Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
aslında güzel bir uygulama ama her imamhatip lise mezunuda göreve almaları ne kadar kalite getirebilirki diyanet bu yönden çok hassas davranmalı
hafıze - 03.02.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,54

  " Rıdvan Şükür Gölyakalı arıcıların misafiri oldu " Haberine...
HASAN ÖRENAYI TEBRİK EDİYORUM, BİRLİK ÜYELERİNİN YALNIZ BIRAKTIĞI BİR BAŞKAN OLARAK TEK BAŞINA MÜCADELE EDİYOR, DÜZCEYİ VE GÖLYAKAYI TANITIYOR.KAYMAKAMLIK VE GIDA TARIM MÜDÜRLÜĞÜNÜN DIŞINDA KİMSE YARDIMCI OLMUYOR, O BİRLİK ÜYELERİ GÖRSÜNLER DE UTANSINLAR.
GÖLYAKA VE DÜZCENİN TURİZM ELÇİSİ - 03.02.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%54,82

  " Binlerce emekliye büyük müjde " Haberine...
emeklılere 24 tl zamö vereceklerıne bodroyu bozmayıp aynı maaşi ödeseydıler daha ıyı olurdu çünkü bu mıktar para bır kğ kıyma dahı almıyor. bız bu hükümete oylarımıııııızı ver mi,ş emekliler olarak bu mıktar parayı hak etmıyorduk.arıncım dedığı gıbı söylerler bır zaman susarlar demış yazıklar olsun bu parayı sen al bız bu kadar düşük zammı hak etmedık.2000 yılından berı l.2.l3 luk zamlarla 2015 yılına geldık hala devam etmektedır.savcı hakkkkım.öğretmen memur doktorlara ıstedıklerı kadar zam var biz ışşçi emeklılerıne mılletveılı bakan dannnnnışmanlarda artakalan 24 lırak zamla ıdare edın dıyorlar yetkılılere saygılarımla
sabri seckin - 02.02.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,25

  " AYDIN MARADİT - Gazeteci - Yazar - 100 Ünlü Düzceli'nin yazarı - DÜZCE POSTASI Gazetesi " Haberine...
değerli ve mücadeleci adam.
adsız - 02.02.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,99

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Düzce'nin başarılı genç yavrularını gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Düzcemizin eğitimine katkı sağlayan siz saygıdeğer büyüklerime de yürekten teşekkür ederim.
Halis Doktor - 02.02.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,11

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Hocam,Allah razi olsun.Bizim egitimciler hep kavga ediyor.Her biri dalas ve cekisme,en hafif ifadesiyle birbiriyle yaris icinde.Bir isin icine gurupculuk ve senfika cekismesi girmisse,artik o iste hayir ve fayda uretmek bihayli zordur.Bize herkesi kucaklayan,dogruyu soyleyen,kedi dar gurubunun degil,milletin ve ummetincikarlarini goz onunde bulunduran bilge kisiler lazim.Hocam iste aradigimiz sizsiniz,siz...Yazilarinizdan cok yararlaniyoruz,sag olun var olun.Ceddinize rahmet.
Duzvenin Vicdani - 01.02.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,92

  " YIĞILCA YBO’nun BAL PROJESİ FİNALLERDE " Haberine...
Nasıl yapılıyor
ferhat - 01.02.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%69,80

  " “Git Trabzon’dan aday ol” " Yazısına...
Bravo Harun abi, çok iyi değinmişsin...
musti - 01.02.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,88

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Hocam son yazınızla eğitime dikkat çekmişsinzi gözleri. Son değişiklikle eğitim sistemimizin 4+4+4 şeklinde olması birçok avantaj getirdi hayatımıza. Bu hem öğrencilere hem de velilere yaradı bence. Ortaöğretimlerin (liseler) dört yıla çıkarılması ve seçmeli Siyer, Kur'an vb. derslerinin konulması hem dinimizle tanışma fırsatı vermekte, hem de veliler açısından dershane yükünün kaldırılmasına katkı sağlamıştır. Velilerin büyük çoğunluğu bu değişiklikten memnun görünüyor. Çünki onlar için derhaneler oldukça ekonomik bir yüktür ve bir şekilde bu yükün ortadan kaldırılması gerek. Hele hele birkaç çocuk okutan veliler için bu yükün ağırlığı daha da fazladır. Veliler çok yüksek paralar harcadığı için bu dershanelere, adeta gece-gündüz bu yükü düşünmek zorunda hatta borca girerek -yeter ki çocuklarım bir yeri kazansın da okusun- düşüncesiyle boş yere kendilerini strese sokmaktadırlar. Bu yazınızla alakası olmasa bile, önceki yazılarınızdan birinde bu konuya değindiğinizi hatırlıyorum.
Azad Dedeyev - 31.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,07

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Saygıdeğer yazar, haklısınız yazınızın sonunda velilere duyuru yapmakla. Keşke bir pay alabilseler ve çocuklarıyla yeteri kadar uğraşıp onların iç alemlerine, dış alemlerine nüfuz edebilseler. Unutulmamalı ki, veliler, çocuklarının okul dışındaki birer öğretmenleridirler. Boş bırakmaya gelmez. Onlara düşen, öğretmenlerinin okul içinde verdiği öğretileri okul dışında kendileri devap ettirmek.
Meraklı vatandaş - 31.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,39

  " Bal üreticileri Arıcılık Festivali’nde " Haberine...
Sn. Hasan Örenay' ın bu çalışmalarını ve hizmetlerini cani gönülden takdir ederim.
Yaşar ATEŞ - 31.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,51

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Hocam yazınız öğrencilere bir nevi moral olmuş. En azından öğrencinin halinden anlayan saygıdeğer hocaların bu tür yazılarını okumak onları sevindirmiştir sanırım. Ancak şu devirde öğrenci güruhu dinlenmek denince anladığı ilk şey İNTERNET ve PLAYSTATİON oluyor ki, bu da öğrencinin eğitim öğrenimdeki dinlenmek ve tatil kavramını bozuyor. Yine de yazınızda da belirtmiş olduğunuz gibi veliler kendi çocuklarıyla ilgilenme fırsatı açısından tatiller çok önemli fırsat. İnşallah anne babalar daha fazla vakit ayırıp çocuklarıyla hoş eğlenceli vakit geçirirler. Tatil hayırlı olsun tüm öğrencilerimize!!!
Öğretmen - 31.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,47

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Hocam merak ediyorum acaba her ilde böyle ilgilenen duyarlı vatansever hocalarımız veya emekli vekillerimiz olsa ve kendi hizmet ettikleri illerle ilgisin kopartmadan halkla içiçe onların sorunlarıyla şlgşlenmeye devam etse ve dualarını almaya devam etse bu illerimiz ne kadar da mutlu olacaktır kimbilir!!!! Hocam nasılki yazınızın sonunda anne-babalara kendi evlatlarına karşı duyarlılıklarını devam ettirmelerini, ilgi-alakalarını asla kesmemelerini tenbihlemişsiniz, biz de Sizin gibi değerli hoca ve yazarların takipçisi olarak istirham ediyoruz, nolur bu çizginizde hep sabit kalın! Yüreklerimizdeki sevginizi bu şekilde sürekli artırın.
OKURUNUZ - 31.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,70

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Hocam özellikle yazınızda başarının sırrını açıkladığınızda vurgu yaptığınız üçlü olgu (ÖĞRENCİ-ÖĞRETMEN-VELİ) çok önemli. Öğrenme-öğretme sürecinde öğretmen ve aile dayanışması başarıyı hızlandıran bir etkendir. Tabii burada çevre faktörünü de gözardı etmemek gerekir. Veli-öğrenci dayanıçması üzerinde özellikle durmuşunuz, evet 24 saat üzerinden baz alırsak bir öğrencinin öğrencilik yıllarının 3/4'ü bu ikisi arasında geçiyor ve dolayısıyla öğrenciler ne kazanıyorsa ve hayatlarına neyi temele alıyrlarsa öğretmen ve veli odaklı alıyorlar. Kısacası, bu iki etmenin etkisi çok büyük. Okul döneminde öğrenciye en yakın öğretmen, dışarı da ise en yakın onun velisidir. İnsan kişiliğinin gelişimsel temellerinin öğrencilik döneminde atıldığını dikkate alırsak, öğrencinin okul ve aile içerisinde edindiği statü, kazandığı değer ve geliştirdiği kimlik, onun giderek toplum içerisinde kazanacağı kimliğin, satatünün ve değerin belirleyicisi olmaktadır. Özellikle şefkat yönünden anne-babanın yerini tutabilecek duygusal bir bağdan yoksun kalan öğrencinin dünyaya bir giriş kapısı bulamadığının bir göstergesidir. Görüyoruz işte bonzaiye, sigaraya, alkole, kötü alışkanlığa bulaşmış ve sağlıksız aile hayatı yaşayan öğrencileri. Özellikle Bursa'da böyle öğrenciler o kadar çok ki...
Takipçi - 31.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,11

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Sayın yazar başarının sırrı ile ilgili yazınızda bir bölüm açmışsınız ama zannımca başarının sırrı ile ilgili ayrı bir yazı kaleme alıp bizi aydınlatsanız hepimiz yararlanırız. Hem öğrenciler hem de yakın çevremizde anlatırız ve faydalanırız yazacaklarınızdan.
Raşit - 31.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,52

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Bu arada Peygamber Efendimizin şu uygulamaları aklıma geldi.Fahr-i Kainat Efendimiz’in zaman zaman atış müsabakaları ve atla yarışmalar düzenlediği, dereceye girenleri ödüllendirdiği, hatta bu tür müsabakalarda “Melekler de hazır bulunur” diyerek dinimizin bu tür müsabaka ve eğlenceleri uygun görüp teşvik ettiğini vurguladığını zikretmek istedim Hocam.
Vuslat Yolcusu - 31.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,51

  " Düzce’de yarıyıl tatili " Yazısına...
Saygıeğer Vekilim, belirtmiş olduğunuz üzere yorucu eğitimin sonunda dinlenmek de tabii ki şarttır. Tatil yapmak ve okul yorgunluğunu atmak, çalışmak için gerekli şevk ve enerjiyi toplayarak daha verimli çalışmak için insan tabiatının ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir. Hele heşe içinde bulunduğumuz hayatın zorlu şartları, meşru çerçevede eğlenmeyi, dinlenmeyi ve tatil yapmayı gerekli kılıyor. Fakat Sn. hocam yine belirttiğiniz gibi dinlenmek sadece uyku ve vakti boşa harcamaktan ibaret değil, bazı öeşitli eğlenceler, yarışmalar, spor faaliyetlerle ve benzeri aktivitelerle stres atıp moral depolamak, ayrıca yeni şeyler öğrenip tecrübe edinmek ve böylece ksosyal çevrenin genişlemesine katkıda bulunmaktır. Yarıyıl tatilinde tüm öğrencilerimize feyizli ve bereketli tatiller diler, anne baba ve yakınlarıyla daha fazla unsiyette olup onlara faydalı olmalarını temenni ederim.
Rüstem - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,48

  " Biraz da aday adaylarına bakalım… " Yazısına...
Sen yazıyorsan vardır bir bildiğin,bekliyorum...
oktay - 31.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,54

  " Telefon dolandırıcısı sahte savcı yakalandı " Haberine...
Insana zarar veren hayvanlar oldurulmelimi ? Sorusuna verilen :hayvan insana gercekten zarar verecekse.insan kendini koruyabilmek icin o hayvani oldurebilir.. fetvasini veren kardesimiz.yorumcumuz adina uzuntulerimi ifade etmek istiyorum..bu hayvan insana zarar verir kanisi nasil tahmin edilir..hayvanin elinde silahla gelse tamam denebilir ama oda yok .hastalik gecirecek kaygisiysa veterinerler neye yarar..eger hastalik bulastiracak oldurulsun diyorsaniz..verem de bulasici bir hastalik verem olan birininde baskasina gecirebilir bunun da oldurulmesi katli vaciptir..dermisiniz..boyle bir mantik olurmu.. YASAM HAKKI ALLAHUTEALA TARAFINDAN ILERIDE HESABI SORULMAK UZERE VERILMIS ŐDŰNC BIR SERMAYEDIR..ne tahmin nede zanla bir karara hemde bir yasami sonlandirma yetkisini kimse kendinde gormemelidir..zira icinde bulundugumuz dunya sadece bizim degil tum canlilarin yasamlari suresince istifade edecekleri kullanacaklari orak yasam alani degilmidir..Yaradan bir ayeti kerimesinde bir canliyi oldurmek butun canlilari oldurmek gibidir..demektedir...Allahım butun insanlari.insanlarla beraber hsyvanlarinda yasamasina vesile olanlardan eylesin
KOYLU - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,27

  " Vali : Burası 50 yıl yeter! " Haberine...
sayın valim tapu dairesi kompak arşivini yapalı iki yıl oldu onuda bilmek lazım.
ahmet - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,47

  " “İşimi severek yapıyorum” " Haberine...
Kadınların erkekten ne farkı var. Aynı işi alasıyla yapıyor kadınlar. Birde şu erkekler kendilerini ygereksiz yere yüceltmese. .biz onların ne olduğunu biliyoruz. Erkeğin girdiği iş yerinde kavga dayılanma var kadının girdiği iş yerinde sevecenlik naziklik var. Hadi erkekler bunu da inkar edin bakalım.
Sema - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,63

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Cok güzel bir proje rabbim daim kılsın...peki bu sistemniz i.h.l mezunları için mi yoksa diğer lisemezunları için de geçerli mi? Öncelik k.k hocahanım olanlara mı yoksa i.h.l.den yada ilahiyat olan kişileremi bilgi verebilirmisiniz.....
elif - 30.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,59

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8