerim'in buyurduğu gibi "İnsan yaratılmışların en şereflisidir." Kadına kalkmış her el, tüm insanlığa kalkmış demektir. Bir insanı katletmek tüm insanlığı katletmek gibidir. Sırf çaresiz olduğu için ve sırf güçsüz olduğu için öldürülen her kadınla birlikte tüm insanlık da katledilmiş gibidir bence. Saygılar sunuyorum.
Bir anne - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,37

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Türkiyede sariat islam yani eski osmanili geri dönmedikce ne türkiyede kan durur ne dogu türkistanda ne tüm dünyada.idam cezasi geri gelmesi lazim.osmanlida.osmanli torunlarinin bu hali cok aci.osmanliyi istiyoruz özliyoruz.rabbim tekrar nasip etsin.kadın öldürül en kadinlarimizinkani yerde kalmasin.osmanli olsaydi bu kadar kötülük olurmuydi dünyada.tabiki asla.bu katiller idami hak idiyor.idam ayni zamanda ibrettir.
Halil Eker - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,12

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Annelik, en şerefli misyon görevini üstlenen şerefli bir meslektir.Anne hukuku, kadın hukuku zedelendiğinde toplumumuz zedelenir, medeniyetimiz zedelenir. Annelik görevi ilahi bir görevdir, bu göreve kalkan eli Allah kırar, cezasız bırakmaz.
Talebeniz Osman - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,16

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Biz toplum olarak kadına kalkan ellere, anneye kalkan ellere kayıtsız kalabilir miyiz. Kalmamalıyız. Kadına kalkan el erkeklik değil, mertlik değil, NAMERTLİKtir. Bu Hak yolunun kervanında böyle insanlara yer yok. Tabii onlara insan denirse şayet. Kim bu barış düzenini, refah düzenini sabote etmekse istesin, karşısında bizleri bulacak. Şefkat ve merhamet adına, kadınlık onuru adına tüm gençlere sesleniyorum: KADINLARIMIZ BAŞIMIZIN TACIDIR, KADINLARIMIZ ZARAR GÖRÜRSE, BAŞIMIZ, CANIMIZ ZARAR GÖRÜR.
Rüstem Ahıskalı - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,87

  " 500 kişi istihdam edilecek " Haberine...
evine ekmek götürmekte zorlananlar için geçici bir önlem olarak iyi..ancak her seçim yaklaşırken sanki istihdam yaratılıyormuş gibi algı oluşturulmaya çalışmak güzel değil..ne güzel çilimli.kaynaşlı.gümüşova.cumayeri.beyköy boğaziçi ne kadar ilçe varsa sanki hepsini kucaklıyor işsizlipi sonlandıracak..bu halkın gururyla oynamayın artık..1961 yılında avrupaya giden ilk işçilerimizin kullanıldığı gibi sanki..o beyenmediğimiz avrupalı kendi insanını kullanmadı bu işlerde bizi kullandı..hindistanlıları.pakistanlıları,ı sirilankalaıları kullandı.sözleşmeli temizlik işçisi üniversite hastanesinde çalışıyor..kız istemeye gidiyor benim çocuğum üniversitede çalışıyor diyor..güvenlik görevlisi bir temizlik firmasına bağlı adliyede çalışıyor evlenecek çocuğun ne iş yapıyor adliyede diyor aile..hiçbir iş güvenceleri yok aslında...bunun gibi sıralamakla bitmeyen trivırı işler...bizim ihtiyacımız kalıcı çözüm..yani kalıcı iş yaratıcılarına ihtiyaç var..milletin gazını almakla nereye kadar allahaşkına
KÖYLÜ - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,76

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Saygıdeğer hocam, Azerbaycandan sevgi dolu selamlarımı yolluyor ve yazılarınızı büyük memnuniyetle takip ediyorum. Başlıklarınızı tek tek sindire sindire okudum, her biri altın değerinde bir nasihat idi. Özellikle Baküde eğitim görürken bizi sık sık kötü alışkanlıklardan uzaklaştırma adına nasihatlerde bulunuyordunuz. Çok sık tekrarladığınız ve bizim de aşina olduğumuz tavsiyenizi bu yazınızda da kaleme almışsınız: "Daha ilkokula başlamamıştım bile... Rahmetli anamla beraber hayvanları güdüyorduk... Bir ağacın altında oturttu beni dizinin dibine. Ve bana “Ağzına sigara koymayacaksın! Eğer ağzına sigara koyarsan, sana sütümü helal etmem!” diye tembihatta bulundu." Hocam, belirtmiş olduğunuz vakıa hâlâ kulağımızda çınlıyor ve yazınızda o ibareyi görünce onu hatırladım. Bu ibaredeki annenin ifadesinden daha ürkütücü, daha korkutucu bir ifade gerçekten olamaz sanıyorum. Sütün helal edilmemesi kadar vahamet ve zor durum olamaz bence. En büyük ceza insanoğluna bu olsa gerek. Allah annelerimize lâyık evlat eylesin bizi.
Öğrenciniz - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,67

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Sayın yazar, yazı güzel olmuş. Özellikle "Senede Bir Gün Yeter mi" altbaşlığı dikkat çekici. Anneler, kadınlar bizi karnında 9 ay taşısın, sonra büyüyene kadar her türlü nazımızlar oynasın, sonra evlendirsin, saçımızın teline zarar gelse üzüntüsünden kahrolsun, BİZ DE ONA SENEDE 1 KERE 8 MARTTA ONLARI HATIRLAYALIM, öyle mi? Tabii ki hayır. Anneler senenin değil, ayların değil, haftaların değil, günlerin değil, hayatımızın her anında önemsememiz gereken KUTSAL bir varlık. Cennet, onun ayakları altına boşuna serilmemiş. Boş yere Hz. Muhammed (s.a.v) "En fazla değer vermeniz gereken ilk varlık Annedir" dememiş. Bütün bunların sırlı hikmetleri var. Geceleri uyku demeden, rahat edeyim demeden her saat başı bebeğini emziren, onu uyutmaya çalışıp uykusunu uğruna feda eden, nasıl yorgun olursa olsun bebeğinin sesini işitir işitmez tüm yorgunluğu ve uykusu kaçan varlık ANNEdir. O ne güzel yârdır. Annelerimizin kıymetini bilelim. Tüm gençlere tavsiyem budur.
Mühendis Enes - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,84

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Senede bir gün yeter mi? Annelere verdiğimiz değerin ölçümü sadece senede 1 gün mü? Tabii ki yetmez.
Halide İpek - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,55

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Hocam, Batı toplumu ile Müslüman toplum arasında kadına verilen değerleri çok iyi ayırt etmişsiniz. Üç hafta önce yazdığınız yazının bir nevi devamı gibi olmuş. Belirtmiş olduğunuz gibi toplumumuzun özü ve temeli ailede saklıdır. Ailenin çekirdeği de annedir. Medeniyet sahasında ilerlemiş ne kadar millet/kültür varsa, aile ocağında iyi eğitim görmüş bireylerden meydana gelmiştir, zira sağlam aileden meydana gelmiştir. En basitinden Osmanlıdaki aile yapısına bakalım. Dinimiz, ailelere, aile kurumuna ve aile bireyleri arasındaki ilişki ve bağlara o denli büyük önem vermiştir ki, ailenin düzenli, huzurlu ve mutlu olması, aile bireylerinin birbirlerine karşı sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışma bilinci içinde olmaları ailedeki anne-babaya bağlı olmuştur. O iyi ise ailelerdeki çocuklar da sağlam karakterde büyümüştür. Tabii ki istisnalar kuralı bozmaz, ama genelde böyle. Bu sebeple de suç oranları YOK denecek kadar az olmuştur. Fakat gel gör ki, köklü bir medeniyete sahip olmamıza rağmen toplumumuz son dönemlerde suça çok meyil gösterir olmuştur. Bunda, hocam bence ceza kuralalrının da çok hafif olması etkendir diye düşünüyorum. Sayın hocam, özellikle bu tür suçlarda CMK caydırıcı cezalar tatbik etmeldidir ve adalet kendini göstermelidir. Bu benim fikrim. Belki de yanılıyorum.
Ruşen Ahıskalı - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,67

  " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Biz…! " Yazısına...
Hocam maalesef artık erkeğin kadına değil, kadının da kadına şiddet uyguladığını hatta yakıp öldürdüğünü duymaktayız. Daha dün bir kadın, ablası tarafından yakıldıktan sonra sadece bir hafta yaşayabilmiş ve ölmüş. Sayın hocam, din derslerinin önemi burada ortaya çıkıyor. Din görevlileri, imamlar, hatipler, hocalar, müftüler kısaca tüm eğitimciler bu konuda elinden gelen her türlü fedakarlığı yapmalı, dinimizi güzel şekilde anlatmalıdır. saygılar.
Orhan Onay - 15.03.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,04

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8