Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Vali : Burası 50 yıl yeter! " Haberine...
sayın valim tapu dairesi kompak arşivini yapalı iki yıl oldu onuda bilmek lazım.
ahmet - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,00

  " “İşimi severek yapıyorum” " Haberine...
Kadınların erkekten ne farkı var. Aynı işi alasıyla yapıyor kadınlar. Birde şu erkekler kendilerini ygereksiz yere yüceltmese. .biz onların ne olduğunu biliyoruz. Erkeğin girdiği iş yerinde kavga dayılanma var kadının girdiği iş yerinde sevecenlik naziklik var. Hadi erkekler bunu da inkar edin bakalım.
Sema - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,89

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Cok güzel bir proje rabbim daim kılsın...peki bu sistemniz i.h.l mezunları için mi yoksa diğer lisemezunları için de geçerli mi? Öncelik k.k hocahanım olanlara mı yoksa i.h.l.den yada ilahiyat olan kişileremi bilgi verebilirmisiniz.....
elif - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,32

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Sayın Vekilim, yazdığınız üzere kırk senenizi bilfiil hocalıkta geçirdiniz, bizleri bilgilendirmek için elinizden gelen her şeyi yaptınız. Sadece ilmî bilgilerle yetinmemiş, aynı zamanda milli*manevî ruhu da bizlere aşıladınız. Bunu bir hocalık görevi olarak değil, kamil bir müslümanın yapması gereken bir görev olarak kabul ettiniz. Bunları görüyoruz biz. Bunu icra ederken kendinizi yaşı geçmiş ve artık emekliliği düşünen bir hoca anlayışıyla değil, adeta kendinizi 20'li yaşlarda biri olarak hep dinamik, hep coşkulu ve hep canlı/heyecanlı icra ettiniz. Bu yüzden de zaten zihinlerimizde hep kalıcı oldu Sizin tatbikî İslam Hukuku dersleri. Hâlâ bile o meseleleri bir hayat tecrübesi ve güncel konu olarak kendi aramızda konuşuyoruz. Rabbim Sizin gibi hocalarımızı aramızdan çabuk almasın. Öğrencilerin model olarak aldığı hocalardan biri olarak hayatımızın her safhasında hep hayırla, hep iyilikle yâd ediliyorsunuz. Hocam hep dualarımızdasınız.
Ahıskalı - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,48

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Sayın Hocam, yazınızda zamana vurgu yapmışsınız da, ilahiyat döneminden aldığımız derslerde zamanın kıymeti aklıma geldi. İslam ümmetinin önderleriniz zamana verdiği değer ve ondan nasıl faydalandıklarını hatırladım. Allah razı olsun. Belki bu yorumu okuyanlara bir nebze olsun zamanın kıymetinden faydalanma babından bir iki şey de ben aktarmak arzusundayım. Müfessirlerin, muhaddislerin ve tarihçilerin pîri İbn Cerir et-Taberi her zaman eser yazmakla meşgul idi. Sadece namaz aralarında boş olur, onu da namazını kılar ve ardından tekrar eser yazmaya devam ederdi. Namaz sonra insanlara faydalı olmak için oturur ve akşama kadar fıkıh, tefsir, hadis okuttururdu. Öyle ki, ilim almak ve ilim aktarmak dışında hayatının bir dakıkasını bile boşa harcadığı rivayet edilmemiştir. Yeni birşey duydu mu hemen aline kağıt kalem alır ve hemen onu kaydederdi. Rabbim böyle alimlerin ilim iştiyakından bize de versin.
Ruşen Ali - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,16

  " ŞEHİR MEZARLIĞINDA BAKIM HIZLA SÜRÜYOR… " Haberine...
Özverili çalışmalarınızda dolayı tum duzceli ler adına teşekkür ederim.
mert - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%42,93

  " Engelli tuvaletinde sorun kalmadı " Haberine...
Altinda kova var borularin onu bile yapamamislar, ! Aferin.
moron - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Öncelikle böyle bir uygulamanın gelmesi çok güzel fakat eksik olan bazı şeyler var neden okul oncesı ogretmenlerınden dırek alım yapılmıyor acaba ? ILahıyat mezunlarının onunu acmak ıcın baska yapılcak uygulama mı kalmadı ? Zaten alımlar gerektıgınden fazla bı de buna yonelımın dogru olmadıgını dusunuyorum.
rümeysa - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,37

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Hocam,cok sag ol.Sen Duzcenin babasisin.Vekilligin so ermis,fakat se hala kendini sorumlu hissediyor ve Duzcenin egitim-ogretimiyle ilgileniyorsun.En azindan cocuklarizin basarisiyla gurur duyuyor,onlarla ovunuyorsun.Ogretmenin,veliyle isbirligi yapmasinin,birlikte ogrenciyle ilgilenmelerinin sart oldugunu soyliyorsunuz.Topluma yol gosteriyosun,ornek oluyorsun.Allahsizden razi olsun.
Huzur arayan insan - 29.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,02

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
kampüs müjdeniz sevindirdi. :)
Üniversiteli - 29.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,71

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Sayin Vekilim, Mevlam nazarlardan saklasin. Egitim spor MASALLAH gundemi iyi takip ediyor, herseyden haberdarsiniz. Bizleri bilgilendirdiginiz icin tesekkurler...
Mustafa - 29.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,13

  " DÜZCE'NİN BİLİNMEYEN KALELERİ " Yazısına...
Çok ilginç hiç aklıma gelmezdi. Geçmişte neler yaşanmış. araştırmamız için elinize sağlık bizi bilgi sahibi yaptınız.
hatice - 29.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,53

  " Muhtar Cemalettin Yesirci; “Saraya Muhtarların gitmesi çok güzel” " Haberine...
.. .. gidin yiyin icin eylenin!
moron - 29.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,54

  " “Git Trabzon’dan aday ol” " Yazısına...
Trabzon yada Duzce ne fark ederki? Turkiye komple bitik, ATATURK cok geldi bu ulkeye, Ata ile Turk arasinda gezegenler var bazilarina neTC kimligi yakisiyor ne de bulunduklari makamlar. Simdilerde lux ve sefa icinde yasayanlarin torunlarinin durumlari zamani geldiginde su anda sokaklarda kagit toplayanlardan daha iyi olmayacak, roller degisecek ama hayat asla!
moron - 28.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,97

  " “Git Trabzon’dan aday ol” " Yazısına...
Sayın Vekilim. " Hazret " Kelimesini Facebook sayfanızda lütfen " Hazreti Tayyip Bey " şeklinde yazında, samimiyetinizi hep birlikte görelim.
Birisi - 28.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,30

Her şey sözde.Güzel çalışmaları canı gönülda desteklemek gerekir.Ancak engellileri düşünüyorsak yeni yapılan binaların girişleri kaldırımların okulların girişleri market ve alışverş merkezlerinin girişlerinin gözden geçirilmesi gerekir.Metek toki konutlarının bina girişlerine rampalar yapılnmş ancak kaldırımlar engelliler düşünülmeden yapılmış.Sayın başkanımız bu olumsuz şartları kısa zamanda çöze bilecek güce sahip .Ancak çalışanlar başkanın temposuna uyamıyor ya da işlerine öyle geliyor.Bu yıl bir kez kar yağdı yollaro kardan temizleyen iş makineları kullanan görevlileryoları temizlerken pek isteyerek güzel bir çalışma yapmadılar.özellikle pazar yerleri kaderine terk edildi .Kısacası kar temizleme ekibi sınıfta kaldı.Bu ekibimn iyi denetilmesi gerekir.yoksa fatura başkana kesiliyor.Bence her çalişmamızda geleceğe dört nala olmalıdır.
veli - 28.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,51

  " “Git Trabzon’dan aday ol” " Yazısına...
Sayın Şerbetçi bu yürekli yazınzdan dolayı sizi tebrik ederim geçen gün sayın köseerin yazısına yaptığım yorumda da yazdım.Birisiyle tanıştığımda Düzceli olduğumu söylemekten utanıyorum.
Düzceli - 28.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,26

  " Korkmaz, bu defa ezberi fena bozdu! " Haberine...
Sayın Vekilim. " Hazret " Kelimesini Facebook sayfanızda lütfen " Hazreti Tayyip Bey " şeklinde yazında, samimiyetinizi hep birlikte görelim.
Birisi - 27.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,77

  " İstihdama 4 milyon lira harcandı " Haberine...
istihdam ile ilgili haberleri okuyunca zannedersinizki ülke genelini bırakın düzce.de ne çok işsiz var...hemde her evin sorunu..bana göre esas sorun çalışanların maaşları..hani diyorum çalışanların yüzde doksanı asgari ücretli.şu asgari ücretli çalışanlara da insanca yaşamalarını sağlayacak seviyede ne zaman maaş verilecek..veya buparayı reva görenler asgari ücretle nasıl geçinileceğini de bir anlatsalar da ona göre yaşasak diyorum..şükredin diyenleri duyar gibiyim..edelimde yukarıdaki debdebe.şaşaa öylesine sıkıntı vericiki birazda bizi düşünseler olmazmı..eskiden bir üst tabaka..bir ora tabaka birde alt gelir gurubuna ait kimseler vardı..şükür kü kendi halinde kendi yağıyla kavrulan o kesim kayboldu..yani şü an ya fakirsiniz ya zengin ortası yok bunun..şimdi bir düşünün bakalım siz hangi guruptansınız
KÖYLÜ - 27.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,58

Geleceğe dört nala"" nede güzel isim buluyorlar projelere maşallah yaratııcılıkta sınır yok..yok ta ben icraata bakarım arkadaş...şöyle bir etrafımıza bakalımköyde de olsa şehrin herhangibi semtinde de oturalım ne kadarda engelli yardıma muhtaç insan var hemde ne çok..dört nala gerek yok ama bir an önce rehabiliteye başlansın..
KÖYLÜ - 27.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,82

  " Dünya silah devini Sarsılmaz satın alıyor " Haberine...
DÜZCE.mizin gözde firmalarından SARSILMAZ SİLAH SANAYİ .nın bu son yatırımı konusundaki hamlesini takdirle karşılıyor baaşta yönetim kurulu başkanı aliş.beyi kutluyor kutluyor kutluyorum..silah benim en son koınuşacağım konulardan biri ama buda bir dünya gerçeği ve büyük ülkelerinönemli gelir kaynagı..iki devleti birbririne düşürürler sonra ikisinede silah satarlar...dünyanın önde gelen silah markası remington.un otomatik tüfeklerini sarsılmazın yapması ayrıca bir gurur kaynagımız...bir hayvan dostu olarak tüfekte bana uymaz zira av aracı.ama az öncede dediğimiz gibi dünya gerçeği..beni ilgilendiren tarafı sarsılmaz.yuzlerce çalışanı ile ın düzcemiz için iyi bir istihdam kaynagı..daha çok yatırım..daha çok gençlerimize iş imkanı oldugu bilinci ile..sarsılmaz silah sanayinin başarılarının bitimsiz olmasını diliyorum
KÖYLÜ - 27.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,90

  " Kaptana son görev " Haberine...
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Kederli ailesine sabırlar diliyorum.
yusuf arat - 27.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,15

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8