Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yazın


                                          Yorumlar                                         
  " Sky Tower Hotel’den Budak’a ziyaret " Haberine...
Ancak konusurlar icraat sifir. Organizasyon yok barinma buyuk sorun tesis desen yaf ne yaziim sanki çok umurlarinda.. zaten yorumumda yayinlanmicak. 15 yildir ayni mudur ayni duzce buyuksehir koyu
Ali YILDIRIM - 29.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,93

  " Düzce çıplak… " Yazısına...
PARK VE BAHÇELERDE BUDAMA YAPAN TAŞERON YÜKSEK İŞÇİSİ VAR. ONLAR YAPIYOR EFENDİM. KES ALLAH KES, ELDE BİR BALTA BİR DESTERE GERİ KALANI HAK GETİRE EFENDİM. BİZDE HER ŞEY BULUNUR. HISIM- AKRABA AMA ÖYLE MÜHENDİS FALAN BULUNMAZ.
HARUNCAN ŞERBETÇİ - 29.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,13

  " Körler- sağırlar bir birlerini ağırlar " Yazısına...
Sonuna kadar dogru
duzceli - 28.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%53,87

  " Körler- sağırlar bir birlerini ağırlar " Yazısına...
yaaa harun abi bırak bu şerbet işlerini..sanki sen olsan hacı murata binerdin...elinizde olsa memleketi satarsınız bırakın bu ucuz muabbetleri..tutmuyor artık bunlar tutmuyo abi..insanlar yemiyor bunları :)
mustafa can - 28.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,77

  " Ünlü Düzceliler - HAMİT ŞERİFOĞLU : 100 Ünlü Düzceli Yazı Dizisi - Aydın Maradit (Düzce Postası) " Haberine...
saygı değer hamit amca öğrenci bursu da veriyormu vatan sever hayırsever bir iş adamı olarak
hayır sever - 28.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,88

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Son iki asırdır perişan edilmiş ümmet-i İslam'ın duygularına, acılarına bir umut olarak gelişen son yılların Yeni Türkiye'si her bir hakiki müslüman için bir neşe kaynağı oldu. Musul ve Kerkük'ü yitirdiğimiz Ortadoğu'da, 12 ada, Bulgaristan, Kosova, Makedonya ve s. bölgeleri yitirdiğimiz Balkanlarda, bir o kadar da toprağı elden çıkardığımız Kafkaslar'da yeni bir düzen kurmak ve bunu yönetme zamanı geldi bence. Türkiye, son zamanlardaki çıkış ve söylemleriyle insanın, Eşref-i Mahlukât olduğunu hatırlattı dünyaya ve inançlı-inançsız herkesin duasını aldı. Bize ceddimiz Osmanlı'yı ve onun insana bakış felsefesini yeniden ifade etti. İnsanları, yaratılmışları Hak için sevmek gerekliliğini tatbik ederek haykırdı. Dileriz bundan sonra da aynı duruşu, aynı haykırışı hep birlikte milletimizin desteğiyle haykırmaya devam eder. İşte o zaman, gerçek Osmanlı torunlarının zaferleri başlıyor demektir. Rabbim nazardan korusun.
İlahiyatçı - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,26

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Saygıdeğer Vekilim, Yazınızın sonundaki "Yeni ve Daha Güçlü Türkiye"ye yönelik bu güzel temennilerinize hep birlikte yürekten "AMİN!" diyoruz.
Konya Meram - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,24

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Ortadoğu bataklığını okurken şu tespit aklıma geldi: Dünya üzerinde her 12 kişiden 1'ine silah düşüyor. 600 milyon ateşli silah her gün bir yerlerde ateşleniyor. Bu silahların kaçak (illegal) olanların bir kısmı muhtelif terör örgütlerinin, büyük bir kısmı da birbiriyle çarpışan birtakım zavallı Müslüman grupların kullanımıyla gerçekleşiyor. ALLAH'IM, SEN BİZE YARDIM ETMEZSEN, BİZİ DIŞ GÜÇLER DEĞİL, KENDİ KENDİMİZE KURŞUN SIKIP ÖLDÜRECEĞİZ.
Azad Dede - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,64

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
İbrahim ÖZ kardeşim, yazdıklarına kısmen katılmakla birlikte, büyük bir kısmına katılmıyorum. Haklısın, ABD ve diğer destekçi ülkeler el altından PKK'ya silah veriyorlar, fakat Türkiye'deki PKK'ya değil, Kuzey Irak'taki Peşmergeye, yani Kuzey Irak Bölgesindeki güçlere destek sağlıyor. Diyeceksiniz ki, onlar PKK değil mi? Evet, ama o silahların birgün gelip Türkiye'deki PKK'ya aktarılacağı olasılığı çok düşük. Batı Ülkelerinin silah vaatlerinin hiçbirinde PKK ismi geçmediği için, Ankara'nın da bu duruma tepki göstermesi beklenemez. Ayrıca, Kuzey Irak Yönetimi zaten şu an kendi derdine düşmüş durumda ve hafif silahlar zaten onlarda fazlasıyla var. Önemli olan ağır silahlardı ve buna ihtiyaç vardı. Mesele, ağır silah dediğimiz havan topları ve şu anda IŞİD'in elinde bulunan Amerikan silahlarla mücadele gücüne sahip silahlardır. Çünki IŞİD Musul'u ele geçirdiği zaman, orada Irak Ordusu'nun elindeki tüm Amerikan yapımı silahları gaspetti ve hâl-i hazırda onlarla savaşıyorlar. Dolayısıyla, Kürdistan Bölgesel Yönetimi'nin Batı'dan gelecek ağır silahları şu aşamada PKK ile paylaşacağını ihtimal olarak görmüyorum. Ama yine de dediğiniz gibi, tedbirli ve uyanık olmak lazım. Bu aşamada da MİT'e büyük görev düşüyor.
RUŞEN AHISKA - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,95

  " Düzce çıplak… " Yazısına...
Sayın Şerbetçi ben ziraat yüksek mühendisiyim Boluda oturuyorum.Buna benzer uygulamalara buradada şahit oluyorum.Bu mevsimde büyük çaplı budama yapılmaz ayrıca çok büyük dallar kesilirse bitki kendini toparlayamaz.Park bahçeler müdürlüğünde mühendis olduğunu zannediyorum.İşallah yazınızı okurlar.
ismail hakkı gürbüz - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,15

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Hocam, bugün düzcepostası sitesini ziyaret ederken, 5 bin hafızın arasından Düzce'li Oğuzhan YANGIN kardeşimizin Şanlıurfa'daki Hafızlık Yarışmasında 1. olması bir hafız olarak beni çok sevindirdi. Hafızlığın avantajları, açacağı kapıları bu yavrumuz daha çok görecek. Onu yetiştiren hocalarını buradan tebrik ederek kaleme aldığınız yazıya geçmek istiyorum. Hocam, öncelikle tebrik ediyorum yazınıza göre. Hocam, belki Kafkas ve Balkanları buraya katmayabiliriz ama vurguladığınız gibi, Ortadoğu hep kaynayan kazan olmuştur. Sadece Avrasya bölgesi değil, aynı zamanda okyanus ötesi ülkelerin de iştah payesi olagelmiştir tarih boyunca. Boşuna övülmemiş, boşuna yeraltı zenginlikler orada kümelenmemiştir. Ancak tüm bu güzel yönlerinin yanısıra, malesef her zaman hedef tahtasına çevrilmiş, sürekli kan akmış, bugünlerde ise bu kan hiç durmadan gerek içten gerekse de dıştan müdahelelerle akmaya devam etmektedir. Bunun başlıca mimarı, yine kaydetmiş olduğunuz cılız yüzdelerle hakimiyete gelen despot rejimlerin on yıllarca, millet iradesini hiçe sayarak sürdürdüğü zulüm politikalarının sonucudur. Yani, söz konusu bölgeye bahar geldiğinde ve "Galiba Ortadoğu'ya demokrasi gelmeye başlayacak" dediğimiz an, bakıyoruz ki güya demokrasinin ağa babaları (!) demokrasiye hançer vurulan darbeci zihniyeti desteklemek amacıyla millet iradesine dayanan adil seçimle gelen hakiki liderlerini alaşağı edip tekrar rejimlerini sürdürmeye devam ediyorlar. İşte, biz İslam'dan uzaklaştığımız ve fazla ses çıkartamadığımız için malesef kendi kendimizi ve dışarıdan ağalanan sisteme boyun eğişimizi kabullenmiş oluyoruz. Türkiye bu minvalde bir örnektir, fakat şu anda hain sistemin ağında, hatta en temel hedefinde bu sefer Türkiye var. Ancak, Türkiye kendi iradesine sahip çıktığı ve içteki hainleri etkisiz bıraktığı sürece dış güçler asla ülkemizde söz sahibi olma cüretini gösteremeyecektir.
Yusuf-Murat Sefer - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,51

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
büyük ordadoğu projesi ile türkiyeyi büyük hayaller peşine sürükleyip, libyada taşeronluk yaptırdıktan sonra eline bir bonibon şekeri bile vermediler. (verdilersede devlet idarecilerinin uhdesinde olmalı, zira bir zamanlar özel 1 koyup 3 alacagız demişti. evet kardeşi özala bir tanker petrol duşmüştü.) Suriye devrimine Türkiye bütün gücüyle yardım etti. silahlar gönderip destek verdi. bu arada büyük ihtimalle IŞID de bunlar arasındaydı. bu aklı bize USA verdi büyük ihtimaılle. şimdi IŞID düşman ilan edildi. yeni bir kaolisyon kuruldu ve Türkiye bu kaolisyona (rehineler kurtarıldıktan sonraX) girdiğini belirtmeye başladı. PKK uzantısı PYD ile pkklılarla birlikte omuz omuza savaşıp 50 kmlik boşaltılmış olan yapılacak, bu arada PKK terör örgütü olmaktan çıkıp uluslararası savuna ordusu lakabını alacak, Almanya, Fransa, İngiltere ve Rusya ve dahi Çin PKK ya yardım bahanesiyle silah verecek. Türkiye"ye bonibon şekeri dahi verilmezken, diğer devletler petrolü aralarında paylaşacak. bizim kırmızı çizgilerimizde yer alan Musul ve Kerkük Türkleri ve de Suriye türkleriin bütün ihtiyaclarını Peşmergelerin insafınaı terkidilecek. Sonra da dizaynı biz yapıyoruz diyebiliyorsunuz sayın hocam. yakında doğuda kurulacak olan büyük Kürdistan devletinin var oluşunu da 10 içinde göreceğiz. zira bir tek PKK lının ölmesine razı olmayan USA öyle istiyor. üzerlerine yürürsen aynı senorya (Saddam Hüseyinin Kuveyt olayı gibi) Türkiyenin de başına gelecek. İŞTE YENİ TÜRKİYE SENARYOSU BU?,,,
ibrahim öz - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,90

  " Düzce çıplak… " Yazısına...
düzce sadece istanbul caddesi, spor sokak ve gaziantep sokaktan ibarettir, onun dışında herhangi bir caddesi veya sokağı yoktur. onun hayıflanmaya gerek yok. asarsuyu çayının güneyinde geniş kitleleri içinde barındıran 3 tane mahalle zaten litaratürde yoktur. oralar geçekondu semtidir. önce istanbul caddesi, antep sokak ve spor sokak !l.....şimdi bi de köprü sokak eklendi adama göre trafik akışı değişen. Kalıcı konutlar denen yer zaten üvey evlat.
ibrahim öz - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,52

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Sayın Hocam, Yeni Türkiye'yi anlatırken, onun dış işlerinde "milli politika" izlediğini de kaydetmek isterim. Nitekim, eskiden Milli Politika üretmek mümkün değildi. Çok değil, 14 sene öncesi gibi yakın zamana kadar Türkiye'nin CIA ve MOSSAD'dan habersiz adım atması düşünülemezdi bile. Hele Ortadoğu gibi bir alanda Türki istihbaratı doğrudan CIA ve MOSSAD'ın direktifleriyle hareket ederdi. Abdullah Öcalan'ın Türkiye'ye teslim edildiği olayda olduğu gibi, önemli operasyonlar da yine bu istihbarat örgütlerinin sayesinde gerçekleşirdi. Ancak bu durumun çoktan değiştiğini söyleyebiliriz. Rehinelerin kurtarılması örneği bile Türkiye'nin mevcut hükümet dönemlerindeki değişimini anla(t)mak için yeter ve artar bile. Türkiye kanımca, artık bölgede (Ortadoğu'da) kendi işini kendi başına görebilecek noktadadır. ABD'nin, bölgeye ilişkin askeri hareket için Uluslararası Koalisyon'a katılma teklifini Türkiye'nin kabul etmemesi; buna karşın sadece insani yardımla sınırlı bir pozisyon alması daha düne kadar hiçbir hükümetin gösterebileceği bir irade değildi. Bu da gösteriyor ki, Dış Politikada da artık yeni bir Türkiye söz konusu. Saygılar!
Ahmet - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Sayın Yazar, yazınızın başlığına bakıyorum ve içeriğinde Ortadoğu'yu anlattığınızda Türkiye olarak geldiğimiz şu noktanın ne kadar mühim olduğunu şimdi anlıyorum. Haklısınız, yazınızda da belirtmiş olduğunuz üzere Ortadoğu, tarih boyunca hep sevgiye, kardeşliğe, birliğe muhtaç bir bölge olmuştur. Bunu kırmayı bir tek Efendimiz başarmıştır, fakat onun vefatından sonra da bu sefer mezhep savaşları hiç eksik olmamıştır. Patlamaya hazır bir bomba olan Ortadoğu, hep övülen, mukaddes addedilen şehirleri, bölgeleri kaplamasına rağmen hiç savaş eksik olmuyor. Buna dur diyebilen bir ülke lazım ki, bunu istisnasız Türkiye'nin başarabileceğine inanıyorum. Şayet biz, Ortadoğu'yu cehenneme çevirenlerden biri olan Mısır'ın darbeci generali Sisi'yle aynı masada oturmayarak o vakur duruşundan her zamanki gibi zerre taviz vermeyen Sayın Cumhurbaşkanımıza sahipsek, bir şeyler değişecek demektir. BM Kurulu'nda (Nasıl BM ise, 2 binden fazla Filistin'li katledildi sesini çıkarmadı, 3 İngiliz vatandaşı öldürüldü ortalığı birbirine kattı) "Aynı masaya oturup darbecileri meşrulaştırmam" diyerek net tavır koyan ve ilkelerimize ters hareket etmeyeceğini gösteren bir liderin olması, Yeni Türkiye'nin aydınlık önünün hızla ilerleyişinin göstergesidir.
Takipçi - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,01

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
HÖRMETLİ CALAL MÜELLİM, AZERBAYCANDAN SALAMLAR SEVGİLER GÖNDERİRİK VE SİZİ YAZILARINIZDAN ÖTÜRÜ TEBRİK EDİRİK. MEQALELERİNİZİN KESİNTİSİZ DAVAMINI TEMENNA EDİRİK. SİZİN YENİ BAŞ NAZİRİNİZ CENAB EHMED DAVUDOĞLU ÖLKEMİZE ZİYARETE GELMİŞDİ. İLK RESMİ ZİYARETİNİ QARDAŞ VE QANDAŞ KİPR (KIBRIS) ÖLKESİNDEN SONRA BİZİM ÖLKEMİZİ TEŞRİF ETMESİ BİZİM İDAREÇİLERİMİZİ VE AZERBAYCANI ÇOX BÖYÜK SÜRURA QERK ELEDİ. AMMA ZİYARET DAVAM EDERKEN TELEFON ZENGİ GELDİ VE TE'CİLİ TÜRKİYEYE GETMELİ OLDU. AXIRDA ÖYRENDİK Kİ, ESİR TUTULAN VETENDAŞLARINIZ ÖLKEYE QAYIDIRMIŞ. SİZİNLE BİRLİKDE BİZ DE SEVİNDİK BU SON DEQİQE XOŞBEXT MUŞTUDAN ÖTRÜ. AMMA ZİYARET YARIDA KESİLDİYİ ÜÇÜN DE ÜZÜLDÜK, EYBİ YOX, İNŞALLAH EN QISA ZAMANDA BİR DAHA ZİYARETE GELERSİNİZ. BİZDE BİR SÖZ VAR HÖRMETLİ CALAL MÜELLİM: "AİLEDEN BİRİ YANINIZDAN AYRILDIĞI ZAMAN, ÜZÜNÜ UNUTSAN DA SESİ HEMİŞE QALAR SENİNLE." SEVGİ İLE, MEHEBBETLE QUCAQLAYIRAM SOYDAŞ TÜRK XALQINI. SALAMAT QALIN.
AZERBAYCAN GÖZEL DİYAR - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,95

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Hocam, 49 rehinenin kurtarıldığı sabahı namazdan beklemeden kahvaltı yaparken şöyle bir Düzcemizin haberlerine göz atayım, ilimizde olan gelişmeleri izleyeyim diye internete girdim ve haber sitesinde sondakika yazıyı okudum: "101 GÜN IŞİD'İN ELİNDE REHİN TUTULAN TOPLAM 49 PERSONELİMİZ OPERASYONLA KURTARILDI." Öylesine sevindim ki Hocam, hemen elfâz-şükür dökülmeye başladı dilimden. Sevincimden bağırdığımda, uyuyanlar "Noluyor ya?" diyerek yerlerinden fırladılar. Durumu anlattım ve tanıdığım arkadaşlarıma mesaj çektim. Arkadaşlar ilk önce inanmadılar, her halde Kurtlar Vadisi dizisinden etkilenmiştir sabah sabah etkisini görüyoruz diyerek dalga geçtiler. Ama tabii haberlerde izleyince... Hocam, devletimiz Ortadoğu'da gerçekten çok büyük bir ülke, çok etkin bir güç olmaya başladı. Bunu belki 10-20 sene öncesine kadar söyleyemezdik ama şimdi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Dünya devletleri artık bizden medet umar oldular. Belki Sevr'de, Lozan'da birtakım maddeler bizim aleyhimizde mutlaka oldu, zira I.Dünya Savaşı'dan yorgun ve mağlup çıktı Osmanlı ve halk artık yeni bir savaşı kaldıramaz ve belki de Türkiye kısa zamanda bu kadar güçlenemezdi. Ama şimdi ben ülkemizin inşallah 2023, 2071 ve ilannihâye güçlü ve istikrarlı ilerleyişini görebiliyoru(z)m. Rabbime hamd ediyorum, ülkemi böylesine bir güce ve inşallah daha da güçlü konuma kendi inayetiyle getireceği için. İnşallah.
Öğrenciniz - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,27

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
Sayın Hocam, dikkatimi çeken şu oldu yazılarınızı her okuduğumda; -mübalağa etmiyorum- bu yaşa geldiniz, bunca hizmet ederek insanların aradığı ve sevdiği kişi oldunuz, temenni ve dertlerinin mütercimi oldunuz fakat yine de yorulmuyor, evde oturarak dinlenmiyor, emekliliğinizi geçirmiyor ve HER İŞE YİNE ESKİSİ GİBİ KOŞUYORSUNUZ. Bu yaştan sonra taziyeler, ziyaretler, insanların iyi-kötü günlerine koşuşturma ve s. ve s. sizin son nefesinize kadar bu davanın yolcusu ve geride bıraktığınız öğrencilerinize iyi bir örnek olduğunuzu gösteriyor. Nasip etsin Rabbim bunu bizlere de.
rAŞİT - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,56

  " Dünyanın Gündemini Oluşturan Ortadoğu ve Yeni Türkiye " Yazısına...
AHHH HOCAM, KARADENİZ'İN ÇIKARDIĞI O ŞILAP-ŞILAP SESLERİN EŞLİĞİNDE Bİ DE SABAH EZANINDA O SAHİLİ BİR ELİNDE SİMİT DİĞER ELİNDE ÇAYLA YÜRÜMEK VAR YA HOCAM... BEN DE HASRET KALDIM HOCAM. O EZAN SESİNİN HELE KARADENİZİN O DELİ SAHİLİNE KADAR GELİP KALPLERİ OKŞAMASI... ECDAD BİZE ÖYLE BİR VATAN BIRAKMIŞ Kİ, HER KARIŞI HER PARÇASI MUKADDES. DUYGULANMAMAK, MUTLULUK GÖZYAŞI DÖKMEMEK ELDE DEĞİL.
Ruşen Ali - 27.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,32

  " Stantlar kaldırıldı " Haberine...
Aman ne güzel bunca cefadan sonra kalktı. hem görüntü kirliliği hem de yürü diye yapılan yolları kullanamıyorduk. Birdaha bu dükkan işine girmeyin lütfen. geçen dönemden bu yana bir çivi dahi çakmayan başkan bari yapılanları bozmasın. yazıktır o güzelliği bazmasın. Bunu taraf olan birisi yazıyordur derseniz yanılırsınız. ben Akçakoca'da yazlığı olan ama Ankarada yaşayan bir vatandaşım. sadece gördüklerimi yazıyorum. Seçileli neredeyse bir yıl olan başkan ne yaptı* halka soruyorum. yapan insanları değil sülalecilik desteğiyle kazanıyor insanlar işte bu da böyle yansıyor şehirciliğe. yazık ettiniz akçakocaya şimdiye kadar bari şimdiden sonra aklınızı başınıza devşirin de ben neler yapabilirmin yolunu açın...
halim - 26.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,11

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
Allah gözünüzü doyursun emi..hep bana hep bana bizler imam hatip mezunları, ilahiyat mezunları hep bugüne kadar sustu..devletin üvey evladı gibiydik...aman imamhatipler birşeyden yararlanmasın diyorsunuz...Allah buna razı gelmez..adalet biraz..niye imam hatipler ilahiyatlar okul değil mi sadece sizin okuduğunuz yerler mi okul..o kadar mükemmel eğitim aldık ki çok şükür..Allah'ın izniyle bu görevleride en güzel şekliyle yaparız..
fatma-istanbul - 25.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,38

  " Diyanet “Okul Öncesi Din Eğitimi Kreşi” açıyor! " Yazısına...
okul öncesi mezunları atansın yazmışlar okul öncesine giden insanla ilahiyata giden bir olacak mı Allah aşkına millet sırf para almak için gider o zaman dinden hiç haberi olmayan insanlarda gider diyanetin koyduğu şart oldukça mantıklı
esas gerçekler - 25.09.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%45,41

Sayfa :  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404] [405] [406] [407] [408] [409] [410] [411] [412] [413] [414] [415] [416] [417] [418] [419] [420] [421] [422] [423] [424] [425] [426] [427] [428] [429] [430] [431] [432] [433] [434] [435] [436] [437] [438] [439] [440] [441] [442] [443] [444] [445] [446] [447] [448] [449] [450] [451] [452] [453] [454] [455] [456] [457] [458] [459] [460] [461] [462] [463] [464] [465] [466] [467] [468] [469] [470] [471] [472] [473] [474] [475] [476] [477] [478] [479] [480] [481] [482] [483] [484] [485] [486] [487] [488] [489] [490] [491] [492] [493] [494] [495] [496] [497] [498] [499] [500] [501] [502] [503] [504] [505] [506] [507] [508] [509] [510] [511] [512] [513] [514] [515] [516] [517] [518] [519] [520] [521] [522] [523] [524] [525] [526] [527] [528] [529] [530] [531] [532] [533] [534] [535] [536] [537] [538] [539] [540] [541] [542] [543] [544] [545] [546] [547] [548] [549] [550] [551]
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8